Dedikodunuzu yapanlari umursuyor musunuz?

Benim kayınbabam konuşuyor bizim arkamızdan Daha dün soyledigi bir lafı duydum hala düşünüp kafama takıyorum. Yüzüme gülüp arkamdan bi şeyler söylemesini yakıştıramıyorum

Dedikodumu yaptıkları insanlar eğer sevdiğim ve yakın olduğum insanlarsa görüşmeyi keserim ama benim için hiç önemli olmayan insanlarsa asla umursamam.

Kayinpederin dedikodu yapmasi da ayri tuhaf valla
Ben kimseyi takmak istemiyorum sahsen
Ben de istemiyorum da bu kafanın da dizaynı bu şekil
Koca adam benim "baba kusurumuza bakma şu sebepten yapamadım " dediğim bir konuda yüzüme "tamam kızım olur öyle " diyip arkamdan konuşması...
İnsanın zoruna gidiyor gerçekten

Dedikodumu yaptıkları insanlar eğer sevdiğim ve yakın olduğum insanlarsa görüşmeyi keserim ama benim için hiç önemli olmayan insanlarsa asla umursamam.
Cevremdekiler de tuhaf
Konusmadiklarimin agziyla bana birseyler soruyorlar
Ya da artik neler konusuyorlarsa bazilari yolda gorse selam vermiyorlar oyle tuhaf tipler var
Samimiyetimin olmadigi ama sorunumun da olmadigi insanlar boyle tavir alinca ne bicim insanlarin arasinda yasiyorum diye dusunuyor insan
Hele bi keresinde bi komsu bana napyn falan demeden direkt bebek arabasindaki cocugumu sevmeye yeltenmisti

E ben boyle insana bir daha kusura bakma diye aciklama yapmam sahsen

Umursamak istemezdim ama umursuyorum maalesef. Çok düşünen biriyseniz hayat gerçekten zor. Kendimi bildim bileli bununla başa çıkmaya çalışıyorum. Ama bu tarz değiştiremeyeceğim durumlarda bazen arkamdan konuşan arkamı yesin demeyi başarıyorum

Aman siz de onlar gibi davranıp önemsemeyin. Canınız isterse selam verin istemezse vermeyin. Mesela neler konuşuyorlar hakkınızda biliyor musunuz?

E ben boyle insana bir daha kusura bakma diye aciklama yapmam sahsen
Dimi. Doğru diyorsun zaten aramız mesafeli iyice açtıracak mesafeyi en sonunda. Zaten kusuruma bakıyormuş Ben de bi daha bakma demeyim. Hem kusura bakacak insan hiç gelmesin evime daha iyi

Aman siz de onlar gibi davranıp önemsemeyin. Canınız isterse selam verin istemezse vermeyin. Mesela neler konuşuyorlar hakkınızda biliyor musunuz?
Ben o an kalakaldim sonra kendime cok kizdim tabi ama bende bir daha yuzune bakmcam bu tür kisilerin
Baskasinin doldurusuna gelen insan kalitesizdir zaten
Benim icin cok kotu biri diyorlarmis oyle duydum :)
5 yil iyiydim simdi kotu oldum:)

Dimi. Doğru diyorsun zaten aramız mesafeli iyice açtıracak mesafeyi en sonunda. Zaten kusuruma bakıyormuş Ben de bi daha bakma demeyim. Hem kusura bakacak insan hiç gelmesin evime daha iyi
Boylesiyle yuzlesip tum ipleri koparacaksin
ben oyle yaptim simdi arkamdan baskalarina konusuyorlar:)

Ben o an kalakaldim sonra kendime cok kizdim tabi ama bende bir daha yuzune bakmcam bu tür kisilerin
Baskasinin doldurusuna gelen insan kalitesizdir zaten
Benim icin cok kotu biri diyorlarmis oyle duydum :)
5 yil iyiydim simdi kotu oldum:)
Ne kötülüğünüzü görmüşler acaba

Ben bana duyurdulari için kızıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…