Daha minicik ama yürüyor

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
716
86
kızlar ben 7 temmuzda doğum yaptım bir ay erken oldu biliyosunuz,bi arkadaşımda 9 temmuzda benden 2 gün sonra doğum yaptı, o resmen 42. haftada doğurdu gerçekten, zaten 5 kilo doğdu oğlu.. güya bizimki büyük ama..

benim oğlum desteksiz oturamıyo daha, onunki yürüyo, düşünebiliyomusunuz yürüyo daha yarın 6 aylık olcak, ve 5 buçuk aylıktan beri yürüyo çocuk, çok şaşırdım gerçekten ve sizinle paylaşmak istedim sadece, bu arada 2 tane de dişi çıkmışfisfisfis

her cocuğun gelişimi farklıdır
kimi erken yürür kimi geç
neden yuhh dediniz onu anlamadım :uhm:

maşşalllah wallah
yuh bir şaşkınlık ifadesi olsa gerek :)))

benim ki daha tam dönemiyor popuşunu kaldırıp
eheeheheee

bencede şaşkınlık ifadesidir. gerçekten çok erken yürümüş maşallah...

bence de yuh!(şaşkınlık ifadesi olarak bu da:KK66:. benim kız daha ne yürümesi...ne dişi çıktı ne dönebiliyor tembel bu kız yaaa.

her cocuğun gelişimi farklıdır
kimi erken yürür kimi geç
neden yuhh dediniz onu anlamadım :uhm:

jjuliett şaşkınlığımdan canım, yuh artık diye bir ifade kullandım, çünkü hayatımda ilk kez 5 buçuk aylık yürüyen bir bebek görüyorum, tabiki gelişimi farklıdır her çocuğun, ama bu kadar erken yürümesi tuhaf, doktoruma dedim şaşırdı inanmam dio

bence de yuh!(şaşkınlık ifadesi olarak bu da:KK66:. benim kız daha ne yürümesi...ne dişi çıktı ne dönebiliyor tembel bu kız yaaa.

dimi canım ya, benim oğlan da senin kız gibi tembel, ama aslında her aşamayı yaşaması gerekliymiş zaten boşver, mesela emeklemesi önemliymiş yürümeden önce.. bekliyoruz bakalım

hey maşallah be.darısı başımıza artık.
kız o küçücüktür nasıl yürüyo,inanamadım yani..ay batuyu şimdi düşündüm de yürürken ne güzel olur.ne tatlıdır o şimdi,bacaksız :)

baya bi erken yürümüş acaba 42 haftalık dogdugu için mi daha gelişmiş oluyor ben 38.haftada dogum yaptım 7 aylıkken emeklemeye tam bir yaşındada yürümeye başladı

aaaaaaaaaaaaa çok şaşırdım elayı düşünemiyorum yürürken oda 5,5 aylık maşallah ayyy görmek isterdim vallaha yuh muhabbetine gelince arkadaş şaşırmış hatta şok olmuş o anlamda açmıştır konuyu ama şaşırılacak kadar var bence

baya bi erken yürümüş acaba 42 haftalık dogdugu için mi daha gelişmiş oluyor ben 38.haftada dogum yaptım 7 aylıkken emeklemeye tam bir yaşındada yürümeye başladı

yok canım ondan gegildir çünkü benim oglumda geç dogdu erken yürüdü ama 9,10 aylıkken yürüdü 5,5 degil maşallah:nazar:

hey maşallah be.darısı başımıza artık.
kız o küçücüktür nasıl yürüyo,inanamadım yani..ay batuyu şimdi düşündüm de yürürken ne güzel olur.ne tatlıdır o şimdi,bacaksız :)

işte bende ondan yuh dedim canım ya, minicik 7 buçuk kilo daha, böyle bildiğin yürüyo işte, pek tatlı, darısı Batu'ya Deniz'e hepsine..

Belkide ondandır canım,anne karnında 1 saatin bile önemi var derler ya hani

aaaaaaaaaaaaa çok şaşırdım elayı düşünemiyorum yürürken oda 5,5 aylık maşallah ayyy görmek isterdim vallaha yuh muhabbetine gelince arkadaş şaşırmış hatta şok olmuş o anlamda açmıştır konuyu ama şaşırılacak kadar var bence

sorma arzu-elacım benim yuh olay oldu:) şaka bi yana hey maşallah desem daha iyi bi başlık olurmuş:) şaşkınlıktan yuh deyip duruyorum evde aklıma gelince.. bi görsen çok sevimli, böyle yavru penguen gibi canım ya

işte bende ondan yuh dedim canım ya, minicik 7 buçuk kilo daha, böyle bildiğin yürüyo işte, pek tatlı, darısı Batu'ya Deniz'e hepsine..
canım ben ne amaçla yuh dediğini anladığım için hiç yazmadım bile.kötü birşey olarak yazmadığın besbelli zaten...
amin canım benim amin...darısı hapimizin meleklerine..
bu arada kilosu batuyla aynıymış ama bizimki nerdeyse 6 buçuk aylık.batu küçücük ya daha bi bakarmışım paytak paytak yürüyüp geliyor.Allahım ne güzel bir duygudur o...

yeğenim 6,5 aylıkken yürümeye baslamıstı yerimseniben
yürürken görünmüyordu ama yerde ufak bişi kaydirigubbakcemile3 topgibi cok tatlıydı
sonra nazar değdi
7-8 aylık gibiydi kolu kırıldı senağlama
ama o hali bile cok güzeldi kol askıda bıdık bıdık yürüyodu

önemli olan herseyin zamanında olması :nazar:

bende 3 aylıkken diş cıkarmısım
tabii 5 yasında hepsi döküldü
yenileri cıkıncada coğu çürüdü
coğu dolgu şimdi
o yüzden erken diş cıkarmak hiç iyi bişey değil sağlam olmuyo dişler

X