De gidi gebelik testi de...

dünür belli olmaz o işlerin zamanı ama haklısın bu durumda önce benim hamiş olmama gerek
cngemn bilmezmiyim anacım o hüsranları:gitme:

canım ben dün bir yazı istedim bu çocuk isteme ile ilğili tabiki RABBİZİMDEN isticez ama hep hayırlı bir evlar hayırlı zamanda istememiz gerekirmiş canımcım.yani şimdi mesela sana askere gitmeden olmasını istiyorsun bende hemen olmasını istiyoruz ama biz bilemeyiz ki ne zamanın hakkımızda hayırlı oldugunu onun için hayırlı zamanda olur inş bizim bazen şer olarak gördüklerimiz hakkımızda ki hayırlı olan şeylerdir canım inş tatlım RABBİM bizi bu şekilde sıvana tabi tutumaz hayırlı zamanda hayırlı evlatlarımız olur canım

her şeyin zamanı var...hayırlı zamanda hayırlı evlat versin rabbim:Saruboceq:

inş. canım zaten öle diyorum hayırlı evlatlar diyorum ama bişi daha ekliyorum TEZ VAKİTTE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ET DİYE DUA EDİYORUM:Saruboceq:

inş canım duların dualrımız kabul olur ayrıca canım kulların birbirine ettği dualr kabul olurmuş o yüzden birbirimiz için dua edelim tatlım

eyvaahhhh kızlar biz yine başlayacağız gün saymalara konuyu değiştirin hemen

dünür belli olmaz o işlerin zamanı ama haklısın bu durumda önce benim hamiş olmama gerek
cngemn bilmezmiyim anacım o hüsranları:gitme:

ay demin anlattım ya dedim bu ay kesin hamileyim güya ben bu ay takmamıştım ama belirtiler çıkınca mı acaba dedim ama çok büyük bi hüsran :çok üzgünüm:

inş canım duların dualrımız kabul olur ayrıca canım kulların birbirine ettği dualr kabul olurmuş o yüzden birbirimiz için dua edelim tatlım

ewt isim isim söyleyince hemen kabul olurmuş inş. rabbim hepimize tez vakitte nasip etsin bebişlerimizi

X