Dayımın arkadaşı üstelik boşanmak üzere, evli ve en zoru birbirimizi seviyoruz!!!

aman yanlış anlaşılmasın benden önce dava açolmış...

bu gerçeklerin hepsinin farkındayım çocuk allah rızası için ona olan sevgimdende olsa bakarım ama kaldırabilirmiyim bilemiyorum???ama çok seviyorum ve ilk kez

haklısın acı ama gerçek bilmiyorum 5 ay peşimden koştu yaklaşık 4 aydırda çıkıyoruz bazen bitsin artık diyorum bazende olmuyor....kararsız bir aptalım sanırım...

duygularını kesinlikle yargılamıyorum.sonuçta insan ,falanca gün, falanca saatte şu adama aşık olacağım diye kendi kendini ayarlayamaz aşk aniden ortaya çıkar .yalnız bu adan pek iyi birine benzemiyor aşkının mantığının önüne geçmesine izin verme .eğer boşanacaksa boşansın,biraz adamı göz hapsine al.yani halini hareketlerini ,biraz daha kontrol et....çok ama çok zamana ihtiyacın var bu adamla bir gelecek düşünmek için.

bu gerçeklerin hepsinin farkındayım çocuk allah rızası için ona olan sevgimdende olsa bakarım ama kaldırabilirmiyim bilemiyorum???ama çok seviyorum ve ilk kez

valla hayatım şöyle söyleyeyim şu bir derdim var bölümünde aldatan veya aldatılan kadınların hikayelerini okuyorsun ya onların hepsi en başında senin gibi çok seviyordu.. noldu peki sonunda aşk meşk yalan oldu.....

senin sevdiğin şu adam netekim ilk eşi ilk sevgilisiymiş dimi deli gibi seviyormuş 10 yıl sürmüş boru değil nolmuş sonunda gitmiş hatun bunu aldatmış...hani 10 yıllık aşk nerede kaldı?

ben bu adam seni aldatır sen onu aldatırsın demiyorum yanlış anlaşılmasın aşk biter diyorum özellikle küçük yaşlardaki aşklar ille biter....o yüzden çok sevdiğin biriyle evlenmek değil mesele aynı zaman da çok ta saygı duyduğun sonuna kadar güvendiğin biriyle evlenmektir.. a.s.

şimdi senin yazdıklarını okuduğumda 8 senedir tanıdğım bi arkadaşım aklıma geldi gerçi her akşam bize gelir onu ve yaşadıklarını unutmamıza fırsat kalmaz
canımmmmmmmm güzel arkadaşım benim 8 senedir tanıdıgım dediğim arkadaşım 2 defa sen gibi farklı erkeklerle aynı hataya düştü HATAYA diyorum özlellikle çok konuştuk çok dertleştim çok dil döktüm ama oda sen gibi yok beni çok seviyo yok aglıyo yok ayrılamıyoruz diye senağlamasenağlama
Sonuç ne oldu benim dediğim yani burdaki arkadaşların sana dediği bi gün dövcektim artık seni sopa akıllandırır deyip ama kıyamadım sonra bikaç gün bizde kal eve gitme dedim işe gidiyo ve bize geliyodu alıp karşıma her akşam konutum ve ayrıldı ve o çıktığı 2 evli adam hala evliiiiiiiii yani bu erkeklerin her zaman aynı numarası
Ve en önemlisi bi erkek çocuk yapmak istemezse çocuk olmaz bunu bütün bayanlar bilir özellikle evli olanlar eminim bana katılcaklardır tek gece birlikte olduk ondan sonra hep ayrı yattık hikaye yani klava:
YUVA YIKANIN YUVASI OLMAZ ona şunu de boşan ondan sonra karşıma gel o zaman kadar beni arama bakalım nolcak

