De gidi gebelik testi de...

hoşbulduk arkadaşlar aranızda afedersiniz ama
kuyruk sokumu ağrısı yaşayan var mı

malesef yok güldecim uğraşıyoruz iştehihoyyyt sen ne durumdasın

bazen oluyor bende,çok yoğun bir akıntım var her ne hikmetse.hep bu testin yüzünden

gazilicim bende sizin gibi bebek istiyorum elbette 7 aydır ama henüz yok adetime 3 gün var ama ümit yok
yani ben öyle salmışım kendimi arkadaşlar....
bakalım işte...

gazilicim bende sizin gibi bebek istiyorum elbette 7 aydır ama henüz yok adetime 3 gün var ama ümit yok
yani ben öyle salmışım kendimi arkadaşlar....
bakalım işte...

en iyisi salmak zaten canım,kafaya çok takınca olmuyor,belki de sorun bu.canım ramazan ayındayız.hayırlı haberlerini alırız tez vakitte inş.:1hug:

inşallah gazilicim ama kendimi saldım derken biraz fazla salmışım galiba ümidim de bitti artık sadece hamile olanların sevincini paylaşıyorum o kadar...bakalım hayırlısı...

bizim kiracımız vardıama onunkine salmak bile denemez,10.senesinde bebişi oldu.o kadr ümitsizdi ki ancak doğumuna 15 gün kala öğrendi hamile olduğunu

nasıl yani???????????

ümidini fazlası ile kesmişti,paraları da yoktu.sonra anneme gelip karnımda bişey kıpırdıyor,ur var galiba demiş,doktora gitmişler ve 8,5 aylık hamile olduğunu öğrenmiş.7 yaşında kızı var allah bağışlasın

ya ıNANMIYORUMMMMMM................!!!!!!!NASIL BÖYLE BıRŞEY OLUR NASIL ıNSAN ANLAYAMAZ YA...AKLIM ALMADI DOĞRUSU...

çok ilginç bir hikaye şok oldum desem yeridr
ama nasıl anlamamış ya bunda bir iş var bana göre..

hadi canımkaydirigubbakcemile3vay be CADIARZUinanması güç ama oluyo işte stres en büyük düşman işte arkadaşlar ama biz stressiz yaşayamayız kilülülülülülü

3.senelerinde doktora gitmişler tedavi olmazsan çocuğun olmaz demiş doktor,yaşı 37 falandı 10 sene de olmayınca konduramamış

hadi canımkaydirigubbakcemile3vay be CADIARZUinanması güç ama oluyo işte stres en büyük düşman işte arkadaşlar ama biz stressiz yaşayamayız kilülülülülülü

annem sordu adetten de mi kesilmedin diye menapoza girdim sanmış garibim.çok çekmişti canım,kayınvalidesi kısır inek diyormuş orda burda.hep gelir anneme ağlardı.kiloluydu zaten ama inancını hiç kaybetmedi,bir kez bile isyan etmedi.ben bile sevinçten ağlamıştım duyuncakaydirigubbakcemile2

vay be hayatta ne ibretlik hikayeler var ne kadar şükretmemiz gerekn şey var halbuki...anlattığın için sağol
gazili..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…