De gidi gebelik testi de...

merhabaaaaaaaa kızlarrrrr a.s.
nasılsınız?????
benim dünür ne zamandır görünmüyor ortalıklarda,haber alan varmı ondan????
görürseniz ona söylermisiniz onun gelin akşam treniyle çıktı yola hihoyyyt
yarın buralarda olamıycam kanda baktırmaya gidicem,dayanamadım şimdiden söyleyeyim dedim.
ay bayılacam hala inanamıyorum akannehir
HEPİNİZ TEYZE OLUYORSUNUZZZZZZZZZ delikafadulden
(tabi yine idrar testi beni yanıltmıyorsa) bu defa 2 dakikada kıpkırmızı çıkıverdi silik milik değildi :dance:
bu arada eşimin bile haberi yok daha gıtmetinizi bilin Şeniz
yarın kanda kesinleşirse o zaman güzel bir süpriz yapıp söyleyeceğim eniştenize şakkıdı
tahlil sonucum çıkınca gelirim yanınıza gitmeyin yarın bi yerlere tamammı hepinizi öpüyorum :1hug:

ayyyyy inanmıyorum yaa çok sevindim inş. doğrudur test sonucun ilk tebrik eden ben olayım dedim yarın burdayım ve seni beklıycem yaa çok sevindim kendım kadar çok hemde:içelim::asigim::CüvCüv:

merhabaaaaaaaa kızlarrrrr a.s.
nasılsınız?????
benim dünür ne zamandır görünmüyor ortalıklarda,haber alan varmı ondan????
görürseniz ona söylermisiniz onun gelin akşam treniyle çıktı yola hihoyyyt
yarın buralarda olamıycam kanda baktırmaya gidicem,dayanamadım şimdiden söyleyeyim dedim.
ay bayılacam hala inanamıyorum akannehir
HEPİNİZ TEYZE OLUYORSUNUZZZZZZZZZ delikafadulden
(tabi yine idrar testi beni yanıltmıyorsa) bu defa 2 dakikada kıpkırmızı çıkıverdi silik milik değildi :dance:
bu arada eşimin bile haberi yok daha gıtmetinizi bilin Şeniz
yarın kanda kesinleşirse o zaman güzel bir süpriz yapıp söyleyeceğim eniştenize şakkıdı
tahlil sonucum çıkınca gelirim yanınıza gitmeyin yarın bi yerlere tamammı hepinizi öpüyorum :1hug:

deriniiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm:lepi:
çooookkkkkkkkkkkkk sevindim çok şükür biri kapıyı açtıkaydirigubbakcemile2
canım hadi tahlil sonucunla uçalım:eek:
hadi kızlaaaarrrrr kapı açıkken dalın topiğeopuyorumnanaktan

dünür ne zamandır görüşemiyoruz yine çıkmışsın özledim seniiiiiiiii

ben geldim kızlar,teşekkür ederim tebrikleriniz için,darısı sizlerin başına inşallah.
gidebilirsem bugün gidicem tahlil yaptırmaya,özel hastanede yapılıyormuş,arkadaşımın işi bitsi o götürecek hastaneye beni,ben bu heyecanla araba maraba süremem

ben geldim kızlar,teşekkür ederim tebrikleriniz için,darısı sizlerin başına inşallah.
gidebilirsem bugün gidicem tahlil yaptırmaya,özel hastanede yapılıyormuş,arkadaşımın işi bitsi o götürecek hastaneye beni,ben bu heyecanla araba maraba süremem

derinim adetin kaçındaydı geçtimi günün
insan nasıl mutlu oluyo ya canımsın:1hug:

derinim adetin kaçındaydı geçtimi günün
insan nasıl mutlu oluyo ya canımsın:1hug:

ben 33 günde bir regl oluyordum gülüm,korunmayı bıraktığımızdan bu yana sapıtmıştı ama,33 güne göre hesaplayınca 13'ünde olmam gerekiyordu,ben bu ay ovülasyon testi kullanmıştım biliyorsunuz ve ovülasyon testinde pozitifi ayın 3'ünde gördüğüm için 3+14=17 yani ayın 17'sinde regl olmam gerkiyordu,16'sında lekelenmem geldi ki reglden bir gün öncesi mutlaka lekelenmem gelir benim ve ertesi gün regl olurum,dünden bu yana petle dolaşıyorum gelen giden bişey yok,bende çıkmaz ama bi deneyeyim dedim yaptım ve çıktı,inşallah dorudur test sonucum opuyorumnanaktan

ben 33 günde bir regl oluyordum gülüm,korunmayı bıraktığımızdan bu yana sapıtmıştı ama,33 güne göre hesaplayınca 13'ünde olmam gerekiyordu,ben bu ay ovülasyon testi kullanmıştım biliyorsunuz ve ovülasyon testinde pozitifi ayın 3'ünde gördüğüm için 3+14=17 yani ayın 17'sinde regl olmam gerkiyordu,16'sında lekelenmem geldi ki reglden bir gün öncesi mutlaka lekelenmem gelir benim ve ertesi gün regl olurum,dünden bu yana petle dolaşıyorum gelen giden bişey yok,bende çıkmaz ama bi deneyeyim dedim yaptım ve çıktı,inşallah dorudur test sonucum opuyorumnanaktan