Son düzenleme:
daha çok gençsin be güzelim...hayatın başındasın.o adamın eski eşleri ile mi çocuğu ile mi uğraşacaksın...ve ben o adamın iyi geçinen birisi olduğuna inanmadım.

iki kadın bu yaşta eskitmek...ve mazeretleri çok bilindik...1--beni aldattı 2...zorla evlendirdiler...
inan bana kız tavlamak isteyen evli erkeklerin kullandıkları klişe mazeretlerdir... ama iş evliliğe gelince ya kadın boşamıyordur ya çocuklarına kıyamıyordur.....

senden hoşlanır tabi ki genç güzelsin...unutma her şeye rağmen evli ve çocuğu var.ne derse desin bu onu haklı çıkarmaz maalesef...hem evlenmek istese ne yapar eder senin karşına tertemiz çıkar...bak aradan 9 ay geçmiş.... dost acı söyler ama ben bu filmi defalarca seğrettim canım.....

biraz önce ona msj attımhayatında bi yerimin olmayacagına inanmıyorum ki zaten kapılmış gidiyoruzseni mutlu edemem bunada şüpem yok sadece bana bişeyin dogrusunu ögrettin herkes bigün hata yaparmış kendini kusursuz gören ben bile rabbim affetsin bizi uzatmayalım istediklerini veremiyorum uzaklaşıyorsun en iyisi iki tanıdık kalalım k.i.b diye yzdım

evet ne deseniz haklısınız hep manytıkla yaşamaya çalıştım..ama bu sefer bi aptal gibi davranıyorum fikirleriniz bana güç veriyor hepinize tşkler ederim... peki bişey sorucam sizce aile meselelerimi nasıl halledebilirim babamı red ettim yüregimde annemde boşanmak istiyor 3 kardeşim daha var bakarım ben onlara rabbim gücünü verir sanırım..

iyi yapmışsın güzelim..seni sevip sevmediğini bundan sonra anlarsın....anlarsın derken eğer gerçekten eşiyle anlaşamıyor ve boşanmak üzereyse devamıda gelir..eğer yuvasında mutlu seni kandırmaya çalışıyorsa oda belli olur.....ama sana kesin ve net bir şey söylemek istiyorum asla AJİTASYON yapmasına izin verme

evet yazdın mesajı iyi de ettin ama önemli olan sözünden dönmemen ve ben senin bu ayrılığı nedense basaramayacagını görüyorum.ancak yasayıp sonunda terk edilip ya da aldatılıp vazgeçebilirsin sen...arkadaslar ne yazsa o adamı savunmuşsun..evlen de gör güzelim anyayı konyayı..daha yaşın 20 ya acelen ne?adam başkasının üzerine ev yapmış da iyi kalpliymiş de ...yok efendim karısıyla hiç aynı yatakta yatmamış da ilk gece dışında hadi ya bence ilk gece de kadın onu uyutmuştur tecavüz için...ah canım benim ilk eşi de onu aldatmış ya tam tersidir belki ne dersin ilk eşini kendisi aldattı bence ..şu an ikinci eşini seninle aldatıyor oldugu gibi...
ac gözünü anne baban kavgalı olabilir ama aile yedi kat yabancıyla bir olmaz...aklını basına al iyi bir işin varmış denginle takıl..evli adamla gezme adın çıkar yakında bekarlar da sana bakmaz heba olursun.toplumumuzu biliyorsun zaten koca bir şehirde de yasamıyorsun dikkat et harcanma..neyse hayat senin dilerim umdugum gibi olmaz d ao yazdıgın mesaj da kararlı kalırsın..

haklısın acı ama gerçek bilmiyorum 5 ay peşimden koştu yaklaşık 4 aydırda çıkıyoruz bazen bitsin artık diyorum bazende olmuyor....kararsız bir aptalım sanırım...

5 ay ne ki?

isterse 10 yıl koşsun peşinden...

Bu adamdam koca olmaz sana...

