De gidi gebelik testi de...

bazen canımbirşey çekiyor eşime diyorum beni geçiştirmeye çalışıyor
bende diyorum"hamile olsaydım nasıl fırlar gider alırdın"diye
böyle diyince kendini kötü hissedip gidip alıp geliyor:))))
ne kadar kötüyüm değil mi???

ramazandan beri 6 kilo vermişim:)))daha da vereceğim inş
gören herkes bayağı vermişsin diyor
ama nazr değdi galiba bu ara veremedim niyeyse
haftada 4-5 gün spor yapıyorum 1 günde eşimle yürüyüş yapıyoruz o da pazar günleri..

oy oy oyyyy....bi de hamile olsan canını okursun adamceğizin:jeyyar:

canımcım boy ile kilo kaç sende
6 kilo heeeeakannehir

gzm
ayyyy iyice kafam karıştı hem oldum diyosun hem korkuyosun
ve bu korkunun üstüne bir daha ilişkiye giriyosun yaşın daha çok küçük be tatlım
kafanı rahatlatmak istiyosun git bi sağlıkocağına veya tıp merkezine kan testi yaptır kesin sonuç

ahh ahh be kardeşim bunu neden yaparsınız anlamam ki.....

kan testi yaptır canım bir de kadın hastalıklarına git bir ultrasonlşa baksın kistte olabilir

ahh ahh be kardeşim bunu neden yaparsınız anlamam ki.....

kan testi yaptır canım bir de kadın hastalıklarına git bir ultrasonlşa baksın kistte olabilir

doğru valla gülüm
kadeşim en azından tedbir al.... ama bence evlenmeden yapma bi daha...seni düşündüğüm için söylüyorum..çok acı çekersin sonra tatlım:1no2:

bazen topiklerde bana kızıyor arkadaşlar sanne felan diye...

ama dayanamıyorum yaa....

yahudiler bile dinlerine ne kadar bağlılar biz dinimize hiç sahip çıkmıyoruz

çağdaşlık bunu mu getiriyor yani...

bir şey haramsa günahsa günahtır...
birde fetvası var demiyorlar mı Allahım çıldırıyorum kesin hükmün değiştirilmiş fetvası nasıl oluyor anlamıyorumklava:

Allahım senin imanımızı dinimizi koru rabbim!!!
yine herkes bana kızacak biliyorum ama bildiğim doğrudan başımı kesseler yine de vazgeçmem

tünaydın bacılar nerlerdesiniz ya dün sizle konuşurken saat 6da bi elektrikler gitti şuan geldi bütün gece yoktu çok sıkıldık ve dün sbahtan beri bardaktan boşalırcasına yağmur yağdı heryer zifiri karanlıktı göz gözü görmüyodu

tünaydın canım aaa ne güzel mum ışıgında güzelce vakit geçirseydin ya eşinle keşke bizde de gitse akşaam saat8 ile 10 arası ne güzel olur du mum ışıgında yemek yer otururdukk ben çok severim mum ışıgını

canım aynen sana katılıyorum bu klunuda ben de çok kızıyorum bu gibi olaylara birde çok normal miş gibi konuşulması beni çok rahatsız ediyo ne kadar vurdum duymaz olmuşuz dinimizin yasaklarına karşı

canım bildiğin gibi diil karadeniz evlerini bilirsin biri burda biri taaa nerde bizim evde köyün biraz dışında karşısında ve yanında mezarlık elektrik gittimi dışarıda içeride zifiri karanlık bi ışık bile yok ve çok zor bi durum yaşamayan anlayamazakannehir

günaydın gülüm
kıs korkmuş gibi yapıp eşine sarılaydın yakaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile5

al işte,benim gibi bi fırsat düşkünü daha...kimin dünürü:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…