De gidi gebelik testi de...

canım bildiğin gibi diil karadeniz evlerini bilirsin biri burda biri taaa nerde bizim evde köyün biraz dışında karşısında ve yanında mezarlık elektrik gittimi dışarıda içeride zifiri karanlık bi ışık bile yok ve çok zor bi durum yaşamayan anlayamazakannehir

bilmem mi bacım ben aslen karadenizliyim zaten:))))

nasılsın dünürüm ne var yok iyi bari benim kız yabancılık çekmeyecek huylarımızda benzer bizim zamanla birbirimize alışarak:))

gülüm alışır tabi benzesin de sana benzesin kısss
iyiyim canım az önce para biriktirme topiğindeydim biriktirdiğim 85 tl olmuş altın mı alsam bekletsem mi diye sordum....
kısss gelinime altın yapıyom:1hug:

anacım demin hepiniz sarı sarıydınız ya...........
şimdi nasıl geldiniz aynı andaCADIARZU

iyiyim canım az önce para biriktirme topiğindeydim biriktirdiğim 85 tl olmuş altın mı alsam bekletsem mi diye sordum....

vayy desene benim kızın altınları şimdiden çogalıyo:)) ayy bu para biriktirme olayına bende mi girsem elde avışda hiç bişey yok???? bende kızın çeyizlerini yapim karşı taraf çalıuşırken benim boş durmam olmaz:))

kız bence azıcık paranı tut haberlerde duydum altın tavan yapmış küçük altın 80e çıkmış dahada çıkcakmışgamyoncuiremsu

vayy desene benim kızın altınları şimdiden çogalıyo:)) ayy bu para biriktirme olayına bende mi girsem elde avışda hiç bişey yok???? bende kızın çeyizlerini yapim karşı taraf çalıuşırken benim boş durmam olmaz:))

ya acaba o zamanda kız çeyizi olurmuCADIARZU
şimdi bile bunu saçma bulan sosyetik tipli kızlar varsengözlerimebaksanab

kız dünür bizim hangimizin kız hangimizin erkek olcak ona göre bizde başlayalım hazırlıklara hadi kızlar sizde tahmin edin

gelinime feda olsuuun.....
canım bizim de elde avuçta yok...en iyisi biriktirmek dedim...her güne belli bir miktar ayırıyorum mutfak masrafları dahil günlük 20 tl...gün sonunda kalanı atıyorum...baya birikiyo valla canım tavsiye ederim....topik de gaza getiriyo a.sorada

kızlarr ben geçen sattan sonra 26. gün adet olmuşum şimdi yarın 26 günüm:))) yarın hemen test yapsam çokmu acele etmiş olurum

kız bence azıcık paranı tut haberlerde duydum altın tavan yapmış küçük altın 80e çıkmış dahada çıkcakmışgamyoncuiremsu

sorma dünür bende dün okudum 8 katına çıkacakmış 1-2 yıla kadar pöööfffff
gazili akıllı kız şimdiden alıyo gelininekaydirigubbakcemile5

X