Değer görmemek ve hayatın adaletsiz olması çok canımı sıkıyor

Bir de hayatım boyunca bana her anlamda uygun insanlarla oldum demiş 😂😂
En son sevgilim diye bahsettiği işsiz yiyici bir tip başkalarıyla da sevişmesine tamam diyordu güya. Bunu da aşkına bağlıyordu 😂😂
O kadar aşık ki buna razı diyordu 😂😂
Muhtemelen kimsenin yüzüne bakmadığı tiplere razı gelmiş milleti gömüyor
Senin benimle derdin bitmiyor.nasıl kin tuttuysan.

Senin benimle derdin bitmiyor.nasıl kin tuttuysan.
Dayanamıyorum.
Tecavüze uğradığını anlatan kadına çok mu güzelsin demiştin hiç unutmam.
Yada tecavüz mağdurlarına sanki direnip ölecek ne var, bu kadar abartılacak bir şey değil demeni unutamam.
Cinsel hastalıkları güzellemeni sık hamile kalamıyorum diye korunmayıp kürtaj olmayı ne var canım ha yumurta ha cenin demeni de unutamam.
Bu sapkın düşünceler a değiştim ben diye değişmez

Değer görmek için ekstra bir güzelliğe, özelliğe sahip olmamıza gerek mi varmış? Normal standartlarda bir kadınım, 10 yildan fazladır evliyim, fiziksel ve kariyer olarak benden daha iyi olan kocam tarafından hep kıymet gördüm, görüyorum.
Tanıdığım tanımadığım, tatilde, restorantta herhangi bir sosyal alanda mutlu bir çifte, aileye denk gelmek keyif verir bana. İyi dileklerde bulunurum içte içe. Eşim bu halimle dalga geçer, karım mutlu bir çift gördü, hemen dua moduna geçti diye. :KK70:
Sizin gibi insanlar da ay bu tipiyle seviliyor görüyor musun diye hasetlenmeye devam etsin. Bu kafayla gerçekten mutlu olmanız zor zaten.

Allah affetsin ama burda oyum buyum mikemmelim yazanların hepsinin acaiplikleri ortaya çıkıyor🙄 bu nedir yahhhuuu buyrun

Erkekler salt güzelliğe bakmıyor. Güzellik ön eleme diyelim. Erkekler dışını beğenmediği kızın içine de merak etmiyor. Erkekler beğenmeden tanımaya çalışmıyor. Erkekler konuşma tarzınıza bakıyor, sonra sizinle neyi, ne kadar konuşabildiklerine bakıyorlar. Öyle çok iddialı kadınları da pek tercih etmiyorlar.

Kabil'den beri süregelen bir durumun gerçekliğinin farkına yeni varanlar var.. erkek de kadın da dış güzellliğe bakar önce sadece yeterli mi, elbette değil ama yani sana ne milletin beğeni kriterlerinden, sen yapma herkes gibi olma o halde.

Kıvanç Tatlıtuğ kendisinden 6 yaş büyük ve de evlenmiş boşanmış bir kadın olan Başak Dizer ile evli. 46 yaşında ilk çocuğunu doğurdu sağlıklı bir oğlu var. Başak Dizer gerçekten güzel ve başarılı bir kadın.

Nişanlım 1.93 boy masmavi gözlü açık kumral . Ben ise 1.60 boyunda pigme 47 kilo kumral cılız çok beyaz tenliyim. Nişanlım daha önce hiç evlenmemiş kalp damar cerrahıdır benim ise 3.evliliğim olacak ve mali müşavirim. Gelir düzeyi, sosyal statü, fiziksel açıdan aramızda hiç denklik yoktur. Kokoş da değilim. 34 yıllık ömrümde yüzüme fondöten değdirmedim. Makyaja alerjim var. Alkol ve sigara hiç kullanmadım. Topuklu ayakkabım yoktur. Kadınsı giyinmiyorum. Dar tayt bluz dekolte hiç giymedim. Göğüslerim küçüktür. Kepçe kulaklıyım demiş miydim ? Aramızdaki farklılıkları defalarca ifade ettiğimde ise nişanlım gülüyor. Bu özelliklerim sebebiyle beni tercih ettiğini söylüyor. Başımı seviyor, kucaklıyor, göğsüne sokuyor sarmalıyor.

Güzellik işin vitrini, o ilk bakış bir nevi demodur da içerik kalitesi, kişilik, karakter, ruh hali, hayat görüşü, hedefler, asıl bunlar ilişkiyi devam ettiren şeylerdir.

