De gidi gebelik testi de...

yetttimmmm gariiiiiiiiiiii geldim :eek:
dışarıdan gelir gelmez hemen oturdum pcnin başına
senmi benmi?? bende hala inanamıyorum,gittim 3 gün rapor aldım bir kaç gün dinleneyim öyle giderim işe,bugüne kadar doğru dürüst doktora bile çıkmadım bu kadarcık hakkım olsun dimi ??

aaaaaaaa derinim hamileymişşşşşş
allahım çok sevindim kısss:hooray:

410000*:nazar:

berrucum ne ara yapmışlar kıs daha 2 gün oldu ben girmeyeli...

yaşasııııın topiğimizin bi annesi var artıkkkk,makus talih dönüyorrrrr

okuldan bırakmıyolar anacım.....
kıs sen taşınabildin mi bakıyım he?:jeyyar:

taşındım taşındım üstüne kaaaç tane misafir geldi çok yoruldum öle sen neler yaptın görüşmeyeli adetin nezamandı çalışmalar nasıl gidiyorkaydirigubbakcemile:jeyyar::jeyyar:

taşındım taşındım üstüne kaaaç tane misafir geldi çok yoruldum öle sen neler yaptın görüşmeyeli adetin nezamandı çalışmalar nasıl gidiyorkaydirigubbakcemile:jeyyar::jeyyar:

ben çalışamıyorum şu aralar canım...bilmiyorum ...bi türlü toparlanamadım ,okul işleri falan evimi bile temizleyemiyorum...
ben şubata erteledim gülüm .adet tarihim ayın 1i...çalışmadan olmuyo kısss.o yüzden hiç umudum yokmafoldumben

ben çalışamıyorum şu aralar canım...bilmiyorum ...bi türlü toparlanamadım ,okul işleri falan evimi bile temizleyemiyorum...
ben şubata erteledim gülüm .adet tarihim ayın 1i...çalışmadan olmuyo kısss.o yüzden hiç umudum yokmafoldumben

eee hiçmi yapmadınız belki onlardan tutar benimde 6 kasım bende bu akşam başlıyorum sende başla ben inş. hergün çalışıcam derinde hergün çalışmış:jeyyar: bu arada bebişimiz 2 haftalıkmış teyzesi:ecrin_bebek:

eee hiçmi yapmadınız belki onlardan tutar benimde 6 kasım bende bu akşam başlıyorum sende başla ben inş. hergün çalışıcam derinde hergün çalışmış:jeyyar: bu arada bebişimiz 2 haftalıkmış teyzesi:ecrin_bebek:
benimki düşer kalır kıs hergün çalışsak...:kedi:
tutmaz gülüm hiç ümidim yok benim:1no2:

X