Değer görmemek ve hayatın adaletsiz olması çok canımı sıkıyor

Linçleneceksin ve linçlenmişsindir biliyorum ama aklımdan geçenleri dan dan yazacağım valla.beni de linçlesinler.yeter poz kesip durduğumuz.heh ben mesela bugün bir video izledim.kadın 1.40 adam 1.80 yakışıklı.ulen dedim kendine bu kadını mı yakıştirıyorsun şimdi? ya da sokakta geziyorum.hilkat garibanı kadar çirkin kısacık bir kadının yanında boylu poslu yakışıklı olmasa da eli yüzü düzgün bir adam var.peşinde de boy boy çocuklar.hey allahım diyorum bu adamlarda hiç göz, izan yok mu? Sokakta görsem bunu kim alacak diye acırım mesela o kadına.Bakıyorsun adam 1.90 kadın 1.50.dediğin gibi nasıl da seviliyor nasıl da değer görüyor.zaten kendi güzel olacağına bahtı güzel olsun diye bu durumlar yaşandığı için söylüyorlar zaten.ne kadar çirkinsen o kadar çok şeye sahip oluyorsun bana kalırsa.kısaca seninle aynı duyguları ve düşünceleri paylaşıyorum.kendini beğenmiş olduğunu falan da düşünmüyorum.dünya zaten çookk adaletsiz bir yer.bunu kabullenmektir başka şansımız yok maalesef.şimdi gelsin linçler gelsin o kadınları savunmalar ne yapayım.aklımdan geçenler bunlar.sanki tipi düzgün olup kalbi de güzel olan ya da başka meziyetleri olan insanlar yok.çirkine de çirkin diyemiyoruz gerçi burada.oysa ki benim hayatımdaki çirkin kadınlar kendine bile çirkin olduğunu itiraf edebiliyor.
Kız ben sana bazen çok acıyorum ya. Linçleyesim bile gelmiyor o derece bi acımak.

Akışa bi foto salıp kaldırır mısın? Seni de görelim🙏
Yani güzelim ama insanların da kendine yakışmayan kişilerle birlikte olması gıcığım gidiyor açıkçası.boyu boyuma huyu huyuma olsun yani.deveyle cüce gibi ne gerek var ki? Bir kere aşırı boy farkıyla seks yaparken bile çok zor oluyor.belli pozisyonlar hiç yapılamıyor.hep o futbolcuyla Shakira nasıl sevişiyor merak etmişimdir.

Yani güzelim ama insanların da kendine yakışmayan kişilerle birlikte olması gıcığım gidiyor açıkçası.boyu boyuma huyu huyuma olsun yani.deveyle cüce gibi ne gerek var ki? Bir kere aşırı boy farkıyla seks yaparken bile çok zor oluyor.belli pozisyonlar hiç yapılamıyor.hep o futbolcuyla Shakira nasıl sevişiyor merak etmişimdir.
Ne biliyon

İsteyen yolunu, istemeyen de bahanesini bulur :KK51:

Dm den Shakira'ya yaz sor🤪

Dedi 163 boyuyla 😂😂😂

İlişkileri bu kadar dış görünüşe odaklaman acınası bir şey çünkü.
Dediğim şey şu.insan bir bütündür.niye bir ilişkide sadece gönlüme hitap edilsin ki.hem gözüme hem gönlüme hitap edilmeli.siz de öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki ruhlar aleminde yaşıyoruz.ve hiç çirkin olmayıp, donanımlı, iyi yürekli, anlaşılabileceği kişiler yok.hepsinden biraz biraz olmalı.iyi görünüşlü kişilerin çirkin kişilerle birlikte olmasını garipsemek niye sığlık olsun ki.tüm yakışan kişilerin ilişkisi sığ mi şimdi? ikisi aynı anda olamıyor mu?

