De gidi gebelik testi de...

internetten bakdım biraz bu testlere idrarla bide tükürükle olan varış pek bişey anlamadım senin bilgin varmı canım bu konuda hangisinden almayı düşünüyorsun marka olarak

internetten bakdım biraz bu testlere idrarla bide tükürükle olan varış pek bişey anlamadım senin bilgin varmı canım bu konuda hangisinden almayı düşünüyorsun marka olarak

canım ben idrarla olanından almayı düşünüyorum bulabilirsem çünkü tükürükle olanı inceledim anlaşılması güç gibi geldi banaCADIARZU

Ya arkadaşlar benim adetime tam 1 hafta var şu an.ama ben genelde hep 1 hafta önce adet olurum hiç değişmez..sanki biraz beliritlerde var gibi..eşim şu an sürekli başımın etini yiyo illa test yapalım diye.yaa sizce alıp yapsakmı çıkarmıki daha şimdidenn..acil cvp larınızı bekliyorum arkadaşlar..:enbuyukkk:

canım idrar testinden dilim yandı...bir hafta geçmeden adetinden yapma bence.ama kan testinde çıkıyor gülüm

off gazalim yaa bugun canım sıkkın görümce ikinci çocuguna hamile foktoraa gitmişler bir oğlu vardı bu da kızmış yani onlar adına sevindim ama içim biz cız etti ne bilim çok kötü oldum kıskandım sanırım:KK43:(

Ya arkadaşlar benim adetime tam 1 hafta var şu an.ama ben genelde hep 1 hafta önce adet olurum hiç değişmez..sanki biraz beliritlerde var gibi..eşim şu an sürekli başımın etini yiyo illa test yapalım diye.yaa sizce alıp yapsakmı çıkarmıki daha şimdidenn..acil cvp larınızı bekliyorum arkadaşlar..:enbuyukkk:

bence kan testi yaptır istersen idrarda hemen çıkmaya bilir

off gazalim yaa bugun canım sıkkın görümce ikinci çocuguna hamile foktoraa gitmişler bir oğlu vardı bu da kızmış yani onlar adına sevindim ama içim biz cız etti ne bilim çok kötü oldum kıskandım sanırım:KK43:(

sorma gülüm yaaa,benim de çevremde çok ,iş arkadaşlarımdan ikisi hamile,özeniyor insan...Allah korusun onları.ama kıskanmamak elde değil çok haklısın canıma.s

neyse canım ben çıkıyorum yapacak tek şeyimiz dua etmek bol bol dua edelim insanların birbirine ettiği dua kabul olurmuş tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz inş biz ve issteye herkes benim çıkmam gerekiyo iyi akşamlar cümleten

neyse canım ben çıkıyorum yapacak tek şeyimiz dua etmek bol bol dua edelim insanların birbirine ettiği dua kabul olurmuş tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz inş biz ve issteye herkes benim çıkmam gerekiyo iyi akşamlar cümleten

aminnn,a.s.ben de çıkacağım öptüm gülüm

bugün giremedim bir bakayım dedim size neysse sonra görüşürüz inş hepinizi öpüyorummm

idrarla yapılan ovülasyon testlerini gittigidiyordan çok uygun fiyata alabilirsiniz.eczanelrde çok pahalı,5 tanesi 25-30 tl ama dediğim siteden ben 32 ovülasyon + 6 gebelik testini 29,90 tl ye aldım.benim aldığım testlerden bu sitede kullananlar var,çok memnunlar hatta bir tanesi hamile kalmış bu testler sayesinde.ben henüz kullanmaya başlayamadım,yeni geçti elime testler.

acaba işe yarıyormu??
onları kullanınca daha çok kafaya takılıyor bebek mevzusu diyorlar
düşünmeyince daha ii oluyormuş diyorlar...

tabiki de düşünmemek lazımda,şu anda ovülasyon testi kullanmıyorsunuz acaba düşünmüyormusunuz?CADIARZU

yani kulüpteyken düşünmüyorum dersem yalan söylemiş olurum
ama genellikle kafamda yok:))
öncelerinde her saaat başı kafamı beynimi yerdi,olucakmıyım olmayacakmıyım ya olmazsa?yok bilmem ne..
çok şükür ki şuan sadece adetimi bekliyorum
olursa Allahtan tabi...
bu arada ben sadece arkadaşlardan aldığım bilgiler ışığında onu söyledim çoğu arkadaş öyle diyor da...

ovülasyon testini yapabilmek için önce vücudunu dinlemen,izlemen gerekiyorki teste başlayasın.sonrasında da hergün hergün çift çizgi yakalayacağım telaşına gireceksin ve çift çizgiyi yakalayınca da malum sonuç :kedi:
sonrasında da heyecanlı bekleyiş,acabalar :) bu ay olursa mutlu haber olmazsa bir sonraki ay tekrar başa dön ve aynı stresi yaşa.doğru, haklısın aslında kafaya takılır mutlaka ama test yapmasakda aynı noktaya takılıp kalıyoruz :)) ovülasyon testinin ekstra getirisi yumurtlama olup olmadığını anlayabilmek olur herhalde.

özellikle benim gibi yumurtlama bozukluğu (pko) teşhisi koyulan birisi için en azından yumurtlayabildiğini bilmek güzel olur.ben de bunun için almıştım.sürekli doktor kontrolünde olmak çok yıprattı beni.bir süre bu yöntemi denemek isitiyorum.

X