Davranışları aniden neden değişmiş olabilir?

lloizz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
185
45
Merhabalar ablalarım, 18 yaşındayım universite yks sınavı için hazırlanıyorum, 1 yıllık bir ilişkim var onu çok seviyorum, önceden ufaklı büyüklü bi takım sorunlarımız olmuştu daha sonra konular kapandı sınava çalışmalara başladık, dershaneye başladık. ikimizde farklı dershanelerdeydik pek görüşmüyorduk ayda 3 kez falan görüşüyorduk ve telefonda da pek konuşmuyorduk. anlaşmıştık pek aramayacağız sadece belirli günlere görüşeceğiz diye sebebi ise sınav için çalışıyorduk ve birbirimizi etkilemememiz gerekiyordu. daha sonra 16-17 gün önce buluştuk bana "seni çok seviyorum ileride beraber olmak istiyorum sınava kadar görüşmeyelim konuşmayalım bi nevi ara verelim birbirimiz için geleceğimiz için kendi kabuğuma çekilmem gerekiyor daha sıkı çalışmalıyım zaten aile baskısı var üzerimde çok sorumluluk var" gibi şeyler söyledi sadece doğum günülerimizde buluşacaktık durum böyle olunca bende "tamam bizim için en iyisi bu şekilde olacaksa" diye kabul ettim. ben önceden anlaşmamıza rağmen sürekli arardım görmek isterdim onu, bu konuşmadan sonra ben istisnalar dışında hiç aramadım ama o üç en fazla dört günde bir aramaya güzel güzel konuşmaya başladı aniden seni seviyorum yazmalara başladı bu durum beni çok sevindiriyor fakat sizce neden böyle olmuş olabilir? önceden kızardı bana "anlaştık neden arıyorsun" diye fakat o konuşmadan sonra ben aramayı kesince o sürekli arar oldu. neden olabilir ki? kabuğuma çekileceğim görüşmeyelim diyende kendisiydi... :KK68:

bilincindesiniz etkilemeyelim gelecegimizi diye ama yine de duramamissiniz. kacan kovalanir.. he kovalamasa da gozden irak olan gonulden irak olurdu ayni universiteyi kazanmazsaniz.

Kaçan kovalanir da ondan.Ah be guzelim once gelecegini kazanmaya kendini gelistirmeye bak.Yerinde olmak isteyen o kadar insan var ki.Senin yasinda herkes cooook ama cok seviyo.
öyle zaten abla eskiden hep önceliğim oydu ama gözüm açıldı öncelikleirm artık çalışmak kendimi geliştirmek geleceğim için bir şeyler yapmak :) ama onuda seviyorum bu yüzden kaybetmek istemiyorum :KK36:

18 yaşında yapmayın bunu kendinize nolur, idealin olsun, depar at ulaşmak için. Bunları düşünmek için çok erken be kuzum .
haklısın abla zaten önceliğim her zaman geleceim için uğraşmak kendimi geliştirmek ama diğer yandan seviyorum bu yüzden etkiliyor beni biraz

Dikkatimi dağıtıyorsun hangi zaman için anlaştıysak o zaman ara de. İlişkinizin kontrolünü tamamen onun eline bırakmak zorunda değilsin. Önceliğin o olmasın onun ki de sen değilsin zaten. Bu yaşta olması gerektiği gibi.

Özlemiştir velet. Çalışmak aile filan sıkıyodur canın. Sen iyi geliyorsundur.
Ben de tavsiyemi vereyim eşimle 16 yaşımdan beri berebar olduğumu belirterek. İnsanın başına her şey gelebilir. Arkadaşım benimle aynı çocuk yaşlarda ilişkiye başladığı sevgilisini 10 yıl sonra terketti. Tamamen kariyer uyumsuzluğu sebebiyle. Bu yaşlar çok tehlikeli çok saçmalamamaya çalışın. Ve herkesin dediği gibi çok çalışın kariyeriniz için. Kendinizi geliştirmek için elinizden gelenin fazlasını yapın.

Cani sıkılınca ariyordur bu kadar anlam yukleyecegine ders calis.
Altın değerinde yorum. Hormonları devreye girince arıyordur. Ders çalış işine bak , en en en iyisini kazanmaya çalış. Burada vakit geçireceğine git kendine bir kahve yap, ne bilerim karikatür dergisi al onu oku kendine yatırım yap. Sonra dersine devam et, dünyada milyarlarca erkek var. Biri olmazsa diğerini bulursun merak etme. Ayy okuyun ya fing fing yapmayın 😂

X