Beta hcg değeri kimyasal veya dış gebelik olabilir mi

Yani tüp tıkalı olduğu sürece umut yok mu
Son durumunuz ne oldu.Bir de iki tüpünüzün tamamen tikali olduğuna eminmisiniz kimyasal gebelik yasamissiniz çünkü komyasal gebelikte spermler geçerek yumurtayı doller yani bu da en az bir tüpünüzün açık olduğunu ve hamile kalabildiginizi gosterir ben de kimyasal gecirdim ve ordan biliyorum .fakat embriyo sağlıksız olduğu icjn rahim onu atar doktorum bana böyle aciklamisti doktorunuza sordunuz mu

evet normal yolla gebelik oluşmuş ama kimyasalda şöyle bir şey var döllenme oluyor rahime inmiyor diye biliyorum Tüp Tıkanıklıkları: Fallop tüplerinin tıkalı olması, döllenmiş yumurtanın rahme ulaşmasını engelleyebilir ve kimyasal gebelik riskini artırabilir.
Merhaba ,kimyasal gebelikte dollenme olur dollenme olması icin zaten spermin tupten geçmesi gerekir kapalı tupten sperm nasıl geçip dolleyecek yumurtayı kimyasal gebelikte embriyo sağlıksız olduğu için rahme tutunamaz dedi bana doktor kimyasal gebelik en az bir tüpün acik olduğunu gösterir de demişti.sagliksiz diye rahim onu atar demişti. Tupte oluşursa ilerleyemezse o dis gebelik oluyor zaten

İyi günler arkadaşlar adetimin üzerinden 5 gün geçti erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan testi verdim 65 çıktı pozitif tam sevindim derken 1 gün sonra kahverengi lekelenmeler gördüm hemen progestan aldım kan verdim tekrar 78 değerinde çıktı şimdi lekelenme durdu fakat o lekelenme üstüne görme mi kimyasal gebelik mi hamile değil miyim bilmiyorum çarşamba gününe kadar progestan kullanıp tekrar kan vereceğim anlamlı bir artış var mı diye sizler hiç yaşadınız mı böyle durum duydunuz mu ? Yardımcı olursanız sevinirim

İyi günler arkadaşlar adetimin üzerinden 5 gün geçti erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan testi verdim 65 çıktı pozitif tam sevindim derken 1 gün sonra kahverengi lekelenmeler gördüm hemen progestan aldım kan verdim tekrar 78 değerinde çıktı şimdi lekelenme durdu fakat o lekelenme üstüne görme mi kimyasal gebelik mi hamile değil miyim bilmiyorum çarşamba gününe kadar progestan kullanıp tekrar kan vereceğim anlamlı bir artış var mı diye sizler hiç yaşadınız mı böyle durum duydunuz mu ? Yardımcı olursanız sevinirim
Tekrar beta vermeden anlayamayız kanamanın sebebini. Tutunuyor olabilir veya kimyasal olabilir çarşamba günki betanıza göre karar verilebilir. En az 2 katı artış olmalı. Eğer yolunda gitmeyen bir durum varsa da üzülmeyin kimyasal gebelik vs herkes yaşıyor

Evet en az 2 katı gibi bir artış beklenmesi gerektiğini biliyorum umarım öyle olur hayırlısı olsun inşallah 🙏

Merhaba ,kimyasal gebelikte dollenme olur dollenme olması icin zaten spermin tupten geçmesi gerekir kapalı tupten sperm nasıl geçip dolleyecek yumurtayı kimyasal gebelikte embriyo sağlıksız olduğu için rahme tutunamaz dedi bana doktor kimyasal gebelik en az bir tüpün acik olduğunu gösterir de demişti.sagliksiz diye rahim onu atar demişti. Tupte oluşursa ilerleyemezse o dis gebelik oluyor zaten
Bende gecen ay kimyasal geçirdim ve 15inde hasta olmam lazımdı olmadim hala 10 gün geçti erken gebelik testi yaptım çıkmadı belki olurum diye doktora gitmiyorum napcami da bilmiyorum

Bende gecen ay kimyasal geçirdim ve 15inde hasta olmam lazımdı olmadim hala 10 gün geçti erken gebelik testi yaptım çıkmadı belki olurum diye doktora gitmiyorum napcami da bilmiyorum
Ben kimyasal gebelik geçirdikten tam 50 gün sonra adet oldum canım ve doktorum bu durumun normal olduğunu soylemisti

Merhaba bi sorum olcak adetim 10 gün geçti test yaptım iki çizgi kanda 62 çıktı beta iki gün sonrasında tekrar kan verdim 32 çıktı sağlık ocağında düşürüyo olabilirsin dediler kahverengi akıntı oldu ardıdan normal adet kanaması oldu bidaha gitmedim doktora adet oldum gibi bu kimyasal gebelik olabilir mi çünkü benm tüplerimin kapalı olduğunu normal yolla gebe kalamıcapımı söylediler sonrasında bir mucize yaşıyorum sandım kimyasal bile olsa normal yolla gebe kaldım mı diğer aylar için ümit var mı cevap verirseniz çok mutlu olurum
Merhaba kimyasal gebelik yasamissiniz kimyasal.gebelik tüplerin en az birinin açık olduğunu gösterir rahim filmini tekrarlayın derim

X