DEDİKODU YAPMIYORUM! 40 GÜN!

Allah muvaffak etsin.. bende bu konuda nefsime cok yeniliyorum. Özellikle bir insana çok takıyorum zamaninda bütün iyi niyetlerimi takındigim halde bana karsi hissettigi kötü niyeti hep gösterdi ben de yıllar icinde ona takar oldum herseyi batıyor batmayacak gibi de degil ama artik ne olursa olsun bu kötülüğü kendime yapmak istemiyorum.. bende bu gayretimi burdan yurutebilir miyim?

Allah muvaffak etsin.. bende bu konuda nefsime cok yeniliyorum. Özellikle bir insana çok takıyorum zamaninda bütün iyi niyetlerimi takındigim halde bana karsi hissettigi kötü niyeti hep gösterdi ben de yıllar icinde ona takar oldum herseyi batıyor batmayacak gibi de degil ama artik ne olursa olsun bu kötülüğü kendime yapmak istemiyorum.. bende bu gayretimi burdan yurutebilir miyim?
amin
tabiki buradan devam ederiz birlikte :))
ben de aynı durumdayım,kalbimde haset oldukça kalbim kararıyor,ibadetten zevk almıyorum,bunalıyorum,kendimi sevmiyorum
yatağa yattığımda kalbimde kimseye karşı nefret olmasın istiyorum
ağzımdan insanlara adına kötü söz cıksın istemiyorum
Allah nasip ederse niyet ettim,inşallah bir ömür yapmam
buraya hergün yazacağım ki,bu konuda aşırı farkındalığım olsun

Euzübillahimineşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim diyerek bende başlıyorum allahım kalbimizi aydınlatsın inşallah kötü düşündürtmesin inşallah

bugün 1.gün :KK23:

Merhabalar.

Dedikodu günlük hayatımızda o kadar olağanlaştı ki çocukların yanında dahi yapılır oldu. İnsanlar tepki vermiyor , bir kişi çıkıp günah veya etik olmadığını söylemiyor. Ben de dahil.

O kadar hayatımızın içinde ki.

Siyaset konuşurken , işte nasıl bir gün geçirdiğimizi anlatırken bile ister istemez yapıyoruz.

Ben de kendimi eğitmeye karar veriyorum bu konuda.

Merhabalar.

Dedikodu günlük hayatımızda o kadar olağanlaştı ki çocukların yanında dahi yapılır oldu. İnsanlar tepki vermiyor , bir kişi çıkıp günah veya etik olmadığını söylemiyor. Ben de dahil.

O kadar hayatımızın içinde ki.

Siyaset konuşurken , işte nasıl bir gün geçirdiğimizi anlatırken bile ister istemez yapıyoruz.

Ben de kendimi eğitmeye karar veriyorum bu konuda.
Ben de inşallah, kalbimde kimseye karsı kötülük olsun istemiyorum
Bugun 4. Gün

Merhabalar. Ben de dedikoduyu bırakalı 16 gün oldu. Siz seneler önce bırakmışsınız. Nasıl oldu? Süreci biraz paylaşır mısınız rıca etsem

X