De gidi gebelik testi de...

:lepi::sm_cool:sırnaşık şey

bundan sonra sıkı çalışın artık,bu kadar güzel haberden sonra bekliyoz bu ay bi bebik haberi senden ona göre,yiğenimizi yapmadan gelme burayaaaa lmaz:
kuruduk kaldı yawww tek hamile çıkartamayan topik biziz herhalde fisfisfis

napalım bacum,ben çocuk düşüncesini sildim 4 aylık bir zaman için,yumurtlama günümü bile hesaplamayacam inş.kaydirigubbakcemile3

Bak var ya düşünmücem sildim diyon ya.bence sen hamile kalcan görcen gününü sonaa..ıhh bak demedi deme burayada yazıyomm..şutarafagitti öle düşünmediğin zamanlarda oluyo bu işler zatenn..:CüvCüv:

doğru kıss,güzel haberi verdi gerisini de getirsin artık,bu aylarda benden iyi haber gelmez canlarım,çünkü kafamda erteledim bebiş düşüncesini,gene korunmayacağım ama hesap falan da tutmayacağım,rabbim ne zaman verirse

ne bileyim canım,hatta bu günlerde spor salonuna bile yazılmayı düşünüyoz arkadaşlarla,gaza getirdiler beni,iyi dedim şubata kadar 3-5 kilo vereyim de,hamilelikte almaya yüzüm olurdelikafadulden

he valla,yakında döl vermeyen topik ilan edilecez
:roflol:
ağzınıza biber sürecem,ne demekmiş o,üçüz dördüz doğuracaz inş hepimiz yakındır,inanıyorum benkaydirigubbakcemile5

benım normalde yarın adet olmam lazım ama bu sag-bah ıc camasırımda kahve rengı lekelnmem olmu kucuk kuckuk damlacıklar ama cok degıl az sızce nedır ne degıldır bıde nıyetlıyım acaba nıyetım gıttmıssmıdır bıde ne zaman test yapıyım bılgılendırısenız sevınırım

Eşimede sıkı dur işin zor dedim zaten gelirken hihihihiihih..ona bugün iş çıkışı ballar pekmezler cevizler vs vs ler alcam yemeye başlasın performansının iyi olması gerekiyo çünkü..

Bence hiç te kurumadık görceniz bak çatır çatır arka arkaya bebiş haberleri alcaz burdan..hatta önce gazilim den gelcek haber :roflol::CüvCüv: istemiyo ya artık..

gerisi geldimi canım:sm_confused:

benım normalde yarın adet olmam lazım ama bu sag-bah ıc camasırımda kahve rengı lekelnmem olmu kucuk kuckuk damlacıklar ama cok degıl az sızce nedır ne degıldır bıde nıyetlıyım acaba nıyetım gıttmıssmıdır bıde ne zaman test yapıyım bılgılendırısenız sevınırım (yazmısdım ama gorulmedı her halde)

baktım olmuyo bacım,napıyım hamiş göbeğim yoksa da -tatlicadiarzu-sportmen vucudum var diyecem

yok hayır gelmedı onla sınırlı

orucun hakkında bişey diyemem canım ama ben olsam akşama kadar bozmam niyetimi,çünkü rabbim kararsızlığım yüzünden niyetimi bozmadığımı biliyor,riske atmam yani,
test için de bekle adet günün geçsin canım,ramazanda olduğumuz için de başta az gelip ertesi gün coşabiliyor

he valla,yakında döl vermeyen topik ilan edilecez
:roflol:
ağzınıza biber sürecem,ne demekmiş o,üçüz dördüz doğuracaz inş hepimiz yakındır,inanıyorum benkaydirigubbakcemile5

oh oh bereket versin allah, bu ay patlama olacak belliki burada delikafadulden

yok hayır gelmedı onla sınırlı

bu ay benimde öyle oldu canım,hem çok gecikti hemde birgün öncesinde 1-2 damla geldi kaldı,ertesi gün az az başladı,miktarıda sonradan arttı.orucunuda bozma istersen,tutmaya devam et,yarın tutmazsın muhtemelende gelir gerisi yarına

oh oh bereket versin allah, bu ay patlama olacak belliki burada delikafadulden

hem de ne patlama bacım,allah nüfus müdürlüğüne kolaylık vere...
şaka bi yana gülüm bu ay benden yok,hatta şubata kadar yok,bizim okula sorunlu bi müdür yar. geldi,izinlerde problem çıkarıyo:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…