De gidi gebelik testi de...

evet canım sperm sayısını artırmak için var daha doğrusu vücuda direnç (verici vitamin gibi) var ama morfoloji(kalite)için yok deniyor dr tarafından ama bunu başaran arkadaşlar var burda.zaten sayı değişebiliyo o dönemdeki streslere göre bizim nasıl stresten değerlerimiz değişiyosa onlarında sayısı değişiyo ama morfoloji zor iş

ama bana saçma geliyo sayı değişirse şansın artar misal 10 milyonun %1 ile 25 milyonun %1 i aynı olabilirmi?mantıksal yaklaşamıyorum

anaccım demin sierimin adını yazmayı unuttum sierim alınma banaopuyorumnanaktan

ama bana saçma geliyo sayı değişirse şansın artar misal 10 milyonun %1 ile 25 milyonun %1 i aynı olabilirmi?mantıksal yaklaşamıyorum

aynen öyle canım ya.sonuçta bunlar sperm tek yumurtaikizi değilki hepsi aynı olsun..mutlaka sayı çoğaldıkça kaliteli spermler gelecektirkaydirigubbakcemile5

diğer topiktede bi gelişme yok her kes baklemede anacım oranın beklemesi daha zor aylar sürüyo be

yalan rüzgarı gibi dimi,bi gelişme için aylarca bekleyecen:roflol:
:roflol::roflol:
aynen öyle
tam bi stres yumağı oluyosun herkes bi anda sen oluyo hepsinin tek tek gelişimlerini kendinle kıyaslayıp duruyosun bendede bi belirti olur mu diyeeeeeeeeeeee
bizlerin ordaki durumu çok zor başarıya ulaşan birilerinden haber bekliyoruz sanki karayı görmeye çalışan denizciler gibi birinin ses vermesini istiyoruz

cngemn geçmişi okumakla başladı galiba kız geldiğini haber ver bari:eek:

aynen öyle
tam bi stres yumağı oluyosun herkes bi anda sen oluyo hepsinin tek tek gelişimlerini kendinle kıyaslayıp duruyosun bendede bi belirti olur mu diyeeeeeeeeeeee
bizlerin ordaki durumu çok zor başarıya ulaşan birilerinden haber bekliyoruz sanki karayı görmeye çalışan denizciler gibi birinin ses vermesini istiyoruz

anneeeem kıyamam ki ben sana....
suyun bitip karanın göründüğü bi yer elbet vardır...o yüzden sakın ama sakın üzülme:teselli:

aynen öyle

oyy kıyamam canım benim inş herşey gönlüne göre olur böle sıkma kendini hayırlısı inş herşeyin

X