De gidi gebelik testi de...

kıyamam...rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin,çok zor olmuştur senin için eminim...Ama derdi veren yaradanım dermanını da verira.s.

tatlım bence erken yapmışsın testini ama kan testini kesin diyolar ama yinede belli olmaz inş hayırlı zamanda gelir bebişin hiç moralini bozma ben 8 ayımızda hamiş kaldımm yani belli olmuyoo RABBİMM hayırlı zamanda versin inş

inş canım..bu arada benim hiç bulantım olmadı,korkma eğer senin de olmazsa...herkeste olmayabiliyor bulantı ve kusmaa.s.

aa ciddimisn ya ane bilim bendede yok şimdi de acaba diyorum değişik bişey mi var bende ne biliyim çok pipirikliyim grıpde olsum çok öksürüyorum inş bebişim bişey olmazzz keseyi görmek erken diye daha gitmedik doktora 6 haftalık olsun dedik ama bakalım inş hayırlı bir hamilelik geçirir ve bebişlereimizi alırız kucaklarımızaa
tatlım nazda haberin varmı hiç o ne yapıyoo

çok şükür topikten 4 hamile çıkardıkderinim,sier sen ve ben
bir de nazımı görsekboshayallersmile

ben gecen sene ocak ayinda adetime 1 hafta kala yaptim test pozitif cikmisti a
detimde normal vaktini iki gun gecerek geldi hamile degilmisim yani ama adetim cok fazla geldi ve uzun surdu bazen tam dolleneiyormus yumurta erken dusuk oluyormus nette oyle okumustum.neyse bebek istedigimiz icin subatta tekrar test yaptim yine adetime 1 hafta kala suan kizim 4 aylik kollarimda allah isteyen herkeze versin insallah opuyorumnanaktan

korkma canım,ben çok ağır bir grip geçirmiştim 5 haftalıkken acile gittim 2 defa serum yedim...çok şükür bir şey olmadı...yüksek ateş olursa hemen dr a git..hamilelre verdikleri özel serum var...benim yüksek ateşim olmuştu

kızlar gebelik testinde 3-4 saat sonra yada daha geç çıkan,2. çizginin doğruluğu varmı.yada başınıza geldimiii

allah bağışlasın canım ,ömür boyu utlu sağlıklı olun inş.:Saruboceq:

yk çok ükür ateşim çıkmıyo sadece oksürük kaldı inş o da biter sana da çok geçmiş olsun tekrarlanmaz inş ee dogum ne zamana pekiii şimdi benimki ekim ayı inşş

bulantılarım çok oldu ama sadece iki defa istifra ettim,benimde ilk dönemlerde bişeyim yoktu gülüm 2.aydan sonra başladı bulantılarım 4.aya doğruda geçti.biz hep türk filmlerindekiler gibi olacak sanıyoruz ya bu işleri ondan oluyor bunlar sırnaşık şey hemen hamile kaldınmı başlarsın kusmaya.ama bulantıların başlasa bile yinede hep yaşayacaksın o hamilemiyim değilmiyim ikilemini.doktora gideceksin, keseyi göreceksin,sonra bebişini göreceksin,sonra kalp atışlarını duyacaksın,bulantıların başlayacak ama sen hala hamilemiyim değilmiyim şüphelerine düşeceksin.ben kaçında aydayım daha yeni yeni tamam ben hamileyim demeye başladım :CüvCüv:

ilk sayfalarida okudum topigin..
sonra en sonrakinne tikladim aaa ne göreyim....ilgin filan hamile kalmissss dogumu bekliyorlarr..

aman allahim ne güzel ya darisi bizlere insllah..sabir herseyin basi..

derinim ya öle heyecanlıyım ki anlatamam kalp atışlarını duymak çok güzeldir yaaa hayali bile çok güzelll çok şükür ediyorum RABBİM isteyen herkese bu mutlulugu yaşatsın inş. içime su serpdin hakketden yaa türk filimleirnden kalmış bu bulantı sanırım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…