De gidi gebelik testi de...

gazelim sen en güzelini yapmışsın siier arkadaşımın dediği gibi senden gelecek bence bu ay müjdeli haber çükü insan ne zaman kafasında bitirise bunu o zaman hamiş oluyomuş inş canım hakkında herşey hayırlısı olur.

Kızlar bi aşağıya kadar inmiştim gidiyom diyememiştim..ama geldim tekrar..
Yani siz şimdi balı pekmezi bırak gerek yok kocan zaten garip kalmış bi senedir mi diyonuz bana kaydirigubbakcemile3 yazık naapsın o da benle çile çekti düşüğümden beri..anam ben zaten hep her konuda problemliyim..zaten bi işim rahat olsun kendimi atıvercem şurdan..:umursamaz: her işim zor olur benim napiimm..
Ama artık atlattık artık olumsuzluklardan konuşmak yokk..

Kızlaarrrrrrrr merhabalarrrrrrr hoşgeldinizzz...ay ben bugün çokkkkkkk mutluyummm...kan sonucuma göre hormonlarım süperrrrr..gayet normal çıktı hepsi...vajinal usg de de rahim çok iyi görünüyoduu...ve dr um artık 3 ay bi çalışın kendi kendinize dedi :eek: 3 ay da hamilelik olmazsa gelirsin bu süreci hızlandırıcı işlemlere geçeriz yardım alırız dediii...yani artık kafana takacak stres yapacak bi sorunun yok gayet sağlıklı ve normalsin dediiii...allahım aylardan beri ilk defa böyle güzel şeyler duydum..şükürler olsun..ve şu an yeni geldim hemen sizlerle paylaşmak istedimm..çok mutluyuummm...alkisalkisalkis:dance::hooray::içelim:eek:puyorumnanaktan

kız bizi merakta bıraktın ama hadi neyseki güzel haberler verdindelikafadulden.çok sevindim canım ikimizinde dr u iyi haberler verdi.inşaallah tez zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız:Saruboceq:

kız bizi merakta bıraktın ama hadi neyseki güzel haberler verdindelikafadulden.çok sevindim canım ikimizinde dr u iyi haberler verdi.inşaallah tez zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız:Saruboceq:

nazım kaçma bi yere sonunda karşılaştık şükür kavuşturana

Ayy canım evet ama nasıl korktum kötü çıkacak sonuçlar diyee...ama allahıma çok şükür sonunda bende güzel şeyler duydum..

ya kızlar ben bu ay şu bal tarçın çörek otunu denesemmi acep diyom.kız kardeşimin 4 yıldır çocukları olmuyodu ikisindede problem yoktu.sonra anneme biri söylemişti onlarda uyguladı inanmayacaksınız ama o hamile kaldı......hepimiz:1shok::1shok: olduk

ama sonra düşük oldumafoldumben
şimdi bende denesem mi diyorum:uhm:

gazelim sen en güzelini yapmışsın siier arkadaşımın dediği gibi senden gelecek bence bu ay müjdeli haber çükü insan ne zaman kafasında bitirise bunu o zaman hamiş oluyomuş inş canım hakkında herşey hayırlısı olur.

yok bacım insan kafasındanatar da bu kadar mı olur..eşim bile diyo''ne o günlerdir bebiş mebiş demiyon'' diye...
gerçi ben biliyom onun derdini:kedi:

Son düzenleme:
Kızlar bi aşağıya kadar inmiştim gidiyom diyememiştim..ama geldim tekrar..
Yani siz şimdi balı pekmezi bırak gerek yok kocan zaten garip kalmış bi senedir mi diyonuz bana kaydirigubbakcemile3 yazık naapsın o da benle çile çekti düşüğümden beri..anam ben zaten hep her konuda problemliyim..zaten bi işim rahat olsun kendimi atıvercem şurdan..:umursamaz: her işim zor olur benim napiimm..
Ama artık atlattık artık olumsuzluklardan konuşmak yokk..

öyle daha kıymetli olursun kocişinin gözünde,kendimden biliyom:dance:

cümleten hamile kalıyormuş bu ay inş yarabbim hani bu akşam hep beraber çalışalım kocişler kacacak bizde:))

zaten merak ediyom hamile kaldıktan sonra bizim kocişler bunalıma girer mi diye,şimdi çok saldırıyoz,o zaman kaçacak delik bulamayacazcokacimcoook

ya kızlar ben bu ay şu bal tarçın çörek otunu denesemmi acep diyom.kız kardeşimin 4 yıldır çocukları olmuyodu ikisindede problem yoktu.sonra anneme biri söylemişti onlarda uyguladı inanmayacaksınız ama o hamile kaldı......hepimiz:1shok::1shok: olduk

vlla ben çok duydum methini kadınlar kulübünde bu kürün,ben de deneyecem ama ocakta gülüm,kocişe de bol bol mesir macunu....şakkıdı

Valla canım ben yiyorum o üçlüyü..bide incir kürü yapıyomm..sonuçta faydalı şeyler..denemekte fayda var..her ihtimali değerlendirmek lazım..

vlla ben çok duydum methini kadınlar kulübünde bu kürün,ben de deneyecem ama ocakta gülüm,kocişe de bol bol mesir macunu....şakkıdı

ya durun kızlar ben bi deneyeyim biraz geç kalmışım adetin 2. günü başlanıyomuş ama kardeşim gününe bakmamıştı sadece 1 hafta kullanmıştı diye hatırlıyorum.neyse zaten bu gece çalışmalara başlayalım artıkımkaydirigubbakcemile3

bu ay hep beraber sonuçları görürüz artıkımkaydirigubbakcemile3

ya durun kızlar ben bi deneyeyim biraz geç kalmışım adetin 2. günü başlanıyomuş ama kardeşim gününe bakmamıştı sadece 1 hafta kullanmıştı diye hatırlıyorum.neyse zaten bu gece çalışmalara başlayalım artıkımkaydirigubbakcemile3

bu ay hep beraber sonuçları görürüz artıkımkaydirigubbakcemile3

YEDİĞİNİZ ÇÖREK OTU KADAR BEBİŞİNİZ OLSUN İNŞALLAHHHHsırnaşık şey

X