De gidi gebelik testi de...

sağol canım benim... ben aslında biraz daha almayı düşünüyorum,en azından gözümün şişliği insin diye,gören kocan sağlam vurmuş gözüne diyo:roflol:

kıss beni kandırdın sizin okula müdür olcam diye....hani:tomato:

off kılar yaaa ben çok kötüyüm:)) lovobaya gidiyom bişey yok ama sanki hep varmış gibi arasırada bi sancı giriyo böle bu ne anlamadım yaa sağlık çok önemli imiş canlarım vaal insanın bir yeri agrıyınca sanki cnaı orda nasılda kötü olunuyoo gazelim sen geliyon aklıma hep nasıl bir yerin acımıyordur umarımm

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Cngemn merhaba canımm..geçmiş olsun sanırım gaz sancısı yaşıyosunnn :1no2:
Buarada seninde geçmiş bayramını kutluyorumm canım..a.s.

yok ggülüm sadece yatıp kalkarken kasıktaki yaram acıyo......:çok üzgünüm:
canım benim inş bebişin vardır da o yapıyodur.beklemek çok zor işte. zaman da geçmek bilmez bekleyince.
biz kaza yüzünden ödevimizi yapamadık ya,ben beklemiyorum, şimdi aklıma geldi adet günüm7 siymişmirmirmirmir

Derincim merhaba nasılsın canım..geçmiş bayramın kutlu olsun..a.s.

merhaba canım benim sen nasılsın?saolasın bitanem seninde geçmiş bayramın mübarek olsun

derinlerdein canım sen nasılsın senin bayram nasıl geçdi
teşekkü rederim fıstığım sen nasılsın? biz bayramda evdeydik,bol bol dinlendik valla süper oldu
sen nasılsın?gaz problemin varmış canım geçen ay ben öldüm gaz sıkıntısından,ayakları çoksıcak tutmaya çalış ama gaz hamilelik belirtiside olabiliyor aynı zamanda,inşallah hamilesindir be gülüm,çıksın birisi artık şu topikten kara murat benim desin yahuuuu :Saruboceq:

fıstıklar ben biraz yoğun olduğum için sohbetlerinize tam katılamıyorum,az bişey daha işim kaldı ondan sonra sizinleyim a.s.
bu arada kız isteme işini düşünüyorum siercim, sen dünürleri boşver biz çok sorun çıkarmayız canım size,nazı yapacak olan belliki bizim kız hihoyyyt şimdiden bize naz yapıp gelmiyor eh gerisini sen düşün artık senin oğlana ne nazlar yapar düşünemiyorum bile sırnaşık şey

canımmm benim gelcem az daha sabret,bikaç bürokratik iş kaldı onlarıda halledeyim sonra hemen oradayım zemuszemus

sen hamile ol veya olma kendini özelliklede ayaklarını sıcak tut tatlım.birde bu ay bal+tarçın+çörek otu yapmıştın sanırım dimi? onu yapanların yazılarında görmüştüm kasıkta sancı yaptığını falan,yumurtlanın çatladığını gösteriyormuş o ağrı
tabiii bunun yanında hamilede olabilirsin delikafadulden delikafadulden delikafadulden

son adet tarihinmi 7 si yoksa gelecek tarihinmi 7 si ?????

cngemncim bal çörekotu yiyince ya üçüz bebişin olursa,hangisini verecen bana,önceden bilelim,benim üçüz doğurmam zor çünkü:kedi:

yok canım ben yapmadım o karışımdan ya benim ki hamileliğe bağlamak istemiyom bu ay ayaklarımı üşüttüm sanırım biraz soguk olduya dikkat etmedim hiç kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…