inşaallah inşaallah canım benim.
benimde bu gün yumuttlama günüm galiba öyle hissediyorum hesaplamıyorum artık günaşırı ilşkiyi deniyorum bu ay.inşaallah hamişsindir canım bizde arkandan geliriz:Saruboceq:

inşaallah inşaallah canım benim.
benimde bu gün yumuttlama günüm galiba öyle hissediyorum hesaplamıyorum artık günaşırı ilşkiyi deniyorum bu ay.inşaallah hamişsindir canım bizde arkandan geliriz:Saruboceq:

inşallah canım hepimiz için sağlıklı sıhatli bi hamilelik ve bebiş diliyorum rabbimden,bugünde çok dua ettim allah bakabilecek olan isteyen herkese verir inşallah diye.ben inanıyorum en kısa zamanda allah sizlerede bi bebek nasip edecek inşallah (tabi banada) :lepi:
ben müsadeni isteyeceğim gülüm,yaptırabilirsem şu tahlilimi bi yaptırayım bugün yoksa yarına kadar çatlarım.sonucu alırsamda haber ederim sizlere mutlaka,inşallah açılışı yapmışımdırda arkamdan sizleri sürüklerim hihoyyyt
öpüyorum seni çoooook Şeniz

inşallah canım hepimiz için sağlıklı sıhatli bi hamilelik ve bebiş diliyorum rabbimden,bugünde çok dua ettim allah bakabilecek olan isteyen herkese verir inşallah diye.ben inanıyorum en kısa zamanda allah sizlerede bi bebek nasip edecek inşallah (tabi banada) :lepi:
ben müsadeni isteyeceğim gülüm,yaptırabilirsem şu tahlilimi bi yaptırayım bugün yoksa yarına kadar çatlarım.sonucu alırsamda haber ederim sizlere mutlaka,inşallah açılışı yapmışımdırda arkamdan sizleri sürüklerim hihoyyyt

dualarım seninle canım hayırlı haberlerle gelirsin inşaallah:Saruboceq:

yaaa öldüm merakten hemen gitde gel beklıyorum cevabını eee enişteye söledinmi ayy çoook heycanlandımzemuszemushihoyyyt

yaa derincim nerdesin müjdeli haberini bekliyorum kız çok merak ettim hadi inş.:emir_bebek::ecrin_bebek:

HEPıNıZ TEYZE OLUYORSUNUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
darısı sizleri başına inşallahhhhhhhhhhhh :Saruboceq:
:dance: :dance: :dance: :teytey:

hastanaye arkadaşımla gitmiştim,markettende bi kaç sipariş verdi eşim,sonucu alınca market alışverişini yaptım ve tahlil sonucunu poşetin içerisine attım,eve gelince bunları yerleştirirmisin dedim,erzakları yerleştirdi bu kağıt ne ya,ne var bunda dedi baktı sonuç pozitif yazıyor aaaa sen hamilesin demeye çalıştı kekeleyerek şok oldu anlayacağınız,şoku atlattıktan sonra baya bir sevindi kaydirigubbakcemile3
sonucum 165 çıktı canlarım 2 haftalıkmış yiğeniniz :lepi:
ben yine müsade istiyorum yemeği yedikten sonra tekrar gelirim Şeniz

hastanaye arkadaşımla gitmiştim,markettende bi kaç sipariş verdi eşim,sonucu alınca market alışverişini yaptım ve tahlil sonucunu poşetin içerisine attım,eve gelince bunları yerleştirirmisin dedim,erzakları yerleştirdi bu kağıt ne ya,ne var bunda dedi baktı sonuç pozitif yazıyor aaaa sen hamilesin demeye çalıştı kekeleyerek şok oldu anlayacağınız,şoku atlattıktan sonra baya bir sevindi kaydirigubbakcemile3
sonucum 165 çıktı canlarım 2 haftalıkmış yiğeniniz :lepi:
ben yine müsade istiyorum yemeği yedikten sonra tekrar gelirim Şeniz

yaaa canım inan kendım kadar çok sevindim darısı başımıza inş. dua et bizede Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim yaa hihoyyyt demek teyse olucaz ayy darısı başımıza:Saruboceq:

eee derincim belirtiler falan varmıydı anlatsana hergünmü ilişkiye girdiniz gün aşırımı nasıl oldu

HEPİNİZ TEYZE OLUYORSUNUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
darısı sizleri başına inşallahhhhhhhhhhhh :Saruboceq:
:dance: :dance: :dance: :teytey:

çok mutlu olduuuuummm teyzemi oluyoruuuzzz hadi hayırlısı allah sağlıkla kucanada almayı nasip etsinn cnmm

X