De gidi gebelik testi de...

senin 5 günün mü var?e daha varmış hayırlısı inş bebeğin seninledir....
bende de neolsun canım 2 gün kaldı adetime
hiçbirşey yok..
benim zaten içim geçmiş...geçmiş bizden geçmiş...........mirmirmirmir

senin 5 günün mü var?e daha varmış hayırlısı inş bebeğin seninledir....
bende de neolsun canım 2 gün kaldı adetime
hiçbirşey yok..
benim zaten içim geçmiş...geçmiş bizden geçmiş...........mirmirmirmir

annemmm,senin baya az kalmış.haydi hayırlısı inş.önce senin haberini alırız tez vakittedelikafadulden

güldecim benimde 2 günüm var ama umudum yok sadece kasık ağrım oluyor ara ara

nazcım benim kasık ağrım bir iki gün oldu o da iğne batması gibi her bir adım atmamda sanki yeni bir iğne batıyor gibi oluyordum şimdi ise hiçbirşey yok bakalım yaa..
ben sanmıyoırum hamile felan değilim yani anlayacağınız...

benim her ay çok ağrım oluyordu ama bu ay yok heralde bu ay diğer aylara göre daha az üşütmüşüm hehe:)))

bilmiyorum ki güldecim benim hala devam ediyor kim bilir belkide üşüttüm test yapmak içimden gelmiyor

nazcım benim kasık ağrım bir iki gün oldu o da iğne batması gibi her bir adım atmamda sanki yeni bir iğne batıyor gibi oluyordum şimdi ise hiçbirşey yok bakalım yaa..
ben sanmıyoırum hamile felan değilim yani anlayacağınız...

öyle deme canım,Allah bilir,zaten herkes beklemedği anda hamile kalıyor,bu ay beklemiyordum diyor

ya birde kızlar ben ergenliğe girdiğim ilk günden beri adet günlerim aşırı sancılı geçiyor afedersiniz sanki doğum yapıyor gibi oluyorum yaaa doktor üşüttüğüm için diyor..
hiç ilaç kulllanmayan ben adet günlerimde 5 tane ağrı kesici alıyorum sonrada midemede gastrt var diye mideme dokunuyor bu seferde midem ağrıyor
ama yaa..cin malı gibiyim yaa...:)

X