değer 285 e yükselmiş ama düşük.. kızlar dış gebelik mi bu yaa :(

K

kucukkedicik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kucukkedicik
kızlar moralim çok bozuk... ilki 113 dü iki gün sonra 85 oldu 4 gün sonra bugun 285 olmuş..

kızlar hiç böyle bişey yaşayan varmı nolur yazın....

hesaba göre 5 hafta 6 günlük değerin 1000 e yakın olması gerekirdi en azından senağlamasenağlamasenağlama

canım dr.una danış istersen bu konuda hiç bir bilgim yok, umarım herşey yolundadır

canim belkide dusuk tehdidinden kurtuldun bence iki gun sonra test yaptir yeniden iki katina cikmissa sorun yoktur yada acile git baksinlar dis gebelikse kese falan gozukmez insallah sorun yoktur canim!!!

mehaycım ama düşük değil mi bu değer.. gidicem doktora bi konuşsun eşim sorucak. ona göre gidicem bugun hemen.

bu değerde zaten kese görünmüyo. 3 gün önce gittim. dış gebelik görünmüyo düşük olucak dedi. ama tekrar yükseldi değer.

kızlar neden böyle oluyo senağlamasenağlama

canim telasini ve korkularini anliyorum seninle ayni durumdayim kurbanlik koyun gibi cumayi bekliyorum insallah bir sorun cikmaz ikimizdede:KK43:(

canim eger 4 gun once 85 se yine iyi yukselmis degerin sen dinlen bol bol bence ise yariyor!!!

mehaycım inşallah dediğin gibidir canım.

ama dış gebelikten çok korkuyorum. eğer öyleyse ameliyat gibi bişi oluyo. çok ilerlerse yumurtalığı bile alıyolarmış.

sen merak etme bebiş görüncek cuma günü.

insallah canim insallah sende iyi haberlerle geleceksin buraya ilk bebeginmi kac yillik evlisin sen???

daha 5 aylık evliyiz ve ilk gebeliğim ondan çok korkuyorum.

inşallah dediğin gibidir mehaycım... bilmemek çok kötü. ne olacaksa olsa artık.

evet bilmemek ve merakla beklemek cok zor insanin hic aklindan cikmiyor!!!

doktor yarın bi tahlil daha istemiş. hcg ve progesterona bakılcakmış.

kızlar dışgebelik dememiş ama..

canım herşey yollunda olabılır....sen dr un dediklerini yap...belkıde geç rahıme tutunmuş oolabılır...

canım benimde 134 oldugu zamanda doktorum 1500lerde olması lazım dedi ama bir hafta boyunca test yaptım o kadar az yükseldiki bir hafta sonunda 815 oldu ve ertesi sabah 1500 oldu o yüzden hiç canını sıkma hayırlısıyla birşey olmaz dış gebelik olsa hiç yükselmez sürekli düşer

evet canim bence sen atlattin dusuk tehdidini dis gebelik falanda degil :))

canım benimde 134 oldugu zamanda doktorum 1500lerde olması lazım dedi ama bir hafta boyunca test yaptım o kadar az yükseldiki bir hafta sonunda 815 oldu ve ertesi sabah 1500 oldu o yüzden hiç canını sıkma hayırlısıyla birşey olmaz dış gebelik olsa hiç yükselmez sürekli düşer

ay canııım inşallah ya.. bugun bi test daha verdim yine hcg ve bu sefer bi de progesteron a bakılcak.

progesterona göre anlaşılırmış anomali olup olmadığı bebekte.. artıştan da belli olucak.

hayırlısı kızlar.

portakalcım sen keseyi gördün mü peki.. ve regli geçtikten kaç gün sonra gördün.

valla içine su serpmek için demiyorum ben ne zaman gebe kaldıgımı biliyordum ama doktorlarım bi tutturmuştu yüksek olması lazım diye bide ben senin gibi iki yüzü görememiştim bile kesemide vaktinde göremediler hemde benim 4 tane doktorum vardı epside dış gebelik dediler ama ben dinlemedim sürekli test yaptım hep az az dediler şimdi çok şükür kesemide gördüler bebeğimin kalbinin atısınıda cünkü bana doktorlarım eger dıs gebelik olsa hiç yükselmez hep düşer dedi seninkide eminim dış gebelik değil ama sende durma test yaptır kafanın rahatlaması cok önemli

portakalcım aynen ya... 3 tane doktora göründüm hepsi baktı dış gebelik gibi görünmüyo dediler... ama düşük bekliyodum bende.

ama yükselince durum değişti. ayy inşallah. öğleden sonra 3 gibi alıcam sonuçları. size yazarım kızlar.

canım sen gönlünü ferah tut hayırlısıyla bişey olmaz gec döllenmedir inşallah güzel haberler alırsın sonuclar çıkınca yaz ama beklerim

küçük kedicik inşallah güzel haberlerle bekliyoruz seni.hayırlısıyla bebişin sağlıkla gelir sana canım

valla içine su serpmek için demiyorum ben ne zaman gebe kaldıgımı biliyordum ama doktorlarım bi tutturmuştu yüksek olması lazım diye bide ben senin gibi iki yüzü görememiştim bile kesemide vaktinde göremediler hemde benim 4 tane doktorum vardı epside dış gebelik dediler ama ben dinlemedim sürekli test yaptım hep az az dediler şimdi çok şükür kesemide gördüler bebeğimin kalbinin atısınıda cünkü bana doktorlarım eger dıs gebelik olsa hiç yükselmez hep düşer dedi seninkide eminim dış gebelik değil ama sende durma test yaptır kafanın rahatlaması cok önemli

canim senin keseyi kac haftalikken gorduler embryonu ne zaman gordunuz kacinci haftada ve kalp atisini kacinci haftada duydun cevaplarsan sevinirim!!!

X