Dediğim şey şu.insan bir bütündür.niye bir ilişkide sadece gönlüme hitap edilsin ki.hem gözüme hem gönlüme hitap edilmeli.siz de öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki ruhlar aleminde yaşıyoruz.ve hiç çirkin olmayıp, donanımlı, iyi yürekli, anlaşılabileceği kişiler yok.hepsinden biraz biraz olmalı.iyi görünüşlü kişilerin çirkin kişilerle birlikte olmasını gariplere niye sağlık olsun ki.tüm yakışan kişilerin ilişkisi sığ mi şimdi? ikisi aynı anda olamıyor mu?
İkisi aynı anda olabilir de olmayabilir de. Senin anlamadığın nokta “olmayabilir de” kısmı. Ne yapsın insanlar, çok sevdiği, sevildiği, tüm beklentilerini karşılayan insanları sırf dötü büyük, boyu kısa, yüzü çirkin diye terk edip sana mı gelsin? Bu kadar sığ olmak yormuyor mu ya?

Linçleneceksin ve linçlenmişsindir biliyorum ama aklımdan geçenleri dan dan yazacağım valla.beni de linçlesinler.yeter poz kesip durduğumuz.heh ben mesela bugün bir video izledim.kadın 1.40 adam 1.80 yakışıklı.ulen dedim kendine bu kadını mı yakıştirıyorsun şimdi? ya da sokakta geziyorum.hilkat garibanı kadar çirkin kısacık bir kadının yanında boylu poslu yakışıklı olmasa da eli yüzü düzgün bir adam var.peşinde de boy boy çocuklar.hey allahım diyorum bu adamlarda hiç göz, izan yok mu? Sokakta görsem bunu kim alacak diye acırım mesela o kadına.Bakıyorsun adam 1.90 kadın 1.50.dediğin gibi nasıl da seviliyor nasıl da değer görüyor.zaten kendi güzel olacağına bahtı güzel olsun diye bu durumlar yaşandığı için söylüyorlar zaten.ne kadar çirkinsen o kadar çok şeye sahip oluyorsun bana kalırsa.kısaca seninle aynı duyguları ve düşünceleri paylaşıyorum.kendini beğenmiş olduğunu falan da düşünmüyorum.dünya zaten çookk adaletsiz bir yer.bunu kabullenmektir başka şansımız yok maalesef.şimdi gelsin linçler gelsin o kadınları savunmalar ne yapayım.aklımdan geçenler bunlar.sanki tipi düzgün olup kalbi de güzel olan ya da başka meziyetleri olan insanlar yok.çirkine de çirkin diyemiyoruz gerçi burada.oysa ki benim hayatımdaki çirkin kadınlar kendine bile çirkin olduğunu itiraf edebiliyor.

Boy takintin var galiba :KK66:

Yoo, ben gayet çirkine çirkin diyorum. Bazi bebeler bile sevimsiz oluyor. Sorun çirkine çirkin dememek değil.
Sorun konusahibi gibi miktiri moktan erkeklerle olup sonra diğer kadınlara mok atmak.

Güzel olmayan kadinlar kendisinin farkindaysa ve akilliysa ona göre kendine yatirim yapmistir daha güçlü yönlerini öne cikarir yine tercih edilir.
Hem Güzel hem akilliysa her yerde değer görür. Kimse ay bu cok guzel, akilli değer vermeyeyim istemeyeyim demez.

Ama kim ortada kalir biliyor musun? 😀
Kendini cok güzel sanan, oldugundan cok buyuk görenler herkesi kendinden korkuyor da yaklasmyor, cok üstünüm ondan olmuyor diyenler.

Her türlü ilişki var. ikisi de model olan yakisikli erkek, güzel kadindan oluşan ciftler de var. Ikisi de guzel olmayan ciftler de var.
Kadin guzel, erkek cirkin ya da tersi her türlü ilişki var. Tabi göreceli bir yani da var.
Sandigin gibi güzel insanlar yalniz degiller.

İkisi aynı anda olabilir de olmayabilir de. Senin anlamadığın nokta “olmayabilir de” kısmı. Ne yapsın insanlar, çok sevdiği, sevildiği, tüm beklentilerini karşılayan insanları sırf dötü büyük, boyu kısa, yüzü çirkin diye terk edip sana mı gelsin? Bu kadar sığ olmak yormuyor mu ya?
Bence evet.🙄

X