Daha önce evlendiğini nasıl oğrenebilirim?

Husnye3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2024
5
-3
26
Arkadaşlar benim bir aile dostu bir kız arkadaşım var. 2 yıldır evli. Bu gün bir başkasından kocası hakkında "daha önce evlendi 2 çocuğu var" gibi şeyler duyduk. Kocasına sormadan bunu nereden nasıl öğrenebiliriz ?

Arkadaşlar benim bir aile dostu bir kız arkadaşım var. 2 yıldır evli. Bu gün bir başkasından kocası hakkında "daha önce evlendi 2 çocuğu var" gibi şeyler duyduk. Kocasına sormadan bunu nereden nasıl öğrenebiliriz ?

Başkalarının işine burnunuzu sokmayın.
Kendi nikahlı eşi isterse resmi makamlardan çok basit öğrenebilir.

E devletinde vukuatlı nüfus kayıt örneğine tıklarsa esinin herhangi bosanma durumu varsa orda gözükür. Ama tabi kendinin eşine sorması cok daha etik olur

E devlet vukuatlı nüfus kayıt örneği. Bi şeye bakıcam çok merak ettim deyip alsın e devleti açsın. Oradan şıp diye görür. Resmî bir evlilikse tabi

Şöyle ki eğer daha önce evlendiyse arkadaşınız biliyordur bence.
Çünkü nikah işlemleri esnasında bize her ikinizinde ilk evliliği görünüyor doğru mudur diye teyit almışlardı.
Bizde hatta aramızda aaa bak görüyor musun daha önce evlenip birbirimizden saklasak olay çıkmıştı şimdi falan diye gülüşmüştük kendi aramızda.

E devlet nüfus kayıt örneği

arkadaşıma yardımcı olmak için uğraşıyorum, arkadaşım yanımda zaten üzüntüden yazacak durumda olmadığı için yaziyoru nereden öğrenebilir nereye basvurabili?
Yav arkadaş evlenirken aklı nerde imiş insan araştırır soruşturur şimdi niye ağlıyor belki de iftira yalan yani

Insan evlendigi kisiyi bilmez mi ? Benim esimde evlenip ayrilmis. Basindan biliyordum.Ama biz evliyken sonradan tanistigimiz kimseye soylemeyiz .Bilmezler.

Bu bilgi ne işinize yarayacak, size gerekli bir bilgi mi?

arkadaşıma yardımcı olmak için uğraşıyorum, arkadaşım yanımda zaten üzüntüden yazacak durumda olmadığı için yaziyoru nereden öğrenebilir nereye basvurabili?
Arkadaşınızın bunu bilmeden evlenmiş olması mümkün değil, evlilik işlemleri sırasında ortaya çıkan bir durum bu.

X