Erkekler için güzellik bir çok şeyin sembolüdür. Saflık, ahlak, dürüstlük, güzel bir gelecek, sağlıklı genlerin aktarımı, sadakat, yumuşak başlılık (itaat demiyorum) , güleryüzlülük gibi gibi (yemek tarifi oldu böyle de )

1.80 boyunda, sarışın, masmavi gözlü, yurtdışında kimya mühendisliğini bitirmiş, mankenlik ajanslarından teklifler gelen kuzenime kimse talip olmadı, olmuyor. Sanıyor ki 30 yaşında olduğu için tercih edilmiyor. Hayır efendim hiç kimseleri beğenmiyor. Sosyal medyada tanımadığı erkeklere bile laf sokuyor. Bir cemiyette kendisi ile sohbet etmek isteyen matematik öğretmenini süzerek '' sen kimsin ki '' bakışı fırlatarak adamcağıza böcek muamelesi yaptı. Erkekler yaklaşamıyor bile kendisine. Sürekli azarlıyor, anlam veremediğim bir üste çıkma çabası var her konuda baskın olmak istiyor. Gerçekten zor bir karakter ve erkekler huzur istiyor. Sosyal medyada atarlı giderli paylaşımlar yapıyor.
Sonra da sitem ediyor '' Claire sen 3.kez evleniyorsun ama ben daha bir kere bile evlenemedim ''
4 kez evlenir boşanırım da bir kez evlenemez. İsterseniz dünya güzeli olun kaprisli bir kadını hiçbir erkek çekmez.

Kadın erkek fark etmeksizin herkesin bir alternatifi var. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil.

Dikkat çekecek derecede güzel olan bir kız yalnız ise - talebin bu kadar yüksek olduğu bir coğrafyada asla boş bırakılmazlar - sorunlu olması muhtemeldir.

Erkeklerin arayışı sizin düşündüğünüz gibi değil konu sahibi. En seküler aydın geçinen ülkenin en batısında yetişmiş erkek bile geçmişinde tek gecelik ilişkiler yaşamış kadın ile ciddi düşünmüyor. Sanılanın aksine artık erkeklerde mağara devrinden kalma bekaret takıntısı yok ama partner sayısı fazla ise tercihleri sadece fuckbuddy yönünde oluyor. İş, kariyer, eğitim evet bunlar güzel şeyler ama bir süre sonra anlamsız gelmeye başlıyor.

Bazı kadınlar fantastik bir rüya aleminde yaşıyor. Yersiz ego ve yüksek beklentileriyle zamanlarını heba ediyor. Kendi ülkesine ve geleneklerine turistmiş gibi yorum yazan kadınlar da hiç inandırıcı değil.

Ben fiziksel olarak beğenilen, aynı zamanda insanların başarılı diyip takdir ettiği bir kızım ama şu anki sevgilimle tanışana kadar hiç değer görmedim. Hep değersizlik duygusuyla savaştım. Acaba genetik olarak şanssız mıyız diye düşünüyorum çünkü annem de çok güzel ve başarılı bir kadın ama babam da ona değer vermedi. Hiçbir özelliği olmayan sıradan kadınların sevildiğini ve el üstünde tutulduğunu görünce garipsiyorum artık. Sadece dertleşmek istedim aslında.
Siz değer görmüyorsunuz diye diğer kadınların ne suçu var.
Böyle fesat olursanız hiçbir işiniz rast gitmez. 😑

Boy takıntım yok.çiflerin çok uygunsuz boy farkları garibime gidiyor.neden ki yani?

Benim boyum 1.75, kocam da 1.93 falan sanirim. 5 senelik evliyim yeni bir de bebemiz oldu ama gidip evliligimi sorgulayayim hemen boy farkimiz var diye 😂

Gercekten disarida ciftlere bakip boy farkini, guzellik cirkinlik analizini falan mi yapiyorsun? Cidden ne desem bilemedim komik bulmakla acimak arasinda bir histeyim 🙈

Ben nemfo olduğunu düşünmüyorum ya. Sadece erkeklere ulaşabildiği tek yol seks olduğu için böyle davranıyor.

Ben de A Aysenimi ' nin tek probleminin guvenli baglandigi, saglikli bir iliskisi olmamasi / bunu gerceklestiremiyor olmasinin verdigi hirs oldugunu dusunuyorum.

Yoksa hepimiz belirli secimler ve kriterlerle evlendik ama iliskinin buyumesi oyle bir sey ki, su an sahip oldugumuz her seyi kaybetsek de 'bir' oldugumuz icin birbirimize destek olmaktan baska bir sey yapmayacagimizi biliyoruz saglikli evlilikleri olan insanlar olarak. Ama Ferhans guvenli bir baglanma ve saglikli bir partner iliskisi yasamadigi icin, iliskinin buyumesini anlayamiyor ve sadece maddesel konulara yaklasarak iliskileri degerlendirebiliyor.

