De gidi gebelik testi de...

daha iyi ya kafanın dağılması gerekiyor dönüşün muhteşem olacaktır:lepi:

ayyy çok sevindim yani öğleden sonraları burdasınkaydirigubbakcemile5

aynı anda bahsetmişiz kızlardan içimiz birkaydirigubbakcemile3
ben iyiyim canım ilaçlara devam ama şu bal çörek otu karışımı bu ay tuhaf etti beni sanki sürekli yumurtlama günümmüş gibi sol kasığımda sancı var anlamadım ne bileyim bakalım bu ay ne olacak umutlanmak istemiyorum da ama çalışmalarada devam ediyorum belkide daha zamanı değil bizim değerlerimize yakın bi arkadaş var burda aynı ilaçları kullanıyoduk ama maalesef eşinde bi değişiklilk olmamaış insan üzülüyor onada çok üzüldüm tüp bebek deneyeceklermiş

öyle gülüm ya özlettiler bayadır
guldecimin dönmesine çok sevindim amaa.s

canım benim ya oda kırmızıları görmüş bügün rahim filmi çektirecekmiş bu ay daha önce hiç gitmiş mi bilmiyorum özelden atmış şimdi kapalı öğrenemedim.sanırım morali bozuk gün içinde döner herhalde moralini düzeltiriz bizkaydirigubbakcemile5

aynı anda bahsetmişiz kızlardan içimiz birkaydirigubbakcemile3
ben iyiyim canım ilaçlara devam ama şu bal çörek otu karışımı bu ay tuhaf etti beni sanki sürekli yumurtlama günümmüş gibi sol kasığımda sancı var anlamadım ne bileyim bakalım bu ay ne olacak umutlanmak istemiyorum da ama çalışmalarada devam ediyorum belkide daha zamanı değil bizim değerlerimize yakın bi arkadaş var burda aynı ilaçları kullanıyoduk ama maalesef eşinde bi değişiklilk olmamaış insan üzülüyor onada çok üzüldüm tüp bebek deneyeceklermiş

canım hiç bozma moralini o arkadaşta bozmasın bence,bu kürler hemen etki etmez devamlılık gerekiyo diye duydum ...bence olur..okuldaki bi hocanın kardeşinin de sperm sayısı düşükmüş 1-2 canlı varmış dedi...tam tüp bebek deneyecekken hamile kalmış karısı..allah büyük gülüm:Saruboceq:

canım benim ya oda kırmızıları görmüş bügün rahim filmi çektirecekmiş bu ay daha önce hiç gitmiş mi bilmiyorum özelden atmış şimdi kapalı öğrenemedim.sanırım morali bozuk gün içinde döner herhalde moralini düzeltiriz bizkaydirigubbakcemile5

düzeltiriz tabi canım...bozmayalım moralimizi...allahım verir elbeta.s

kız bayağıdır uyguluyomuş ama evet haklısın kesinlikle zamanı var allah biliyor vaktini

X