De gidi gebelik testi de...

canım işten anca geldim,umarım geç kalmamışımdır,annem hormonlar karışıyor bazı değişiklikler olması doğaldır der.bilmem ne kadar doğru.

bu arada hiç umudum yok,kalmadı,çünkü bir test daha yaptım malesef çizgi mizgi yok,umutlar bir dahaki asenağlamaya

Üzülme canım yaa bakalım hayırlısı hemen umutsuzluga kapılma bekleyelim günlerimizi bakalım bu ay olmazsada bidahaki aya inş

cngemn hoşgeldin canım...nasılsın belirtilerin var mı adet ya da gebelik,benim adet belirtilerim varsenağlama

Üzülme canım yaa bakalım hayırlısı hemen umutsuzluga kapılma bekleyelim günlerimizi bakalım bu ay olmazsada bidahaki aya inş

öyle tabi canım ama bir dahaki ay direk kan testi yaptırıcam.boş yere ümitlendiğime mi yanayım idrar testlerine para verdiğime mi:a015:

cngemn hoşgeldin canım...nasılsın belirtilerin var mı adet ya da gebelik,benim adet belirtilerim varsenağlama

sagol canım valla bende belirti falan yok yani hiç bişey yok ümitli değil ama bir mucize olsada hiç fena olmaz bence sende canım hemen ümitsizliğe kapılma daha var günümüze onun iin 2 çizgide çok geç çıkıyo olablir

bende işdeyim kızlar sürekli yazamıyorum ama sürekli takipdeyim yazdıklarınız okuyorum kusura bakmayın canlarım

sagol canım valla bende belirti falan yok yani hiç bişey yok ümitli değil ama bir mucize olsada hiç fena olmaz bence sende canım hemen ümitsizliğe kapılma daha var günümüze onun iin 2 çizgide çok geç çıkıyo olablir

belki canım bu dördüncü ayımız ya...:1no2:

cngemn ne durumda belirtilerin

belirtim yok ki canım :KK43: benim adet belirtilerimde olmaz genelde olacagım gün hafif belim agrır öle gögsüm falan şişmez sancım da olmaz çok şükür sadece bekliyorum inş geçen ay çok belirti vardı ama kırmızılar geldi yinede

belki canım bu dördüncü ayımız ya...:1no2:

canım ne zamandır evlisin yani bazı arkadaşlarım demişdi belli bir müddet koruunca ilk 6 ay olmayabiliyormuş 4 ay çok uzun değil aslında senelerce uğraşan var inş biz o kadar beklemeyiz inş isteyen her kes isteği zaman hamile kalır

kızlar ben namaz kılmaya geçiyorum hepimiz için dua edicem inş bu mübarek ayda bebişlerimiz bizimledir.AMıNNNN

canım ne zamandır evlisin yani bazı arkadaşlarım demişdi belli bir müddet koruunca ilk 6 ay olmayabiliyormuş 4 ay çok uzun değil aslında senelerce uğraşan var inş biz o kadar beklemeyiz inş isteyen her kes isteği zaman hamile kalır

öyle gülüm,insan ilk korunmasız ilişkide hamile kalırım sanıyor,cahillik iştekaydirigubbakcemile3

X