De gidi gebelik testi de...

canım sanki saldım çayıra mevlam kayıra gibi yaşıyorum...olur olmaz şeylere üzülüyorum... daha az gülüp daha çok susuyorum:1no2:

konuyu hemen kapatıyo,kabul etmiyo yaptığını,ben ne yaptım ki diyo...mesela bağırıyo,sonra ben ne zaman bağırdım sana diyo:1no2:

allah kolaylık versin gülüm ben biliyorum oradaki tipleri, hakikaten zor işin,bi laf edicem ama hakarete girer diye edemiyorum sizler oralara öğretmenlik yapmaya gitmiyorsunuz o kadarını söyliyim gerisini sen anlamışsındır zaten.

zaman zaman bizimde başımızdan geçiyor başkasına olan öfkemizi yada bi olaya olan kızgınlığımızı gerginliğimizi birbirimizden çıkartıyoruz.her ne kadar olmaması için elinden geleni yapsanda olabiliyor yinede,böyle şeyler için kırılmayın birbirinize.eşin üstesinden gelemeyeceği bir problem yaşıyor olabilir üstüne üstlükte belki kendisi bile farkında değildir bunun,yuvayı dişi kuş yapar diye boşuna demişler canım benim,malesef dişi kuş olarak biraz alttan alıp üsten gelicen be gülüm,çokda sallama,psikolojini bozma bu kadar,gönlünü aldığın zaman nelere kırıldığını anlatırsın hak verecektir eminim sana a.s.

derinim nasılsın uyuşukluk var mı?
inşaalah rahat geçer bu dönemlerin çok zorlanmazsın canım
bu dönem genelde zor derler bakalım senin ki neler yapacak sana

slm kızlar konuyu okuyunca kuşku düştü içime bende pazar günü öğlen test vardu evde aman ne fark eder ha öğlen ha sabah yapayım dedim çokkk silik bi çizgi belirdi amma bende tekrar merak edipte almadım test aaa aceba hamişmiyimdir gideyimde test alayım yeniden bariiii allah sizi sabah sabah heycanlandım heeee inşallah hamileyimdir

güzel annemiz nsılsın bakalım. ayy inş canım hisselerin snei yanıltmaz ama bende akıntı falan kalmadı:)) kupkuru şu günlerde :dance::dance: neyse canım yaa hakkımızda hayırlısı inş.

derinim nasılsın uyuşukluk var mı?
inşaalah rahat geçer bu dönemlerin çok zorlanmazsın canım
bu dönem genelde zor derler bakalım senin ki neler yapacak sana

iyiyim bitanem ehhh biraz uyuşukluk var ama hamileliktenmi tembelliktenmi bilmiyorum :roflol: onun haricinde hiçbir sıkıntım yok çok şükür :lepi:
sen nasılsın gülüm, görünmüyordun birkaç gündür??

dün yoktum canımcım bu sabah da seni o kadar merak ettim ki sabahın köründe damladım
kendine dikkat et bi kaç ay şu tehlikeli dönemi atlat sonra da kudururuz

güzel annemiz nsılsın bakalım. ayy inş canım hisselerin snei yanıltmaz ama bende akıntı falan kalmadı:)) kupkuru şu günlerde :dance::dance: neyse canım yaa hakkımızda hayırlısı inş.

:kedi: teşekkür ederim iyiyim, sen nasılsın???
az kaldı ayın 25'ine,heyecanladım bak şimdi,sen beni yanlız bırakmayacaksın içime öyle doğuyorrrr hihoyyyt
benim akıntı bugün başladı canım benim sen ona ne bakıyorsun,sana diyordum ya geçenlerde bugüne kadar kupkuruydum ama dün bi damla bugün bi damla gelmiş herhalde reglim gecikecek diyordum ya unuttunmu,cumartesi günü kupkuruydum özellikle pazar günüde hamileliğimi öğrendim

evet canım sen aklıma geliyosun hep bi ümitleniyorum sende de belirti yokdu ya hayırlı canım artık eee sen neler yapıyon bakalım dikkat ediyon dimi kendine artık çift canlısın ona göre

dün yoktum canımcım bu sabah da seni o kadar merak ettim ki sabahın köründe damladım
kendine dikkat et bi kaç ay şu tehlikeli dönemi atlat sonra da kudururuz

rapor aldım zaten dün,evde dinleneceğim perşembeye kadar,biraz bel ağrısı ve lekelenmem vardı bugün geçmiş gibi görünüyor şükürler olsunki.oldukça dikkatli davranmaya çalışıyorum,biraz zor iş,olunca sizlerde anlayacaksınız ama gülü için dikenine katlanıyoruz,allah sizinde başınıza versin inşallah :Saruboceq:
siz neler yaptınız varmı bi gelişme durumunuzda??? bitkisel kür vs.deniyormusunuz??

