De gidi gebelik testi de...

bncede de artık gebelik testi de hamile de artık bugun adetimn 2 gün gecti hala gelen giden yok ama iki cizgide yok

iyiyim gülüm bende,hayırdır neyin var neye canın sıkıldı?? benim hayatım pek iç açıcı değil bugünler :bbo:

eşime çok kızıyorum yaaa.bi türlü maddi durumu toparlayamıyoruz.az çok bilrsin maaşımın bin tlsini eşime veriyorum
onun maaşına hiç dokunmuyorum bana toplasan toplasan en fazla 500 tl kalıyo mutfak masrafını faturaları ben ödüyorum...cüzdanımdaki son parayı eşime verdim harçlıksız kalmış diye...parasız işe gidip geliyorum:sm_confused:
eee ne anladım bu işten

oy oy oy gülüm o zaman sana ne kalıyor,mtfak masrafı deyince millete 2 domates 1 patates ne tutarki gibi geliyor ama en çok masrafı o tutuyor evde.faturalar desen hakgetire.sen ne harcıyorsun??
ama siz ev almıştınız değilmi öyle hatırrlıyorum sanki???

bncede de artık gebelik testi de hamile de artık bugun adetimn 2 gün gecti hala gelen giden yok ama iki cizgide yok

sabret gülüm biraz,test yapmayıda bırak bence kendine eziyet ediyorsun,1 hafta gecikir ve gelmezse o zaman yaparsın testini hatta gider kan testi yaptırırsın inşallahda pozitif sonucu alırsın en kısa zamanda :1hug:

yok be gülüm keşke öyle olsa...asıl canımım sıkan da bu ya,ya ortada alınan hiçbişey yok...bi senedir doğru düzgün hiçbişey alamadım kendime...ben bu halimle kredi kartımın borcunu tamamen ödeyip kapattırdım...onun kart borçları artıyo
var bi tuhaflık
bi de para biriktirmeye çalışıyorum bu halimle,eşime çok kötü patlayacam yakında:mymeka:

miillet bir afta önceden yapıyo cıkıyoda bnm günüm gecti cıkmadı daha ne bileyim of fo bi garip oldm

boşver anacım..yapma daha test..bu testlerin de güvenilirliği yok mübarek...bende resmen çift çıktı iki defa...bebiş falan yok gülüm...ama inş sen hamilesindir:Saruboceq:

bnm iki ay önce test yaptım iki cizgi adet oldum bu ay da yaptım tek cizgi bu seferde adet yok zaten doktorarda güvenilir bulmuyo onları

senin niye canın sıkkın şekercim

senin sıkıntın yanında bişey değilmiş benimki :kedi: işle alakalı canımcım,idareyle girdik birbirimize,keyfim yok 1 haftadır,tayin isteyeceğim yer arıyorum kendime :hulya:

zor bi durum gülüm ya,eşinde senden az maaş almıyordur herhalde ama bi yorumda yapmak istemiyorum çünkü izmir gibi bir yerde yaşıyorsunuz,kira ulaşım hatta yaşamak oldukça pahalı olsa gerek,parayı idare edemediğini düşünüyorsan sende toplansın maaşlar sen çekip çevir evi gülüm.ben eşimden sadece harçlık alırım mesela bütün ödemeleri o yapar ama maaşımıda o alır kafa karışıklığı olmaz,bir ihtiyacımız varsada söyleriz birbirimize uygunsa bütçemiz alırız değilse sonraki aya kalır.sizde öyle deneyin bakalım birkaç ay maaşlarıda sen al ödemelrin tamamınıda sen yap belki daha iyi olur eşinede harçlık verirsin sırnaşık şey

bnm iki ay önce test yaptım iki cizgi adet oldum bu ay da yaptım tek cizgi bu seferde adet yok zaten doktorarda güvenilir bulmuyo onları

bu test firmalarının haksız yere kazandıkları para burnundan gelsin..onlar para kazanacak diye umutlarımızla oynuyorlar:mymeka:

miillet bir afta önceden yapıyo cıkıyoda bnm günüm gecti cıkmadı daha ne bileyim of fo bi garip oldm

onlar artık maksimum şanslımı diyim ne diyim gülüm sen yinede bekle boşver başkalarını, strese sokma kendini,bak bi arkadaş vardı kan testi bile yaptırmış gecikmenin 3.günü negatif çıkmış gecikmenin 10.günü tekrar yaptırıyor kan testi o zaman çıkıyor pozitif,böyle örneklerde var.o arkadaşımız gerçi kaybetmiş bebeğini allah inşallah ona en kısa zamanda bir bebek nasip eyler sanada sağlıklı bir hamilelik :Saruboceq:

alacan o idareyi çarpacan duvara,sonra bi daha,bi daha...

gülüm biz manisadayız benim memleket izmir..
yani ulaşım ücreti gibi ücretlerimiz yok bizim..iş yerlerimiz eve yürüyerek 5 dakika

amn cnm cok saol bekleyen herkeze nasıp etsin

alacan o idareyi çarpacan duvara,sonra bi daha,bi daha...

gülüm biz manisadayız benim memleket izmir..
yani ulaşım ücreti gibi ücretlerimiz yok bizim..iş yerlerimiz eve yürüyerek 5 dakika

offf canım yaaa unutmuşum,beynim kilit konuma geçti sanırım benim bugünlerde akannehir
manisada da ev kiraları dehşet yüksek gülüm ama tabi bu kadar sıkıntı sadece kiradan olmasa gerek,bence sen yönetime el koy,evde bi darbe uygula :enbuyukkk:

en azından kendi maaşıma darbe uygulayacam gülüm..biz 420 tl veriyoruz be canım..çok yüksek değil karşılaştırınca başka yerlerle:uhm:

en azından kendi maaşıma darbe uygulayacam gülüm..biz 420 tl veriyoruz be canım..çok yüksek değil karşılaştırınca başka yerlerle:uhm:

evet haklısın manisaya göre oldukça uygunmuş kiranız,
eee artık sen işini bilirsin arkadaşım, TMSF kararıyla kendi maaşıma el koydum dersin :roflol:

:roflol::roflol::roflol:
öyle yapacam yarın büyük gün yaşasın maaş:roflol:
tabi eşe verilmeyeni

benimkide geçen sene harçlığımı maaş günü 1 aylık peşin verme kararı almıştı,bir süre öyle devam etti sonra işine gelmedi herhaldeki vazgeçti peşin harçlık işinden,250 lira veriyodu iyiydi benimde işime geliyordu,şimdi paran varmı diye sorduğu zaman varsa yok diyemiyorum dolayısıyla vermiyor,açlık grevine gidicem bende hem peşin ödeme hemde zam istiyom :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…