De gidi gebelik testi de...

belki oda işte falan sıkılıyodur yada bişiye canı sıkılıyodur

o işte çok sıkılıyo....ben de çok stres oluyorum işte...çocuklar çok saygısız,hiç bişey öğrenmeye istekleri yok...ikimiz de barut gibiyiz eve geldiğimizde:çok üzgünüm:

o işte çok sıkılıyo....ben de çok stres oluyorum işte...çocuklar çok saygısız,hiç bişey öğrenmeye istekleri yok...ikimiz de barut gibiyiz eve geldiğimizde:çok üzgünüm:

çalışınca öyle oluyo yaa çok şükür bizde öle şeyler olmuyo biz tartışırsak çok küçük şeylere tartışıyoruz

çalışınca öyle oluyo yaa çok şükür bizde öle şeyler olmuyo biz tartışırsak çok küçük şeylere tartışıyoruz

gülüm eşinin öğrencileri iyidir inş...bizimkiler öğretmeni dövmeye kalkıyo,küfür ediyo...sigara içiyo,bali çekiyomafoldumben

gülüm eşinin öğrencileri iyidir inş...bizimkiler öğretmeni dövmeye kalkıyo,küfür ediyo...sigara içiyo,bali çekiyomafoldumben

yok yaramazlar ama saygısız diilllerama eşimde çok zorlanıyor birleştirilmiş sınıf ya zor 5 sınıf birden sen kaçıncı sınıflara bakıyosun

yok yaramazlar ama saygısız diilllerama eşimde çok zorlanıyor birleştirilmiş sınıf ya zor 5 sınıf birden sen kaçıncı sınıflara bakıyosun

canım7. ve 8 sınıfların derslerine giriyorum...birleştirilmiş sınıflar çok zor...
bizim okulun bulunduğu bölge varoş bölgesi....biliyosundur belki..dağdaki gecekondulardan geliyo hepsi....türkçeyi bile zor konuşuyolar...benim branşım da türkçe:roflol:

saol canım ya hallettim ben bi işim yok sobada kestane yapıyorum fındık yapıyorum ölee vakit geçiriyorum

sobayı yakmaya başladınız mı canım...en sevdiğim şeydir,soba gürül gürül yanacak sen çayını içeceksin...pencereden dışarıyı seyredip:dance:

canım7. ve 8 sınıfların derslerine giriyorum...birleştirilmiş sınıflar çok zor...
bizim okulun bulunduğu bölge varoş bölgesi....biliyosundur belki..dağdaki gecekondulardan geliyo hepsi....türkçeyi bile zor konuşuyolar...benim branşım da türkçe:roflol:

çok komiksin yaaa :dance:

aslında soğuk yok ama akşamları yakıyoruz gel bize :kahve:

canııım,keşke gelebilsem hayal ediyorum da çok hoş olur....allah daima mutlu etsin kuzucum sizi...çok hoş bi yuvakaydirigubbakcemile5
rabbim nazardan saklasın canım
çıkmam gerekiyo. öptüm gülüm

kızlar kocişimbirazdan test getircek ilkinki gibi sabahı bekleyemem zaten karnım ac gelince hemen yapcam testi
çok heyecanlıyım.
çift cizgi çıkmasa bari

millet olsun diye doktor doktor koşar biz olmasın diye yahu hayat işte...
olursada boynumuzun borcu bebege bakmak.

ayyy inş tatlım öledir bebimledir benim bebişş senin içine ne doguyo kıss sence bende müfdeli haberler le mi gelcemm:)))

hımmmmmmmm düşüneyim CADIARZU :uhm: düşündüm
bence sen hamilesin ,öyle bir his geldi birden :lepi:
benim pek bu konularda hislerim iyi değildir,cinsiyet tahmininde çok yanılmam sadece ama seninle konuştuğumuz gün (şu akıntı muhabbeti üzerine) senin hamile olabileceğini düşünmüştüm ama söylemek istememiştim.şimdi söylüyorum işte hislerim beni yanıltmazsa sende var hihoyyyt

yok valla belirti falan sanıırm bu ay da boş ama ümit bitmiyo işde o kırmızıları görene kadar aslın da 25 ekimden de az çünkü ben geçen ay 26 günde olmuşdum ona göre 23 ekim bakalım işde hayırlısı böle yazarken heyecanlandım:))

belirtiye falan ne bakıyorsun,o kadar sohbet ettik bendeki tek bir belirtiyi saysana gülüm şakkıdı
şu an hamile olduğum kesinleşmemiş olsa kesinlikle hamile değilim diye kalıbımı basardım ve hala herhangi bir belirti yok.bence bende teyse olacağımın haberini alıcam yakında :teytey:

aaaaaaaa derinim hamileymişşşşşş
allahım çok sevindim kısss:hooray:

410000*:nazar:

nerelerdesin kısssss sen dünden bu yana :mymeka: kız çıktı yola teyzesi yok ortalarda allahtan diğer teyzeleri vefalıda onlar yanlız bırakmadılar sağolsunlar

şaka bi yana çok teşekkür ediyorum canım allah en kısa zamanda sizlere nasip etsin inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

X