De gidi gebelik testi de...

geldim gülüm
kıssselini çabuk tut bak herkesin dünürü yapıyo ..:mymeka:
sen naaptın anacımopuyorumnanaktan

gülüm ben çalışıyorum zaten inş bu ay uğurlu gelir bizde sırayla verriiz hamişleri benim sata az kaldı 25 ekim du aet dünürüm belki gelin benledir hee:))

bence her gece çalış çünkü 11 gün kalmış çokta geç kalmış diilsinkaydirigubbakcemile

ne bileyim kısss,çok içim sıkılıyo bu aralar...ümidim yok nedense...eşim de ayrı telden çalıyo...hiç baba olma gibi bi derdi yok:umursamaz::mymeka:

gülüm ben çalışıyorum zaten inş bu ay uğurlu gelir bizde sırayla verriiz hamişleri benim sata az kaldı 25 ekim du aet dünürüm belki gelin benledir hee:))
anaaaam inş kıs
ben paraları biriktiriyom zengin olcekler zati
senin baya az kalmış kısss,inş yakın zamanda senin de müjdeni alırız anneeemkaydirigubbakcemile5:1hug:

ne bileyim kısss,çok içim sıkılıyo bu aralar...ümidim yok nedense...eşim de ayrı telden çalıyo...hiç baba olma gibi bi derdi yok:umursamaz::mymeka:

aynen benimde içimde hiç umudum yok eşimin asker dönüşüne kalcak gibi geliyor bebiş olsun sen çalış yinede mafoldumben

ay az kalmış ya çok heycanlandım ee belirti yokmu sendede

yok valla belirti falan sanıırm bu ay da boş ama ümit bitmiyo işde o kırmızıları görene kadar aslın da 25 ekimden de az çünkü ben geçen ay 26 günde olmuşdum ona göre 23 ekim bakalım işde hayırlısı böle yazarken heyecanlandım:))

anaaaam inş kıs
ben paraları biriktiriyom zengin olcekler zati
senin baya az kalmış kısss,inş yakın zamanda senin de müjdeni alırız anneeemkaydirigubbakcemile5:1hug:

inş canım inş dünür sende çalış öle umudum yok keyfim yok diip de salma kendini çalışalım hayırlı zamanda gelir elbet bebişleirmiz

inş canım inş dünür sende çalış öle umudum yok keyfim yok diip de salma kendini çalışalım hayırlı zamanda gelir elbet bebişleirmiz

yok canım valla ilk zamanlar çok çabalıyodum ama şimdi çok saldım yaaa.kendimi toparlamam lazım bi an önce:çok üzgünüm:

yok canım valla ilk zamanlar çok çabalıyodum ama şimdi çok saldım yaaa.kendimi toparlamam lazım bi an önce:çok üzgünüm:

ayy kıyamam ben sana yaa ama kaza olayı falan olsuya o yüzden tatlım vardır herşeyde bi hayır hayırlı zaman da gelir inş bebişlerimiz canım toparla tatlım sana hiç ytakışmıyo bu karamsarlık

X