De gidi gebelik testi de...

dua et akşam eve gelsin eşin,ben öyle desem korkusundan kaçıverir hemen:roflol:
ama ben ondan zekiyim bacım,sinsi sinsi yaklaşıyom avıma:roflol:[/QUOTE]

Kızz valla alemsin yaa güldürdün beni :roflol: ama bizimki garibim tam 1 senedir pek bişey yapamadıkiiii..Ben ha bire doktor,hastane yok ameliyat yok rahim filmi yok şu yok bu derken çocuk zaten pek bişey yapamadı..heralde kaçmaz diye düşünüyorum..tabii şimdilik..sonrasını tabi bilememmm ..hihihihihihi naniknanik

hem de ne patlama bacım,allah nüfus müdürlüğüne kolaylık vere...
şaka bi yana gülüm bu ay benden yok,hatta şubata kadar yok,bizim okula sorunlu bi müdür yar. geldi,izinlerde problem çıkarıyo:dilcikar:

istediği kadar problemli olsun izin senin resmi hakkın,en fazla mazeret izninde insiyatif kullanabilir onunda kolayı var 3 günden fazla alırsın ve milli eğitimden onaylatırsın,bu durumda müd.yardımcınızın bir yetkisi kalmazzzz alkisalkisalkis

hem de ne patlama bacım,allah nüfus müdürlüğüne kolaylık vere...
şaka bi yana gülüm bu ay benden yok,hatta şubata kadar yok,bizim okula sorunlu bi müdür yar. geldi,izinlerde problem çıkarıyo:dilcikar:

İyi tamamda bizi buralarda bi başımıza bırakmazsın ama dimiiii...:gitme:

ama ben ondan zekiyim bacım,sinsi sinsi yaklaşıyom avıma:roflol:

Kızz valla alemsin yaa güldürdün beni :roflol: ama bizimki garibim tam 1 senedir pek bişey yapamadıkiiii..Ben ha bire doktor,hastane yok ameliyat yok rahim filmi yok şu yok bu derken çocuk zaten pek bişey yapamadı..heralde kaçmaz diye düşünüyorum..tabii şimdilik..sonrasını tabi bilememmm ..hihihihihihi naniknanik[/QUOTE]

kısss,bi sene bişey yapamadıysa sözüm geri,o zaman kaçması gereken sen oluyosun:lepi:

Kızz valla alemsin yaa güldürdün beni :roflol: ama bizimki garibim tam 1 senedir pek bişey yapamadıkiiii..Ben ha bire doktor,hastane yok ameliyat yok rahim filmi yok şu yok bu derken çocuk zaten pek bişey yapamadı..heralde kaçmaz diye düşünüyorum..tabii şimdilik..sonrasını tabi bilememmm ..hihihihihihi naniknanik

kısss,bi sene bişey yapamadıysa sözüm geri,o zaman kaçması gereken sen oluyosun:lepi:[/QUOTE]

bencede 1 sene pek bişey yapamadıysa onun ibre kırmızıya vurmuştur artık :roflol:

istediği kadar problemli olsun izin senin resmi hakkın,en fazla mazeret izninde insiyatif kullanabilir onunda kolayı var 3 günden fazla alırsın ve milli eğitimden onaylatırsın,bu durumda müd.yardımcınızın bir yetkisi kalmazzzz alkisalkisalkis

böyle memur her okula lazım anam, gel alnından öpeyimkaydirigubbakcemile

kısss,bi sene bişey yapamadıysa sözüm geri,o zaman kaçması gereken sen oluyosun:lepi:

bencede 1 sene pek bişey yapamadıysa onun ibre kırmızıya vurmuştur artık :roflol:[/QUOTE]

o zaman cevize bala böreğe para virmesin bacım,onunla patik alır bebesinealkisalkisalkis

ama ben ondan zekiyim bacım,sinsi sinsi yaklaşıyom avıma:roflol:

Kızz valla alemsin yaa güldürdün beni :roflol: ama bizimki garibim tam 1 senedir pek bişey yapamadıkiiii..Ben ha bire doktor,hastane yok ameliyat yok rahim filmi yok şu yok bu derken çocuk zaten pek bişey yapamadı..heralde kaçmaz diye düşünüyorum..tabii şimdilik..sonrasını tabi bilememmm ..hihihihihihi naniknanik[/QUOTE]

sierim çıkmışın,benden sana tavsiye,bal ceviz pekmez yanına mesir macunu al bacım herkes tavsiye ediyo manisada mesir festivali döneminde...ben de deneyecem ocaktan itibarensengözlerimebaksanab

anam ondan kolay ne var, bankaya stajer diye girerim yanına,sıkıysa kaçsın:dance:sırnaşık şey

oooo senin bütün planlar hazır, o zaman tek iş bize müjdeli haberi yakın zamanda vermeye kaldı :CüvCüv:
bende kaçıyorum,acil çıkmam lazım,akşam tekrar buralarda olurum,öpüyorum a.s.

oooo senin bütün planlar hazır, o zaman tek iş bize müjdeli haberi yakın zamanda vermeye kaldı :CüvCüv:
bende kaçıyorum,acil çıkmam lazım,akşam tekrar buralarda olurum,öpüyorum a.s.

öptüm gülüm,sen de çalış bakıyım tembellik yapma akşam heeee:kedi::eek:lmaz:

X