De gidi gebelik testi de...

yok anacım,kazadan sonra hep yattım ben çalışmadım
kıs kuluçkaya yatarak olsaydı bu işler 40 tane bebe çıkarırdım şimdiye:roflol:

kız cidden belli olmaz yatarsın yatarsıb bi kere yaparsın o tutar hiç belli olmaz delikafadulden

kıslar aslında ben de bu ay fazla çalışamadım eşim tahatsızdı yani gün aşırı yada hergün falan değil işde öle arasıra belli bir gün yokdu aslında benimde test yapmak için umutlu olmamam gerekir ama neden se bu ay çok ümitliyim diyorum kendi kendime boşuna umutlanma ama olmuyo işde ümitliyim:umursamaz:

ümit olmasa olmaz canım...benim gibi heyecansız olursun...o da pek iyi değil..rabbim büyük canım bekle yine de:1hug:

bence yinede çok umutlanma sonra olmazsa üzülürsün benim geçen ay resmen apaçık bütün gelişmeler vardı kasıklarda batma ama aşırı derecede göğüslerim büyüdü acıdı ağrıdı falan ama tam günümde adet oldum artık oyüzden benim pek umudum kalmadı kesin eşimin dönüşüne kalcak mafoldumben:çok üzgünüm:

yok anacım,kazadan sonra hep yattım ben çalışmadım
kıs kuluçkaya yatarak olsaydı bu işler 40 tane bebe çıkarırdım şimdiye:roflol:

öle deme canım olur olur valla ayda 1 kez yaparsın ondan da hamile kalabilirsin yani belli mi olur yeterki RABBİM ol desin

onda da var hayır canım....beraber izlersiniz gelişimini....kalp atışlarınıa.s

canım ben ümitleniyom ama hiç belirti yok bende:))) ama ne bilim mitliyim ümitsizde olmaz ki anım napalım olmazsa bizde birdahaki aya hergün çalışırız artık:)) ama inş gerek kalmaz

ya şaka bi yana bu hafta hep kasıklarım ağrıdı hangisi yumurtlama belirtisiydi anlamadım bugünlerdi ama hangi gündü
eşime hafta boyu kaydirigubbakcemile yaptım galiba bugün diye
çok komikti

ölede tabi ben çok istiyorum :çok üzgünüm:

canım ben dün bir yazı istedim bu çocuk isteme ile ilğili tabiki RABBİZİMDEN isticez ama hep hayırlı bir evlar hayırlı zamanda istememiz gerekirmiş canımcım.yani şimdi mesela sana askere gitmeden olmasını istiyorsun bende hemen olmasını istiyoruz ama biz bilemeyiz ki ne zamanın hakkımızda hayırlı oldugunu onun için hayırlı zamanda olur inş bizim bazen şer olarak gördüklerimiz hakkımızda ki hayırlı olan şeylerdir canım inş tatlım RABBİM bizi bu şekilde sıvana tabi tutumaz hayırlı zamanda hayırlı evlatlarımız olur canım

ya şaka bi yana bu hafta hep kasıklarım ağrıdı hangisi yumurtlama belirtisiydi anlamadım bugünlerdi ama hangi gündü
çok komikti

çok komıksın kız dünür iyi olmuş hergün olunca daha çok şans kaydirigubbakcemile5 hem sen daha çok çalış erkek önce olsun gerçi çokda acele etme benim taaaa yaza kaldığı için

çok komikti

eşinde bayram etmiştir:dance::dance: ya bazen bende de oluyo öle kendi kendime gülüyorum sonra tamam bu akşam diyorum çalışıyoruz yarın yine aynı öle hiç bitmiyo bakıyorum adet olsum:))

inş. canım zaten öle diyorum hayırlı evlatlar diyorum ama bişi daha ekliyorum TEZ VAKİTTE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ET DİYE DUA EDİYORUM:Saruboceq:

eşinde bayram etmiştir:dance::dance: ya bazen bende de oluyo öle kendi kendime gülüyorum sonra tamam bu akşam diyorum çalışıyoruz yarın yine aynı öle hiç bitmiyo bakıyorum adet olsum:))

en çok eşler yarıyo zaten.....kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…