Değer görmemek ve hayatın adaletsiz olması çok canımı sıkıyor

cinsellikten başka konu açamayan biri için fazla cüretkar sözler bunlar

Ay neeee sjjfjsksks Aşık olmak sevmek değer vermek aile kurmak gibi şeyler boyla posla tiple mi oluyor sizce ben mesela normal güzellikte 1.60 boyunda biriyim eşim de yakışıklı sayılabilecek 1.90 boyunda bi erkek, ama ne ben onu kaşı gözü boyu için sevdim ne de o beni. Bazı şeyler nasiptir bu bir, ikincisi de enerjimizin uyuşmasıyla alakalıdır. Sadece duygusal ilişki anlamında değil arkadaşlıkta falan da bu böyledir. Ben çok enerjik güleryüzlü pozitif biriyimdir mesela şimdiye kadar benden hoşlanan çoğu insan (arkadaşlarımdan veya flörtöz anlamda) muhtemelen bu sebeple hoşlanmıştır. Yani enerjinizi bakış açınızı değiştirin yoksa bu Adriana Lima halinizle(!) 1.50lik kızlara ve kocalarına bakıp puuu demeye devam edersiniz :)

Boy takıntım yok.çiflerin çok uygunsuz boy farkları garibime gidiyor.neden ki yani?
yalnız tüm örneklerin 1.50 kadın ve uzun erkek uyumsuzluğu üzerine

yani desen ki kadının değirmen kadar totosu var adam fit, kadının yüzü çapur çopur erkek baby face, ne biliyim kadının yaşı çok ileri duruyor kırış kırış çocuk fresh

ya da desen ki adam gargamel burunlu, kel, göbeği 9 aylık gebe kadın kadar, kadın taş
bunların hiçbiri yok kadın kısaymış erkek çok uzunmuş
fiziksel denklik sadece boy mu? tamam denklik arayalım hadi, eyvallah diycem de ama sanki ker kısa kadın çirkin her uzun erkek de kıvanç tatlıtuğ...

kaldı ki minyon kadın seven erkek de çok,
kadınlar genelde erkeğin boyunu sorun eder, uzun boylu erkek idealize edilir evet, ama -batılı da çok erkekle tanıştım, oralarda bile- kadının boyu öyle aman aman çok çok da büyük kıstas değil.

Evet erkekler pek takmıyor.yazdıkların doğru.ama bana kalırsa huyu huyuna boyu boyuma.hayatımda da hep bu tarz seçimler yapmışımdır.ne yaş farkı ne boy farkı.herşey birbirine uygun.diğer türlüsüne hep birşeyler eksik kaliyormuş gibi geliyor bana.hani daha iyi bir ilişki varmış da idare ediyormuşum gibi.

Bunları biliyorum zaten ama kabullenemiyorum.gıcık oluyorum. güzel cevap ama.

Allah herkesin gönlüne göre versin, ben kimseye neden o özelliği arıyorsun demem. isteyen istediğini arar, inşallah da bulur, kimsenin keyfinin kahyası değilim.

ama yani kadının boyu kısaymış diye Shakirayı da gömme artık, sağlıklı durmuyor

Gömmedim ki sevişmek zor oluyor diyorum.

Güzellik ile değer görmenin sıradanlık ile çok sevilmenin alakası ne ki.Hetkes güzel şimdi iki makyaja bakar .Bakid aciniz değişik.Hem kendinize göre sıradan olmadığınızıi idaa ediyorsunuz belkide çok siradansiniz.Anneniz seçimini öyle yapmış hayat secimlerdir güzellik ve sıradan olmamak mutluluk garantisi değildir.İnsanlarin bir enerjisi ve aurasi vardır buda sadece dış görünüşle olan birşey değil.Belki çık güzel bir kızsiniz ama ben görsem sizi göreceli ya bu kavram bana güzel değilde herkes gibi geleceksiniz Yanlış yerden bakıyorsunuz kalp akıl diye birşey varki en sıradan insanı bile şahane gösteriyor onu kullanış biçimi kalbinin güzelliği

Hem güzelin güzeli gencin genci var bu bitmez tükenmez ama insanlarda ikiside tükenen birşey napiyim çok güzeli yüzünden balmi yiyeceğim bak bak oda siradanlasir bu değilki olay olay uyum olay başka şeyleri yakalamak o zaman varya nasıl güzel oluyor o sıradanlik denilen şey.Hayat bile monoton o monotonlukta bile bir samimiyet bir güven var .Yani bence bunlar değil ya önemli olan bunlar olsa ne olnasa ne bak bak dolu yani guzellik içten beslenip gelmiyorsa işime yaramiyorsa napicam gün gün eriyip yadlanan birini mesela

E ama sen o insanların cinsel, kültürel, sosyal, ekonomik olarak beklentilerini karşılamıyorsun ki. Sırf güzelsin(!) diye niye sana gelsinler bütün beklentilerini karşılayan kadın orda dururken?
Valla erkek olsam dünya güzeli olsa bir nemfomanyakla sevgili olmam. Kadının fantazisi bile cinsel hastalık kapmak

Bakış açınızla ilgili bir durum
Bence çoğu kadın erkeklerin yanında güzel kalıyor.
Hatta konuşulanların aksine bence erkekler dış görünüşe çok önem veriyor.
Benimle Karl marks tartışabiliyor diye biriyle evleneni duymadım ama vücudu güzel diye biriyle sevgili olan çok tanıdığım var.
Sizdeki sorun ya kendinizi olduğu gibi görmüyorsunuz ya kendinizi diğerlerinden üstün tutuyorsunuz.
Bu konuda bir eksi çünkü etrafına bunun enerjisini yayan insanlar itici oluyor

Yok ya günde on kere yapmazsa orası burası açıyor kaşınıyordu
Yediniz mi siz de bunu Kadının şemaları yanlış. Seks yapmanın daha çok seks yapmanın kendini kadınlıkta öne geçireceğine inanıyor zavallım. Yazdıklarının, davranışlarının sebebi hep bu inanış. Acıyorum derken bunlardan bahsediyordum işte.

Bir de hayatım boyunca bana her anlamda uygun insanlarla oldum demiş
En son sevgilim diye bahsettiği işsiz yiyici bir tip başkalarıyla da sevişmesine tamam diyordu güya. Bunu da aşkına bağlıyordu
O kadar aşık ki buna razı diyordu
Muhtemelen kimsenin yüzüne bakmadığı tiplere razı gelmiş milleti gömüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…