Değer görmemek ve hayatın adaletsiz olması çok canımı sıkıyor

dışarıdan bakınca görsellik olarak ben de çogu kişiyi yakıştıramıyorum
çevremde de yakıştıramadıgım fazlaca insan var fakat artı kbunların tiple , güzellikle olmadıgını anlamıs bulunmaktayım
zevkler tamamen göreceli oldugu için bi başkasının begendigi senin gözüne inanılmaz çirkin gelebilir
o insan onu güzel görmüştür , begenmiştir , onun için dünyadaki en güzel adam/kadın odur
ama sen 2 dünya bir araya gelse ikisinin yanyana yakışmayacagı konusunda tezler de yazsan onlar birbirini begenmstir ve nokta.
Bu saatten sonra kafandaki kırk tilkiyi susturmak zorundasın
Yaşlı teyzelerin meşhur sözü hep kısmet bu işler
İstedigin kadar anlamlandırama ama hep kısmet

Herkes karakter ve görsel olarak begendigi insanla birlikte olmak zorunda ! Bu iki kişi arasındaki etkileşime bakar .3 . kişi o çirkin diye bi taraflarını yırtsın dursun.
Fakat sen dışarıdan o çirkin bu güzel böyle nasıl oluyor diyeee sürekli kafanda kurarsan daha çok kurarsın
Kimsenin kaderini falan da yaşadıgın yok
Belki yetiştirildiğin çevre ve sana dayatılan öğretiler beynine işlemiş olabilir
Bunları fark ettigin anda da bir uzmandan deestek alabilirsin

Bu kadar sığ ve boş bakışa ne yazsam bilemedimGüzel olmayan kadınlar (dikkat insanlar değil sadece kadınlar) saygıyı ve değeri hak etmiyor mu yani, güzelliği olmayan kadınlar çöp mü?? Mide bulandırıcı bir bakış açısı ve asla kabul etmiyorum ne ben ne de diğer kadınlar değeri güzellikle ölcülen metalar değiller kardesim. Başarılıyım yazmışsın ama üzgünüm dümdüz akılsızsın, insanların genetik lotoyla random şekilde sahip olduğu ve sadece az bir zaman suresince sahip olduğu bir seye bu kadar anlam yuklemek salaklık. 20 yıl sonra seni üstün yapan güzelliğin solacak, bitecek o zaman insanların sana çöp olarak davranmasını kabul mu edeceksin?,?

Boy takintin var galiba

Yoo, ben gayet çirkine çirkin diyorum. Bazi bebeler bile sevimsiz oluyor. Sorun çirkine çirkin dememek değil.
Sorun konusahibi gibi miktiri moktan erkeklerle olup sonra diğer kadınlara mok atmak.
Boy takıntım yok.çiflerin çok uygunsuz boy farkları garibime gidiyor.neden ki yani?

Ablacım ilişki kurarken az biraz bakarsın beğenirsin tabi ama tüm insanları değil -sadece kadınları bu şekilde sınıflamak, kadınları metalastırmak mide bulandırıcı. Insan insandır kardeşimKadınları bu kadar acimasızca yargılayanın başka bir kadın olması hepten acınası. Bizim toplum ve erkekler zaten kadınlara karşı çok acımasız sence kendini metalaştıran kadınlara da ihtiyaç var mı??

Çirkinler bile değer görüyorsa güzeller hayli hayli görmeli demek istemiş.çirkinler değer görmesin demiyor.ama bir düşünsene çirkin bir kadın değer görürken sen güzelim halinle eziyet çekiyorsun.insan güzel olanı ister doğal olarak.böyle düşünmek bence normal.herkes konumuna göre beklentiye girmez mi bu hayatta.derdini anlatmayı tam becerememiş arkadaş.

Tam nokta atışı, şahane bir yorum olmuş.tebrik ederim.

dışarıda görsem asla yüzüne bile bakamayacagım bir tiple şans eseri arkadaş ortamında aynı masada oturmuşlugum var
birkaç muhabbetten sonra o kişi o kadar yakışıklı gelmeye başladı ki gözüme
aramızda birşeyler olsaydı olurdu o kadar mükemmeldi ki artık o konuşmalardan sonra
sanki bir anda yüzü değişti başka biri oldu gibi

yani ona artık enerji mi dersiniz aura mı dersiniz ikisi aynı anlamda mı onu bile bilmiyorum .dd

Boy takıntım yok.çiflerin çok uygunsuz boy farkları garibime gidiyor.neden ki yani?

Öyle denk geliyor. Kesin 10 sevgili eskitmişimdir. Eşim dahil hepsi 190 üzeri olduklar. Ben 162.
Hiç birininde boyuna aşik olmadim.
One night stand için bile boya bakmadim. Karizma, sexappeal, kaş göz, koku, diş vs önemliydi.

Kendimi çok beğendiğim ve sevdiğim için (bakim, spor buna dahil) ayni vibelari gönderen yakışıklı/bakimli erkekler beni buluyor.

Not; orta görünümlü bir kadınım ama kendime tanrıça muamelesi yapıyorum ve aynisini karşımdaki adamdan bekliyorum. Olay bukadar

Niye bana laf atmaya çalışıyorsun her mesajda. ben yalnızım dedim mi? Bazı erkeklerde zevk yok diyorum.
Ben de yalnızsın demedim zaten. Seks vaat eden bir kadının cinsel açlığın afrikasında yalnız kalması mümkün değil, hepimiz bunun farkındayız. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Adam minyon seviyor belki.

Bir arkadaşım var iş yerinde, ben uzun bir kadınım bu hatun benden uzun. İnce belli kalkık totolu, beyaz tenli falan. Kız acayip güzel bence. Geçen eşimle tanıştılar, çok güzel değil mi dedim yooo değil dedi ki eşim güzel bulduğuna güzel der.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…