De gidi gebelik testi de...

canım benim,çok sevindim,çok çok çok tebrik ederim.allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip eder inşallah.
eee anlat bakalım nasıl oldu, nasıl öğrendin,babaya nasıl söyledin hihoyyyt

aa tatlım sen burdamısın yaa çok sevindimm bu topiği hiç unutmadım ögrendiğimde de buraya yazdım hemen kan tahlili ile henüz çok yeni zaten doktora gitmedik bugun netdeki hesaplamalara göre tammm 5 haftalık cumartesi doktora gidicezz inş herşey yolundadır seninki kaç aylık olduu doguma az kalmışdır dimi cinsiyeti belli mii ayy ne kadar çok şey sordum ama çok özledim yaaa şimdi yazdıgını görünce nasıl bir mutlu olsum anlatamammm

buralardayım canım benim,ben topiğin sadık bekçisiyim buyrunnnnnnnnn
çok sevindim gülüm ya allah tamamına erdirsin inşallah :Saruboceq: belli oldu tabi cinsiyetimiz teyzesiiiii, prensesimiz geliyooorrrrrrrrrrrr hihoyyyt doğuma hala var vaktimiz, allah nasip ederse haziran 10-15 aralarında olacak inşallah.sen hiç merak etme canım benim hayırlısıyla herşey yolundadır.strese sokma kendini,dikkat et artık herşeyine,sana bunları çok söyleyen olmuştur mutlaka ama bebişin teyzesi olarak bende bir kez uyarmış olayım,ağır kaldırma,yüksek yerlere uzanma,çamaşır çırpma,hoplayıp zıplama,ani hareketlerden kaçın.ayyyy çok sevindim yaaaa,sen üçüncü hamilemizsin alkisalkisalkis
eee anlatsana nasıl öğrendin?? eşine nasıl söyledin???

benim aha adetime tam gelmemişdi 1 2 gün vardı ama evde testler vardı yapdım çok açık ikinci çizgi çıkdı içim içeme sığmadı cumartesi idi o gün bende pazartesi kan testi yapdım 55.27 çıkdı yani hamilelik var demekmişş. o anki mutluluk çok başka bişey yaaa. akşam oldu eve giddim eşimde geldi salonda ışıkları kapattım elini göbişime koydumm veee sonucu eline verdim inanamadı ama çok güzeldi o anki gözlerindeki o mutlulugu görmek çok güzeldii

ama teyzesi grıp oldum yaaa 2 gündür öksürmeye başladım çok korkuyom bebişe bişey olur diye ilaçda almıyorum öle limonlarla falan geçirmeye çalışıyoruz işde bişey olurmu acaba tatlım yaaa bide sen şimdi deneyimlisin bebeişin kesesini görebilitmiyiz 5 haftalık oluyoo

ne güzel paylaşmışsınız mutluluğunuzu opuyorumnanaktan :teselli:
geçmiş olsun canım benim yaaa,bol bol ballı ılık süt iç,bal ye,portakal tüket,limonlu ıhlamur iç.ben 2 defa grip oldum,ikicisinde öksürüğede yakalandım,atlatıncaya kadar perişan oldum,çok dikkat et kendine.bebişin kesesi b-hcg değerin 5000'i bulduğu zaman görünüyor hayatım,b-hcg iki günde bir yaklaşık iki kat artıyor,yani değerinin 55,27 çıktığı günden 13-14 gün sonrasında gidersen keseyi görürsünüz canım a.s.

nım sen ne zaman gitmişdin ki doktora ilk ya ben hemen gitmedim yani kese yi göremicez hemen diye cumartesi gitmeyi düşünüyordum ama 5000 olması i.in pazartesine denk geliyo o zaman mı gitsem aaba???

nım sen ne zaman gitmişdin ki doktora ilk ya ben hemen gitmedim yani kese yi göremicez hemen diye cumartesi gitmeyi düşünüyordum ama 5000 olması i.in pazartesine denk geliyo o zaman mı gitsem aaba???

benim 18 ekimde kan tahlili yaptırmıştım,161 veya 167 (tam hatırlamıyorum rakamı) çıkmıştı kan sonucum,29 ekimde de ilk doktor randevumuza gitmiştik ve keseyi görmüştük.sen bilirsin canım ama bencede birkaç gün daha sabret öyle git,sonra kese görünmez falan moralin bozulur aklına bir sürü şey gelir

