De gidi gebelik testi de...

benim adet döngüm 25 günde bir.düzenli kendileri.etkiler mi bilmem ama.
eşim gıcık burdaki çizgi silik hamile değilsin diyor.:mymeka:benim yumurtalarım çürükmüş.bir kalabilsem kafasında kıracağım yumurtaları.

aaaa çok bilmiş eşlere bakınlaelaelaelaelaebence sen ona bunu yap:mymeka:

aaaa çok bilmiş eşlere bakınlaelaelaelaelaebence sen ona bunu yap:mymeka:

sırf ona inat gittim bütün hormon tahlillerimi yaptırdım bazılarını sigorta karşılamıyormuş para bayılıp onları da yaptırdım faturasını da onun eline veriverdimkaydirigubbakcemile3
sonuçlarım iyi çıktı,bakalım canım.eğer 3 ay daha olmazsa rahim filmi çektirip faturayı yine eline vereceğim:lepi:

sırf ona inat gittim bütün hormon tahlillerimi yaptırdım bazılarını sigorta karşılamıyormuş para bayılıp onları da yaptırdım faturasını da onun eline veriverdimkaydirigubbakcemile3
sonuçlarım iyi çıktı,bakalım canım.eğer 3 ay daha olmazsa rahim filmi çektirip faturayı yine eline vereceğim:lepi:

alemsin vallahadelikafaduldenpeki eşin hiç gittimi dr ben inanıyorum biz bu çocuk işini becereceğiz:içelim:

alemsin vallahadelikafaduldenpeki eşin hiç gittimi dr ben inanıyorum biz bu çocuk işini becereceğiz:içelim:

erkeklere zor gelir bilirsin canım,aslında benim yapmadığım bir rahim filmi kaldı doktorlara göre,onu da çektireyim hayırlısıyla...git bir de sen baktır diyemiyorum ,:çok üzgünüm:söyleyemiyorum kırılacak üzülecek diye

inşallah hamilesindir. benimde adet belitilerim vardı. hamileleiğimi öğrendikten sonra bile 10-15 gün adet sancısı gibi sancım oldu. ilk öğrendiğim günlerde hergün adet olac ağım gibi geliyordu. olabilen sancılarmış.Allah gönlünüze göre versin inşallah

Insallah hamilesindir ve mutlu haber esine verirsin canim...:asigim: :Saruboceq:
Ama benim bildigim kadariyla 15-20 dakikadan fazla bir süre gectikten sonra
ikinci cizgi ciksa bile dikkate almayacakmissin...
Bi kac yerde öyle okumustum...

Gerci ben resmen hamile oldugum halde tek cizgi cikmisti...
Test yapmistim 6 haftalik hamileymisim ama haberim yoktu....Tek cizgi cikti...

Bi hafta sonra baktim adetim bayagi gecti hala bisey yok, dayanamadim bi daha yaptim
bu sefer iki cizgi cikti...
Doktora gitmeden inanmak istemedim...Doktor yaklasik 7 haftalik hamilesiniz deyince inandim...

inşallah hamilesindir. benimde adet belitilerim vardı. hamileleiğimi öğrendikten sonra bile 10-15 gün adet sancısı gibi sancım oldu. ilk öğrendiğim günlerde hergün adet olac ağım gibi geliyordu. olabilen sancılarmış.Allah gönlünüze göre versin inşallah

çok sağol canım cevabın için,senin ayağında uyuşma,takatsizlik oldumu

Insallah hamilesindir ve mutlu haber esine verirsin canim...:asigim: :Saruboceq:
Ama benim bildigim kadariyla 15-20 dakikadan fazla bir süre gectikten sonra
ikinci cizgi ciksa bile dikkate almayacakmissin...
Bi kac yerde öyle okumustum...

Gerci ben resmen hamile oldugum halde tek cizgi cikmisti...
Test yapmistim 6 haftalik hamileymisim ama haberim yoktu....Tek cizgi cikti...

Bi hafta sonra baktim adetim bayagi gecti hala bisey yok, dayanamadim bi daha yaptim
bu sefer iki cizgi cikti...
Doktora gitmeden inanmak istemedim...Doktor yaklasik 7 haftalik hamilesiniz deyince inandim...

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gülüm,benim adetime 6 gün kaldı ama ben çok ihtimal vermiyorum hamile olacağıma.en azından adetten farklı bir tane de olsa belirtim olurdu hamile olsaydım.:bbo:

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gülüm,benim adetime 6 gün kaldı ama ben çok ihtimal vermiyorum hamile olacağıma.en azından adetten farklı bir tane de olsa belirtim olurdu hamile olsaydım.:bbo:

Cok tsk ederim canim...darisi tüm isteyenlere insallah...

Hic belli olmuyor canim...
Mesela benim hic bir belirtim yoktu...

Adetim geciktigi icin süphelendim ben sadece...
Hatta dedim Stressden felan gecikmisdir...

Sana daha cok erken ama en bir bucuk hafta felan daha bekle...

ben de inanıyorum zorla da olsa hamile kalacağız canım.senin kaç ay oldu isteyeli:1hug:

benim aralıklarla 1.5 sene canım.eşim büyük bir kaza yaptı 4-5 ay kadar ara verdik ramazandan sonra beraber dr gidicez.inşallah bir problem yoktur.ben sadece hormon tahlili yaptırdım temiz çıktı.bakalım ne olacak.

Cok tsk ederim canim...darisi tüm isteyenlere insallah...

Hic belli olmuyor canim...
Mesela benim hic bir belirtim yoktu...

Adetim geciktigi icin süphelendim ben sadece...
Hatta dedim Stressden felan gecikmisdir...

Sana daha cok erken ama en bir bucuk hafta felan daha bekle...

canım 4 aydır bekledim 10 gün daha dişimi sıkayım değil mi,gerçi bu söylediğimi yapabileceğime ben de inanmıyorum amakaydirigubbakcemile3

benim aralıklarla 1.5 sene canım.eşim büyük bir kaza yaptı 4-5 ay kadar ara verdik ramazandan sonra beraber dr gidicez.inşallah bir problem yoktur.ben sadece hormon tahlili yaptırdım temiz çıktı.bakalım ne olacak.

çok geçmiş olsun canım,malesef her şey elimizde olmuyor ama rabbim neylerse güzel eyler...:teselli:sen gönlünü ferah tut,her şey yolunda gider inş.

X