Saç Bakım Ürünleri Değişime inanamayacaksınız

Bunu kullanmadım hiç ama glissinki saçları çoğaltmıyor yumuşatıyor arkadaşlar haberiniz olsun!

Keşke saç da çıkartsa canım, alırdım hemen valla.. sempatiksalakcinni
Ama bu aralar saçlarım çok elektrikleniyor.. CADIARZU

anneminde boyadan sonra saclari cali gibi oldu .
onun saclari hep gurdu .
uzamasida durdu.
yeni sac cikarmasin yumusak olsun uzasin istio .
alicaz bakalim kaydirigubbakcemile3
psylastgn icn tesekkurler sırnaşık şey

alcağım yeri buldum ama gliss durulanmayan saç kremi kullanıyorum, ikisi birarada ağır mı olur?bilmiyorumkismile

kızlar saç çıkartan bir formülünüz yokmu sarımsak dışında :)

barcelino bakım yağı.. içinde bi sürü bakım yağı var saçlrm yıprnmş yanmştı kestrdm ama hala biraz yanık vardı kıyamadm daha kestrmeye ürünü parfümeride gördm içindeki yağları bldğm için aldm btksl nslsa zarar vermez die düşndm burdada baya övmüşlerdi 10-15-20ye bile alan var bn 6tlye aldm iyikide almşm saçlrım yumuşk sağlıklı güçlü oldu ve uzuyo gibimede gelio daha yeni yeni kullnıorm ama memnunum kahküllerm uzadı.. nrmlde saçlrm çabuk uzamazdı

sacların kuruysa ondn oyle ypms olabılır.selective ın kuru saclar ıcın olanı war tuhaf bı kahverengı gıbı sütlü kahve gbı bsydı sanırım tam hatırlamıyorum bıde onu dene.cunku bunlar sac bakım kremı yerıne gecıyo bence ya yanlıs uyguladın yada ddgm gbı sclrn kuru:S

Bulabilirsem alırım.
Saç uzatma dışında elektriklenmeyi falan önlüyor mu?

Bulabilirsem alırım.
Saç uzatma dışında elektriklenmeyi falan önlüyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…