De gidi gebelik testi de...

benimkide geçen sene harçlığımı maaş günü 1 aylık peşin verme kararı almıştı,bir süre öyle devam etti sonra işine gelmedi herhaldeki vazgeçti peşin harçlık işinden,250 lira veriyodu iyiydi benimde işime geliyordu,şimdi paran varmı diye sorduğu zaman varsa yok diyemiyorum dolayısıyla vermiyor,açlık grevine gidicem bende hem peşin ödeme hemde zam istiyom :enbuyukkk:

iste gülüm,mutfak masrafı falan ona ait dimi...senin eline net harçlık geçiyor...
zam iste zammmm,yoksa geliyom oraya:mymeka:

iste gülüm,mutfak masrafı falan ona ait dimi...senin eline net harçlık geçiyor...
zam iste zammmm,yoksa geliyom oraya:mymeka:

benimki sadece harçlık,masrafların tamamı ona ait :jeyyar:
ben isterim zammımı isteyenin bi yüzü kara vermeyenin keyfi bilir yaparım açlık grevimi

kendi derdimden seni unuttum gülüm,nedentaktı idare sana:eek:klava:

benimki çok dertte sayılmaz zaten canım,yerimi değiştiririm kurtulurum.
sorun 1: anti demokratik,işine gelenlere tüm imkanları önüne seren işine gelmeyene dediğim dedik çaldığım düdük ben müdürüm diyen üstüne üstlük ne işi ne mevzuatı bilmeyen bir müdür
sorun 2: her moha burnunu sokan bir memur (ben)
bundan dolayı birbirimizi sevmiyoruz zaten sorunun asıl kaynağı bu yoksa diğer konular tartışmalar teferrauttan ibaret

benimki sadece harçlık,masrafların tamamı ona ait :jeyyar:
ben isterim zammımı isteyenin bi yüzü kara vermeyenin keyfi bilir yaparım açlık grevimi

benimki çok dertte sayılmaz zaten canım,yerimi değiştiririm kurtulurum.
sorun 1: anti demokratik,işine gelenlere tüm imkanları önüne seren işine gelmeyene dediğim dedik çaldığım düdük ben müdürüm diyen üstüne üstlük ne işi ne mevzuatı bilmeyen bir müdür
sorun 2: her moha burnunu sokan bir memur (ben)
bundan dolayı birbirimizi sevmiyoruz zaten sorunun asıl kaynağı bu yoksa diğer konular tartışmalar teferrauttan ibaret

heeee,o zaman sorun sende:roflol::roflol::roflol:
yoksa ayrımcılık yapan bi b.k bilmeyen ama biliyo gibi yapan müdürler sevilmez mi:roflol::roflol:
şaka bi yana en büyük sıkıntı idarecilerin böyle olması
bizimki de en sorunlu sınıfları bize vermiş en güzel sınıfları da gün arkadaşlarına ayırmışşş...ne adalet:mymeka:

heeee,o zaman sorun sende:roflol::roflol::roflol:
yoksa ayrımcılık yapan bi b.k bilmeyen ama biliyo gibi yapan müdürler sevilmez mi:roflol::roflol:
şaka bi yana en büyük sıkıntı idarecilerin böyle olması
bizimki de en sorunlu sınıfları bize vermiş en güzel sınıfları da gün arkadaşlarına ayırmışşş...ne adalet:mymeka:

hepsinin canına turp suyu :mymeka:
benim çıkmam lazım bitanem,çok öpüyorum seni,yarın görüşürüz a.s.

merhaba kızlar ben geldim keyifler bozukmuş:KK43:( kıss dünürüm sen bu enişteyi eline al bence ne bu böle nereye hatcıyo parayı sana da bilgi versin canım bende çok kızdım şimdi:kızgın:

merhaba kızlar ben geldim keyifler bozukmuş:KK43:( kıss dünürüm sen bu enişteyi eline al bence ne bu böle nereye hatcıyo parayı sana da bilgi versin canım bende çok kızdım şimdi:kızgın:

ahh gülüm ya,ben de bilmiyorum ama yarından itibaren alıyorum idareyi elime,akıllandıma.s

dünürüm yaa bu arada berru nun bugunlerde adet olma günleri idi ne oldu acaba bilgin varmı merak ettim ayy inş hamişdir.

X