hala devam ediyoruz canım çalışmalarda tam gaz:jeyyar:
kısmet ne zaman olursa artık önemli olan stres yapmamak onun içinde çabalıyoruz

evet canım sen aklıma geliyosun hep bi ümitleniyorum sende de belirti yokdu ya hayırlı canım artık eee sen neler yapıyon bakalım dikkat ediyon dimi kendine artık çift canlısın ona göre

dikkat etmezmiyim hiç,öncelikle dün sigarayı bıraktım,meyve yemeye başladım (pek sevmemde),balık yemeye özen göstereceğim,yavaş adımlarla yürüyom,yükseklere uzanmıyorum,hep yüzü koyun yatardım şimdi sırt üstü yatıyorum mafoldumben uyumam çok zor oluyor ama napalım artık katlanırız,hala alışamadım bu hamilelik durumuna,olunca sende anlayacaksın sanki bişey yokda oyun olsun diye böyle davranıyomuşum gibi geliyor :roflol:

hala devam ediyoruz canım çalışmalarda tam gaz:jeyyar:
kısmet ne zaman olursa artık önemli olan stres yapmamak onun içinde çabalıyoruz

hep diyorduk ya bu ay patlama olacak bizim topikde diye,o yönde bi gidişat var,hadi bakalım aslanlarım gösterin kendinizi :roflol:
bekliyorum baakkk haaa beni yanlız bırakmayın,ovülasyon testini sanada tavsiye ederim bu arada,bana çok faydası oldu

ayy canım benim bende meyveyi hiç sevmem ama yerim vallla poşet poşet bebeişe iyi geleceksehihoyyythihoyyyt bide canım sen bal tarçın çörek otu karışımı kullanmışdın dimi sabah akşam mı yedin nasıl kullandın ???

kızlar şimdilik çıkmam lazım dönmeye çalışıcam hepinize muck

yok anacım balı kullana bendim bakalım belli olacak bu ay sonuçları

ben sana bu ay neler yaptığımı tek tek sayayım,
reglin 2.ve 12. günü (12.günde dahil) sabah aç karına gece yatken aç karına bal+tarçın+çörekotu karışımı yedim.1 tatlı kaşığı bal+1 çay kaşığı tarçın +1 çay k.çörek otu (bu bir ölçü,akşamda aynısını hazırlıyorsun)
bu karışımın bittiğinin ertesi günü 13.gün gece yatmadan önce 1 fincan ada çayı içitim ovülasyonda çift çizgiyi gördüğüm güne kadar,bu arada her sabah aç karına ve gece yatmadan hemen önce 1 tatlı kaşığı sade bal yemeye devam ettim,ovülasyonda çift çizgiyi gördüğüm gün ve ondan sonraki hergün gece yatarken ballı süt içtim halada içiyorum cokacimcoook çok felaket gaz yapıyor ama haberin olsun
öğğğ ne çok yemişim içmişim bu kadar karışıma kesin çift sarılı yumurta çıkartmış olamam lazım :jeyyar:

hmm derinim be ne kadar yemiişsin inş sağlıklı güçlü kuvvetli bi bebiş gelecek inş.

hmm derinim be ne kadar yemiişsin inş sağlıklı güçlü kuvvetli bi bebiş gelecek inş.

bak şimdi bende korktum kendimden :1shok:
valla napalım gülüm şifa olsun diyip diyip ne bulduysam tıktım ağzıma :roflol:
bak olduda şifa, bazen kusma noktasına bile geldiğim oldu ama napalım bebek oluncaya kadar dayanacağım dedim,allaha şükürler olsunki çok uğraştırmadı beni miniğim bu ay hemen geliverdi,belki senin bunları yapmaya ihtiyacın kalmayacak ama olaki reglin gelirse üzülmek ve üşenmek hatta tiksinmek yok başlayacan bacım hemen bunları yemeye içmeye :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…