Deger vermese de beni begeniyor muydu?

Ben ciddi cevap istiyorum.
Yakışıklı,sosyal ve bu tür fantezisinin olduğunu söyleyen bir erkek bnei de gördünüz beni beğendiği ve çekici bulduğu için mi bana yazdı ve kullanmak istedi sizce

Yakışıklı,sosyal ve bu tür fantezisinin olduğunu söyleyen bir erkek bnei de gördünüz beni beğendiği ve çekici bulduğu için mi bana yazdı ve kullanmak istedi sizce
Niye anlamak istemiyorsun beğense ne olacak adam karaktersiz dil üslup berbat neyin yokluğu bu Allah aşkına bi silkelenin bari örtü takıyorsun ona göre davran hakkını veremiyorsan o kafandakini çıkar lütfen

Bende sikayet ediyorum ip adresinden 7 sulaleni bulurlar zaten kim bilir o kizdan ne alip veremedigin var ne kuyruk acin var ama dur bakalim

Niye anlamak istemiyorsun beğense ne olacak adam karaktersiz dil üslup berbat neyin yokluğu bu Allah aşkına bi silkelenin bari örtü takıyorsun ona göre davran hakkını veremiyorsan o kafandakini çıkar lütfen
Ben karakterli biriyim fakat ilgi istiyorum sanırım bazı seyekri gözden geçirmem gerek.
Hayatımda rastladığım en karaktersiz insanlardan biriydi evet

Ben karakterli biriyim fakat ilgi istiyorum sanırım bazı seyekri gözden geçirmem gerek.
Hayatımda rastladığım en karaktersiz insanlardan biriydi evet
Karakterli biri internette hiç tanımadığı biri ile hemen bilmem ne muhabbeti yapar mı ilgi istiyorsan karşıdakinden önce kendine bir özen göster güzel giyin ne bileyim örtünü bağlama seklini değiştir kendini gelistir zaten sen farketmeden peşinden gelirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…