Duygularına göre değil,mantığına kulak vermen gereken zaman..Çünkü adamın geçmişi çok vukuatlı...Üstelik hala evli...

Ben sana söylediği bir çok şeyi senin gözünü boyamak için söylediğini düşünüyorum..Yalan yani...

Bu adamdan hiç bir beklentin olmamalı,hatta mümkün olduğunca uzak durmalısın...

Evli bir adamlayken karşıdan ne tür bir imaj çizdiğini düşündün mü?

Kendine yazık günah etme..Daha çok gençsin...

canım öncelikle annen babanla arasındaki sorunu çözmeli ve boşanıcaksa boşanmalı babamı reddettim demişsin ne olursa olsun baban o senin sana bişey olsa ilk koşacaklardan biri o tamamıyla ipleri koparma derim ama bi süre istiyosan araya mesafe koyabilirsin.Kardeşlerine annenle birlikte tabi bakabilirsiniz annen yanılmıyosam çalışacaktı. Ama yaşın 20 hayat senin sandığın kadar tozpembe değil bunu öğrenme cagına gelmiş birisin.Umarım herkes doğru yoldan sapmadan hayatına devam eder allah bizi yanlış kişilerle karşılaştırmasın.:Saruboceq:
ben hem bu siteden okuduklarımla hemde cevremdeki arkadaşlarımın yaşadıklarından ders alarak yaşamaya çalışıyorum bunu sana da tavsiye ederim

evet bi msj çektim uzak durmaya çalışıcam bakalım zaman ne gösterecek ???zaten evlilik falan bana göre dil ilerdede böle bişi olacaksa ki ben ona bi evlat verdimde sevgisiz büyümesini istemiyorum piskolojisi bozuk bi genç yetiştirmek istemiyorum...

Nasilki bazi seyleri anlamak cözmeye yetmiyorsa,
Sevmekte bir evlilik icin yeterli degil güzelim...

Evlilik öyle kolay lokma degil, helede böyle sorunlu bir adamla!
Baksana 2. evlilik, cocuk, siddet, yani ben pek bir tutulur tarafini göremedim...:1no2:

Yol yakinken dönmek var, veya yasayip görmek var, fakat görünen köy kilavuz istemez arkadasim!!

Cok iyi düsün, bak onu bir hayatina soktun nasil olumsuz yönde gelisti hersey ve hayatinda oldugu sürecede öyle olucak!
Annenle kardeslerinle bir yol ciz kendine:teselli:, Allah yardimcin olsun:Saruboceq:

Son düzenleme:

Allah kısmet ederse vakti geldiğinde sana uygun biriyle elbette bir gün hayatını birleştirecek ve anne olacaksın...

11 yaşındaydım çalışmaya başladım babam iflas etti bazen ekmek alacak paramız olmadı annem sobanın üstünde ekmek pişirdi büyükbabam alışveriş yapı getirdi bunuda getirmemde elden utanıyorum dedi hayat hiç bana toz pembe olmadı ve sürekli şiddet gördüm sence hala toz pembemidir hayat bana???

sonuçta 2 evlilik sonrası benide gözden çıkarmaz diye düşünüyodum... ki ailemi sorunlarımı biliyor....ama sanırım olmaz yagmurdan kaçarkjken doluya tutunurummm!!! okadar karasızımki anlatamam

Canım, madem öyle neden bile bile kendini ateşe atmaya çalışıyorsun o zaman ?

Bu adamla....

Hayat değil toz pembe eskisinden de kapkara olur değilse....

sonuçta 2 evlilik sonrası benide gözden çıkarmaz diye düşünüyodum... ki ailemi sorunlarımı biliyor....ama sanırım olmaz yagmurdan kaçarkjken doluya tutunurummm!!! okadar karasızımki anlatamam

2 yi çıkaran 3 ü de gözden çıkarır,3 ü de 5 i de gözden çıkarır....

Kızma ama çok safça düşünüyorsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…