Evet tatlım yaa haklısın ama çok büyük bi mutluluk bu yaaa ee senin bulantı falan oldumu nasıl geçiyo hamilelik benim başlamadı henüz yaa acaba ne zaman başlarr şimdi bulantı falan yokya korkuyorum acaba ben hamiş değilmiyim diyee ???

slm kızlar ya bişi sorcam benim adetim gecikeli 3 gün oldu bende dayamamadım testi yaptım ama negatif çıktı acaba 1 hafta sonra yapsam pozitif çıkarmı ya.Çokmu erken yaptım ben.

slm kızlar ya bişi sorcam benim adetim gecikeli 3 gün oldu bende dayamamadım testi yaptım ama negatif çıktı acaba 1 hafta sonra yapsam pozitif çıkarmı ya.Çokmu erken yaptım ben.

Canım inş hamişsindir bazen geç döllneme nedeniyle geç pozitif çıkabiliyor ama bence kan tahlili yapdır yada ben bekleirm diyosan bekle 1 hafta dahaa

tatlımm sende hoşgeldinn veee ben hamişimmmm inş yani daha doktora gitmedim ama pozitiff çıkdı sen ne yapıyorsun canım ne kadarlık oldu bebişimizzz cinsiyeti belli mi dünürrr

HAYIRLI OLSUN CANIM,ÇOK SEVİNDİM GÜLÜM,ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN..
BELLİ OLDU CANIM OĞLUŞUMUZ GELİYO İNŞ.
SENDEN DE KIZ BEKLİYORUZ TEYZESİ...KAÇ AYLIK OLDU
BİZİMKİ 16 YI BİTİRDİa.s.

ayy maşallah kısss senin olmuş baya ben daha geçen hafta ögrendim neddeki hesaplamalara göre 5 hafta 1 günlük bugun daha gitmedik doktoraa sen ne zmana gidmişdin canım doktora ne zaman görmüşdün keseyii falan çok heyecanlıyım yaaa

Kuzucum beni geç döllenmeydi ben adetim 15 gün geçtikten sonra öğrenmiştim...
baya olduk teyzesi..hemen geçiyor,ben de çok heyecanlanmıştım.merak etme allahın izniyle hepsini görüyorsun,çok sevindim..kalp atışlarını da keseyi gördükten 2 hafta sonra duyduk kuzucumkaydirigubbakcemile2

ayy ne güzelll yaaa diğer kızlarda gelse çok özledim inan sizi ve hep aklımdaydınız varyaaa hamile oldugumu ögrenincede hemnecicek yazdım burayaaa

ayy ne güzelll yaaa diğer kızlarda gelse çok özledim inan sizi ve hep aklımdaydınız varyaaa hamile oldugumu ögrenincede hemnecicek yazdım burayaaa

inş canım benim nazım görse hemen gelir...
en son bi topikte sierin hamile olduğunu okumuştum ama bir daha haber alamadım..sen aldın mı gülüm haber...
ben de çok özledim sizi iyi oldu çok şükür görüştük

merhaba hanımlar ben yeni üyelerdenim ve bende test kurbanlarından biriyim çok canımı yakıyo bu testler daha önce iki hamilelik geçirdim ikisinide kaybettim bebeklerim 8+5 ve 28 haftalıklardı şimdi tekrar gebelik planlıyorum ALLAH!ın izniiyle ama 4 aydır olmuyo bebeğim bu ay test yaptım (gerçi adetime daha 7 gün var) idrar testi çift çizgi görünüyo ve gayet belirgin ama aradan 2 3 saat geçince silikleşiyo çizgiler 3 tane test var elimde böle olan önce kırmızı sonra silik duruyolar öle
hadi dedim kanda baktır bugün onuda yaptrıdım negatif çıktı baştaki sayfalardan okuduğuma göre sizde baya beklemişsiniz sizinde başınıza gelmiş böle şeyler şimdi ben hamile değilmiyim 7 gün var diye erken diye düşünüyorum biraz daha beklemelimiyim yoksa hiç boşu boşuna ümitlenmimmi lütfen yardım

aaa sıerimde mi hamişmişş ayy çok mutlu oldum yok canım yaa benim kimseden haberim yok du kimse yazmıyoduki topige zaten bende yazarken dedim görmezler okumazlar belki ama yinede yazim dedimmm vee gördünüz dün derinimle görüşdüm dertleşdik birazz

kıs şimdi baktım ağustos anneleri topiğindeymişşşş,hayırsız o kadar msj yazdım özelden cevaplamadıklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…