Dengesiz insan

kurklukadin

Samimiyetsiz samimiyetler…
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
1.259
1.377
Selam kızlar.
Konu başlığı kaba evet ama inanın aklıma tanımlayabileceğim bir şey gelmedi.
Ben beş senelik evliyim,evlendikten yaklaşık 3-4 ay sonra eşimle aramızda ailesi yüzünden (ablaları ve kız kardeşi) sorunlar çıktı.Bayağı yıpratıcı bir süreçti,inanın uzun uzadıya anlatıp sizi sıkmak istemiyorum,ben de hatırlamak istemiyorum.
Eşimin hatrı için ailesine defalarca adım atmış birisiyim ve inanın haksız taraf onlar.Yine de eşimin yüzü suyu hürmetine barış çubuğu uzatan taraf bendim.

Daha önce ablası benim numaramı sildi,sorun değil dedim.Bir süre sonra ben numaramı değiştirdim ve ‘abla bu benim yemi numaram’diye mesaj attım.
Karşılıklı numaralarımızı kaydettik.
Şimdi bakıyorum ki tekrar numaramı silmiş.
Rehberi silinmemiş,çünkü annemde ve eşimde profil foto vs her şey çıkıyor.
Eee yeter ama bu dengesizlik deyip ben de numarasını sildim ama sonuçta yüz yüze geliyoruz ve bu dengesizliğin nedenini çok merak ediyorum.
Sizce ona sormalı mıyım?
Sizin için basit bir konu gibi gelebilir ve evet dışarıdan okusam bana da saçma gelirdi böyle bir konu ama haksız olduğu halde bu şekilde davranması tuhaf.

Okuduğunuz için teşekkür ederim 🩷

Selam kızlar.
Konu başlığı kaba evet ama inanın aklıma tanımlayabileceğim bir şey gelmedi.
Ben beş senelik evliyim,evlendikten yaklaşık 3-4 ay sonra eşimle aramızda ailesi yüzünden (ablaları ve kız kardeşi) sorunlar çıktı.Bayağı yıpratıcı bir süreçti,inanın uzun uzadıya anlatıp sizi sıkmak istemiyorum,ben de hatırlamak istemiyorum.
Eşimin hatrı için ailesine defalarca adım atmış birisiyim ve inanın haksız taraf onlar.Yine de eşimin yüzü suyu hürmetine barış çubuğu uzatan taraf bendim.

Daha önce ablası benim numaramı sildi,sorun değil dedim.Bir süre sonra ben numaramı değiştirdim ve ‘abla bu benim yemi numaram’diye mesaj attım.
Karşılıklı numaralarımızı kaydettik.
Şimdi bakıyorum ki tekrar numaramı silmiş.
Rehberi silinmemiş,çünkü annemde ve eşimde profil foto vs her şey çıkıyor.
Eee yeter ama bu dengesizlik deyip ben de numarasını sildim ama sonuçta yüz yüze geliyoruz ve bu dengesizliğin nedenini çok merak ediyorum.
Sizce ona sormalı mıyım?
Sizin için basit bir konu gibi gelebilir ve evet dışarıdan okusam bana da saçma gelirdi böyle bir konu ama haksız olduğu halde bu şekilde davranması tuhaf.

Okuduğunuz için teşekkür ederim 🩷
Canı sıkılınca insan engellemeyi veya silmeyi alışkanlık haline getiren versiyonlar var. Sizi sevmiyordur bir şeye gıcık kapınca silmiştir.
Sorma, fark etmemiş gibi yap önemseme

Canı sıkılınca insan engellemeyi veya silmeyi alışkanlık haline getiren versiyonlar var. Sizi sevmiyordur bir şeye gıcık kapınca silmiştir.
Sorma, fark etmemiş gibi yap önemseme
Daha önce sildiğinde whatsapp durumlarına bakmadığım için sildiğini söylemişti eşime 😄

Kendisine sorsanız bu durumu ? Acabalarla yaşamaktansa nedenini 1. Ağızdan duymak daha güzel olur.

Yani kesinlikle, sevmeyebilir hoslanmayabilirsin ama arada canin kanin var iken minimum düzeyde normal davranip yine minimum duzeyde iletisimde kalabilmeli insan...
Aslında hoşlanmadığım durum bu biliyor musun?
Yani böyle şeyleri içten pazarlıyor ama eşimle konuşurken bana selam söylüyor.Eşimle arası bozulmaması için 😂

X