De gidi gebelik testi de...

fıstıklar ben biraz yoğun olduğum için sohbetlerinize tam katılamıyorum .!.:
Canım sen işlerini hallet biz buralardayızz..
Bebişler gelsinlerde babalar da sanmam artık bi sorun çıkarmazlar bizimkiler biraz kıymetli olcak çünkü şimdiden..

cngemncim bal çörekotu yiyince ya üçüz bebişin olursa,hangisini verecen bana,önceden bilelim,benim üçüz doğurmam zor çünkü:kedi:

oğlan hangisini begenirse canım ama ben de yapmadım ki karışım sağlılı sıhatli olsunda canım inş olsundaaa ama siercimin dediği gibi biizm kızın kendisi nazlı olacak sanırım baksana bekletip duruyo benii

gelecek tarih yedisiymiş gülüm
valla o kadar çalışınca olmadı,acaba çalışmayınca mı oluyo...
laelaelaelaelae

he gülüm biz tavuk gibi toprağı eşeleyince hamile kalıyoz,hiç çalışmaya gerek yok, bak bunu bugüne kadar farketseydim şimdiye 25 tane doğurmuş olurdum :roflol:

canım benim sen hala bişey kaçırmadın bence
bugünleri es geçme çalış çalış, hatta bugün bile yumurtluyor olabilirsin

oğlan hangisini begenirse canım ama ben de yapmadım ki karışım sağlılı sıhatli olsunda canım inş olsundaaa ama siercimin dediği gibi biizm kızın kendisi nazlı olacak sanırım baksana bekletip duruyo benii

tabi bekletecek...öyle olunca daha kıymetli olacaklarını biliyo uyanıklara.s

Gazicim bizimkilere oğlan dedin de ya tersi olursa..yani bizimkiler kız derinle cngmn nin oğlan olursa napcaz? fisfisfis

bak kızıma bi kaynanalık yap hele :eek:klava: anladın sen

Dünürcüm var yaa benim gibi kaynana bulamazsın..ben den cadılık filan hayatta olmaz..yapı da yok zaten..sen hiç merak etme şekerimm kendi kızım gibi olcak senin kızın benim kızım artık..vereliniortak

he gülüm biz tavuk gibi toprağı eşeleyince hamile kalıyoz,hiç çalışmaya gerek yok, bak bunu bugüne kadar farketseydim şimdiye 25 tane doğurmuş olurdum :roflol:

canım benim sen hala bişey kaçırmadın bence
bugünleri es geçme çalış çalış, hatta bugün bile yumurtluyor olabilirsin

ben çalışamıyom gülüm kasığımdaki yara yüzünden,kolumda askıda şu an
işte bu kötü oluyo,bugünlerde yumurtlama akıntısı var ama ben ağız açıyom:çok üzgünüm:

gelecek tarih yedisiymiş gülüm
valla o kadar çalışınca olmadı,acaba çalışmayınca mı oluyo...
laelaelaelaelae

gazelim valla genelde kaza ile hamiş kalınılıyo ayna 1 yada 2 kez beraberlikden hamilelikler oluyo neden olmasın tatlım sen çalışmayı bırakma bu ara evdesin nasıl olsa bol bol çalış belki şimdi yumurtluyonm benim bi arkadaş adetine bir hafta varklen eşi ile korunmadan beraber olmuşlar sadece 1 kez vee sonuş şimdi 2 yaşında bir kızı varr

ayyy canım inş agızlarından bal damlıyoooo tatlım inş sende hatta hepimiz hamişizdir

benim şu an hamile olmam teknik olarak imkansız henüz yumurtlamadım :roflol:
önümüzdeki hafta inşallah bol bol mesaiye kalacam ondan sonrasında gelsin bebecikler
sen kız doğuramazsan bile endişelenme ben üçüz doğurup biri siere biri gazilli biriside sana üleştiririm gızları :roflol:

ben çalışamıyom gülüm kasığımdaki yara yüzünden,kolumda askıda şu an
işte bu kötü oluyo,bugünlerde yumurtlama akıntısı var ama ben ağız açıyom:çok üzgünüm:

ayy canım yaaa şimdi gördüm yazdıgınıı :KK43:(( napalım olur belki kızz üzülme tatlımm benim

Dünürcüm var yaa benim gibi kaynana bulamazsın..ben den cadılık filan hayatta olmaz..yapı da yok zaten..sen hiç merak etme şekerimm kendi kızım gibi olcak senin kızın benim kızım artık..vereliniortak

vereliniortak tamam dünürcüm anlaştık, ne takıyonuz düğünde :hulya:

gazelim valla genelde kaza ile hamiş kalınılıyo ayna 1 yada 2 kez beraberlikden hamilelikler oluyo neden olmasın tatlım sen çalışmayı bırakma bu ara evdesin nasıl olsa bol bol çalış belki şimdi yumurtluyonm benim bi arkadaş adetine bir hafta varklen eşi ile korunmadan beraber olmuşlar sadece 1 kez vee sonuş şimdi 2 yaşında bir kızı varr

canımcım benim çalışmam çok zor yaralarım yüzünden,bu halde çalışırsam 40 gün rapor bile yetmez bana:roflol::roflol:

benim şu an hamile olmam teknik olarak imkansız henüz yumurtlamadım :roflol:
önümüzdeki hafta inşallah bol bol mesaiye kalacam ondan sonrasında gelsin bebecikler
sen kız doğuramazsan bile endişelenme ben üçüz doğurup biri siere biri gazilli biriside sana üleştiririm gızları :roflol:

:dance::dance:

X