A Aysenimi cok asik olup ilk saglikli iliskin oldugunda beni bul, gicik oluyorum dedigin her seyi tek tek yapacagina o kadar eminim ki ve bunu olumlu anlamda soyluyorum 😅

Bu kadar kötü kalpli olmaya gerek yok diye düşünüyorum. Sevilmek için illa özel olmak mı lazım? Umarım karşınıza sizin gibi düşünen insanlar çıkar. Normal ve sıradan insanlardan uzak durursunuz.

Siz değer görmüyorsunuz diye diğer kadınların ne suçu var.
Böyle fesat olursanız hiçbir işiniz rast gitmez. 😑

Evet kalbinin ekmeğini yiyor aslında yürüyen ego. Burnu Kaf dağında. Kuzenim de aynı böyle. Karşısındakine kendisini tanıtmasına bile fırsat vermiyor. Her flört ettiğimiz kişi ile evlenecek değiliz ama arkadaş dahi olmak istemiyor. Tanıyan pişman tanımayan hayran o derecede. Böyle kadınların da malesef çoğunun beyni süngere dönmüş durumda. Türk dizilerindeki ya da internetteki erkekler gerçek değil kabullenemiyorlar. Ülkemizdeki erkek profili malum da tüm erkekler de kötü yetersiz sex düşkünü değil ki.. 7/24 cinsellik düşünen abazan erkeklerin çoğunluk olduğunu da sanmıyorum. Toksik döngüler, bağlanma sorunları,geçmişten gelen travma ve güvensizlikler sağlıklı ilişki kurmalarını engelliyor. Hayatının kontrolünde değilsen ilişki yürütemezsin. Tercih edilen herşeyin mükemmel olması da gerekmiyor ki. Güzel bir kadın sokak ortasında sex istiyorum bedava sex var diye bağırsa hiçbir erkek dönüp bakmaz. Sanıldığı gibi cinsel açlığın afrikası değiliz.

Evet kalbinin ekmeğini yiyor aslında yürüyen ego. Burnu Kaf dağında. Kuzenim de aynı böyle. Karşısındakine kendisini tanıtmasına bile fırsat vermiyor. Her flört ettiğimiz kişi ile evlenecek değiliz ama arkadaş dahi olmak istemiyor. Tanıyan pişman tanımayan hayran o derecede. Böyle kadınların da malesef çoğunun beyni süngere dönmüş durumda. Türk dizilerindeki ya da internetteki erkekler gerçek değil kabullenemiyorlar. Ülkemizdeki erkek profili malum da tüm erkekler de kötü yetersiz sex düşkünü değil ki.. 7/24 cinsellik düşünen abazan erkeklerin çoğunluk olduğunu da sanmıyorum. Toksik döngüler, bağlanma sorunları,geçmişten gelen travma ve güvensizlikler sağlıklı ilişki kurmalarını engelliyor. Hayatının kontrolünde değilsen ilişki yürütemezsin. Tercih edilen herşeyin mükemmel olması da gerekmiyor ki. Güzel bir kadın sokak ortasında sex istiyorum bedava sex var diye bağırsa hiçbir erkek dönüp bakmaz. Sanıldığı gibi cinsel açlığın afrikası değiliz.
Hay ağzını öpim diyecem de konu sahibi beni lez ilan eder bu defa. Yani her erkek bir değil her kadın da öyle. Benim de tutulduğum konu bu ilişki kuramayan kadınların sanki dünyadaki en iyi kadın kendileri de geri kalan bizler ot muşuz gibi davranmaları, hınçlarını bizden çıkarmaları.

Herkes başarılarımı sormuş. İyi bir üniversitede okuyorum ve güzel para kazanıyorum şimdiden. Eski konularıma bakmışsınız, herkes gibi benim de hatalarım olabilir mükemmel olduğumu söylemedim zaten. Düşünce yapımı değiştirmek istediğim için buraya konu açmıştım gerçek hayatta söylemeye dahi utanıyorum. Zaten psikoloğa da gidicem ve psikoloji kitapları okunaya başladım

Herkes başarılarımı sormuş. İyi bir üniversitede okuyorum ve güzel para kazanıyorum şimdiden. Eski konularıma bakmışsınız, herkes gibi benim de hatalarım olabilir mükemmel olduğumu söylemedim zaten. Düşünce yapımı değiştirmek istediğim için buraya konu açmıştım gerçek hayatta söylemeye dahi utanıyorum. Zaten psikoloğa da gidicem ve psikoloji kitapları okunaya başladım
Öğrenciyken güzel para kazandıran bölümü söyle de çevremizdeki gençleri o mesleğe yönlendirelim.

X