De gidi gebelik testi de...

üzülünce deli gibi yemek yaapmaya vururum kendimi sevinincede öyle ama hasretim özene bözene yemek yapmaya mafoldumben

kızlar öpüyorum hepinizi çıkmam lazım yarın görüşürüz:gitme:

canım ya cıft cızgı hamılelıgı gosterır. umarım test yanıltmıyodur senı. sen bı kac gun bekle kan ver bence garantı olsun. bu sure ıcınde de dıkkat et kendıne bebısın ıcındedır falan aman dıyım :ecrin_bebek: allah ısteyen herkese versın :eek:

bencede hamilesin adet olacakmışsın gibi ağrın olur ama o hamilelikten gaz hele hamileyken çok olur hamile olmasan o ikinci silik çizgi çıkmazdı canım bende duydum çoğu silik çizgi çıkan bayanlar hep hamile bence sen dr a bi git kan tahlili yaptr orda daha kesin çıkar

gazeli bende belirti falan yok ama dediğin gibi bende de beyaz bi akıntı geliyo ama fazla değil bende gaz sorunu var sadece bunlar gögüslerimde bi değişiklik yok belim kasımlarım falan da agrımıyo:KK43:

ya kızlar bide ben size bişey sorcam ben çocuk stemeye başlayalı adet günlerim çok sarkdı eskiden 27 28 günde bir olurdum 3 aydır önce 28 oldum sonra 31 en sonda 33 günde oldum bu normalmi ben şimdi günümü 33 göre sayıyorum ama buda çok uzak yaaaa zaman son günlerde hiç geçmiyo sanki

ya kızlar bide ben size bişey sorcam ben çocuk stemeye başlayalı adet günlerim çok sarkdı eskiden 27 28 günde bir olurdum 3 aydır önce 28 oldum sonra 31 en sonda 33 günde oldum bu normalmi ben şimdi günümü 33 göre sayıyorum ama buda çok uzak yaaaa zaman son günlerde hiç geçmiyo sanki

canım işten anca geldim,umarım geç kalmamışımdır,annem hormonlar karışıyor bazı değişiklikler olması doğaldır der.bilmem ne kadar doğru.

bu arada hiç umudum yok,kalmadı,çünkü bir test daha yaptım malesef çizgi mizgi yok,umutlar bir dahaki asenağlamaya

canım ya cıft cızgı hamılelıgı gosterır. umarım test yanıltmıyodur senı. sen bı kac gun bekle kan ver bence garantı olsun. bu sure ıcınde de dıkkat et kendıne bebısın ıcındedır falan aman dıyım :ecrin_bebek: allah ısteyen herkese versın :eek:

keşke canım ama 2.testim negatif,olmadığından eminim nedense

X