Dedikodunuzu yapanlari umursuyor musunuz?

Genellikle muhatap olmadığım için dedikodu yapsalarda kulağıma gelmiyor…

Senin de yeni kararlar alıp umursamazlık seviyesine geleceğin bir zaman var heyecanla bekliyorum🥲🤣

Mesela soyle bi muhabbet oluyor: konusmadigim insan komsuma diyor ki tum gun evde oturuyor vs vs
Komsum da beni gorunce az bahceye cik da hava al biraz diyor
Normalde demeyecek biri mesela
Bende bu sahsin doldurdugunu anliyorum ve cikip da kimi gorcem insan mi var etrafta diye laf soyluyorum daha cok dedikodu malzemesi vermis oluyorum 😬
Ben evde neler yapıyorum sen biliyor musun niye çıkayım yahu deyip içine at kıvılcımı fesatlanip dursunlar ha ha🤣

Cevremdekiler de tuhaf
Konusmadiklarimin agziyla bana birseyler soruyorlar
Ya da artik neler konusuyorlarsa bazilari yolda gorse selam vermiyorlar oyle tuhaf tipler var
Samimiyetimin olmadigi ama sorunumun da olmadigi insanlar boyle tavir alinca ne bicim insanlarin arasinda yasiyorum diye dusunuyor insan
Hele bi keresinde bi komsu bana napyn falan demeden direkt bebek arabasindaki cocugumu sevmeye yeltenmisti
Bunlardan her yerde var sonra bunlar ne oluyor biliyor musunuz kendi aralarında bir bozuşuyorlar izlemek öyle keyifli oluyor ki size tavsiye yandaşçılara bile hiç yoklarmış gibi davranın burnunuz havada geçin yanlarından falan ne eğlenceli oluyor ama 🤣

Konusmadığınız insanların (gorumce kv elti vs) ortak komsulariniza dedikodunuzu yaptıgini duysanız ne tepki verirsiniz ya da ne yaparsiniz?
Umursamaz bir insan olabilsem net 10 yil genclesirdim biliyorum
Ama elimde degil malesef
nefret ediyorum kendi mutsuzluklariyla başa cikamayip dedikodu yaparak ego tatmini yapanlardan😒😒😒
Eğer değer vermediğim görüşmediğim biri dedikodumu yapıyorsa umursamam. Ama eğer yakınım dedikodumu yaparsa başta üzülürüm biraz ama onu da silerim defterimden 😊 böyle her şeye üzülereek kendimizi yıpratarak ömür geçmez. Hiçbir şey hiçkimse bizden değerli olamaz bence

Bunlardan her yerde var sonra bunlar ne oluyor biliyor musunuz kendi aralarında bir bozuşuyorlar izlemek öyle keyifli oluyor ki size tavsiye yandaşçılara bile hiç yoklarmış gibi davranın burnunuz havada geçin yanlarından falan ne eğlenceli oluyor ama 🤣
Evet bende boyle yapmak istiyorum ya arkamdan konusuyorlarsa en azindan suratimiza bakmiyor diye konussunlar🥴

Arkamdan konuştuklarını biliyorum.Hem de 40 li yaşlarda amcalarını bana karşı doldurarak.Ama sonra düşünüyorum.Demek ben bu kadar önemliyim.😌Sonra bir yerde karşılaşıyoruz.Rahat rahat takılıyorum.Yanlarından yabancı gibi geçiyorum.O zaman öyle bir bakışları var ki.Çok hoşuma gidiyor.😏

Konusmadığınız insanların (gorumce kv elti vs) ortak komsulariniza dedikodunuzu yaptıgini duysanız ne tepki verirsiniz ya da ne yaparsiniz?
Umursamaz bir insan olabilsem net 10 yil genclesirdim biliyorum
Ama elimde degil malesef
nefret ediyorum kendi mutsuzluklariyla başa cikamayip dedikodu yaparak ego tatmini yapanlardan😒😒😒
Salak ,sevimsiz ,itici yalancı fesat çirkin vb gibi şeyleri asla umursamam ama namusumla ilgili filan konuşulursa silerim konuşan kişiyi yani bence dedikoduya göre değişir

Çok hoşuma gidiyor çok anlatamam kız bırak şanın yürüsün it ürür kervan yürür demişler boşver takılma 😂😂😂

X