De gidi gebelik testi de...

küçüğün olarak bana laf düşmez amma bence yumurtluyor olabilirsin,çünkü ateş 1-2 derece yükselirmiş,çift sarılı yumurtla da ikizin olsun gülüm:Saruboceq:

Aaaa ne demek hemşom yaa bilgili olmanın büyüğü küçüğümü olurmuş ayıpsın..eeeeee ozamaaaaannnnn savulun telli oğullarııı yumurtlayan sier geliyyooooooo...:hulya:

canım bencede yumurtluyo olabilirsi çünkü adet 1 2 derece yükselirmiş bu aralarda kendini çok iyi dinlersen bunu hissedebilirmisin ama ben şimdi ye kadar hiç hissedemedim:)) İnş tatlım bu ay müjdeli haber gelir

Valla canım bende hayatımda ilk defa bu ay dinlicem bakayım kendimi neler olcak..hadii hayırlısıı tatlımmm...

çok saol gazi tatlım üzülüğüm konu 6 ay deneyipte olmazsa bi 6 ayda askerlik çocuk işi baya bi gecikcek ben buna üzülüom inş. rabbim nasip eder

Buarada berruyla nazı dünür yaparıss artıkk..nazcığımında dünürü yoktu yazık amaaa..olurmu berru cuk?? :1rolleyes:

Kızlar cok onemlı bır sorum var lutfen bılen yanıtlasın !
Eğer döllenme olmuşsa LH hormonu vucutta sabıt mı kalır yoksa duser mı ?

Çok önemli ve acil lutfen gercekten bılenlerden yardım ıstıyorum.

çok saol gazi tatlım üzülüğüm konu 6 ay deneyipte olmazsa bi 6 ayda askerlik çocuk işi baya bi gecikcek ben buna üzülüom inş. rabbim nasip eder

canımcım oluuuurr...
hem öyle bile olsa 21 yaşında kalırsın,benim çocuğum yaşındasın kısss:roflol::roflol:
hem kocişin izne geldiğinde de denersiniz,olmaz olmaz bakarsın daracık zamanda oluverirsüprizzzzzyerimseniben

Ben bilmiyorum üzgünümm :1no2:

bıldıgım kadarıyla lh 12 saat gıbı kısa bır surede yukselıp yumurtanın catlamsını tetıklıyor yumurta catlayınca da dusuyor benım carsamba oglen lh yukselmem oldu persembe oglen ılıskıde bulunduk bugün testı yıne yaptım lh yıne cıktı yanı demem o kı ıkı gun boyunca lh yuksek kalıyor mukı testın kagıdında 12saat ıcınde yukselır ve duser ıbaresı var. Acaba dıyorum dollenme oldu da ondan mı lh cıkıyor hala testte tam olarak sormak ıstedıgım bu bır bılgınız var mı acaba =(

lh hormonu bildiğim kadarı ile adete yakın dönemde fırlıyo canım,hormon değerleri diye googleden girdiğinde çok daha net bilgiler var gülüm seni yanıltmak istememyerimseniben

canımcım oluuuurr...
hem öyle bile olsa 21 yaşında kalırsın,benim çocuğum yaşındasın kısss:roflol::roflol:
hem kocişin izne geldiğinde de denersiniz,olmaz olmaz bakarsın daracık zamanda oluverirsüprizzzzzyerimseniben

O zaman siz benim torunum yaşındasınız...gazicim ne çocuğu kıss kendin ne kadarsında berruya çocuğum diyonn..senin çok anaç bi yapın var sanırım kaydirigubbakcemile3

lh hormonu bildiğim kadarı ile adete yakın dönemde fırlıyo canım,hormon değerleri diye googleden girdiğinde çok daha net bilgiler var gülüm seni yanıltmak istememyerimseniben
adetime 10 gün var daha :sinifsinif: google dan soruma cevap bulamadım dedım belkı kızlar bılıyordur mafoldumben

O zaman siz benim torunum yaşındasınız...gazicim ne çocuğu kıss kendin ne kadarsında berruya çocuğum diyonn..senin çok anaç bi yapın var sanırım kaydirigubbakcemile3

ben 6 yaşında doğurdum toprağıııım sen uyu daha:roflol::roflol:

Canım ben daha yumurtlama konularına yeni geldim..LH beni biraz aşıyor da o yüsden..ama gazilicimin dediği gibi biraz netten araştırsan belki bişeyler öğrenebilirsin yada bu konuyla ilgili bi topik aç mutlaka bilen bayanlar olacaktır ve sana yardımcı olurlar canımm..hakkında hayırlısı olsun..yerimseniben

X