De gidi gebelik testi de...

kıııısssslaaaaarrrr nasılsınız?dünür kıs yardıma gelebilseydik keşke oohhhhhh hem muhabbet hem iş anlamazdık vallahi temizliğin nasıl bittiğini...........

nerlerdesin bakayım sen:eek:klava: dünür olcan bide niye girmion bakayım sen dünürüm napıyo taşıncaktı napdıki demek yok küstüm işte hııııh:umursamaz:

ölüyorum yorgunluktan dün halı yıkadık bugünde taşıncağım evi temizliycem yarın kayınvaldemler gelcek offf offf çok işim var yaaamafoldumben

kıs sen evleneli ne kadar oldu daha da yıkıyon halıları
senin kociş pasaklı sanırım:mymeka:

ya şekerim köyde kloriferli ev yok mecbur sobalıdayıs ee soba pisliğini anlatmama gerek yok heralde

heee,anladım canım...bizimki de sobalı ama biz ufo kullanıyoz...eşim soba istiyo ama sobanın bütün pisliğini üstüme yıkacak biliyom o yüzden kurdurmuyorum sobaa.s

heee,anladım canım...bizimki de sobalı ama biz ufo kullanıyoz...eşim soba istiyo ama sobanın bütün pisliğini üstüme yıkacak biliyom o yüzden kurdurmuyorum sobaa.s

kıs siz iyi ısınıyonuz ufoyla çok soğuklarda napıyonuz yetıyomu ayy valla eşimden Allah razı olsun yakıyo odun kömür getiriyo külünü temisliyo ben arada kömür atıyorum okadar soba gibisi varmı yaa eşim şimdi mutfağada soba kurcak ohh yaşadım bu kışzemuszemus

kıs siz iyi ısınıyonuz ufoyla çok soğuklarda napıyonuz yetıyomu ayy valla eşimden Allah razı olsun yakıyo odun kömür getiriyo külünü temisliyo ben arada kömür atıyorum okadar soba gibisi varmı yaa eşim şimdi mutfağada soba kurcak ohh yaşadım bu kışzemuszemus

oh da ne ohh valla canım ben de sobayı çok seviyorum onun ısısını başka bişey tutmuyo ama kalaröfer çok rahat bide her yer aynı ısıda oluyo tabi kömürün pisliğide ayrı gerçi senin eş maşallah herşeyi yapıyomuş sen ısınıyon sadece

aaaa...eşe bak:nazar:
benimki yakmaz bi de ister:mymeka:
canım biz gündüz pek evde olmuyoz eşim de akşam 7-8 gibi geliyo ısınıyoz ama çocuk olursa klimaya merhabaa.s

nese kıslar yarın temizlik falan yapcam belki bu hafta giremem taşıncağım için yeni eve net bağlanınca girerim artık görüşmek üzere kendinize çok iyi bakınopuyorumnanaktan

mrb kızlar uzun zamndır gelememiştim nasılsınız bakalım????

nese kıslar yarın temizlik falan yapcam belki bu hafta giremem taşıncağım için yeni eve net bağlanınca girerim artık görüşmek üzere kendinize çok iyi bakınopuyorumnanaktan

dünürüm yapma ya özletme kendini çabuk dön bize emia.s
inşaallah yeni eviniz size mutluluk ve huzur bide bebiş getirir:Saruboceq:

X