daha erken ama:))isim seçelim..

kleshtina

Bir kedim bile yook...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
333
1
37
Erkek olursa
Aras kaan
Kerem yanına isim arıyorum
Kız olursa
Biricik beren
Zehra beren

sizin de varsa beğendiğiniz söyleyin:)

tamam ben de kimseye fikrimi söylemicem bundan sonra hem bakıyosunuz hem fikrinizi söylemiyorsunuz bilmez misiniz hamileler alıngan olur(

darılma hemen dur ben yazıom:)))
erkek için ersagun ismini çok beğenirim. ilk türklerde kullanılan bi isimmiş tam anlamını bilmiom ama öğrenirim.
kız ismi daha düşünmedim mağlum ben bekarım:))))) ersagunda kalmış biyerden aklımda.

aras kaan ve zehra bereni cok begendim canimcigim

allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah canimcigima.s.

bence beren ismi hem erkek hem bayan ismi bence onu hiç düşünmeyin.hoş olmuyor öyle unisex isimler..
kaan isminin aslı kağan dır.kerem olabilir guzel bir isim..
biricik ismide hoş degil bence.ilerde biricik hanım kaan bey düşünmeniz lazım...
duru ada su ceylin ecrin doruk olmasında ne olursa olsun:)))

Aras ismi çok hoş,yeğenimin ismi.. Can Aras..
Erkek ismi olarak Toprak Tan,Berkay,Giray,Burak,Çınar,Efe,Musab,Eymen,Erkam,Tuğra olabilir...
Kız isimlerinden Zehra,Buğlem,Reyyan,Nurefşan,Nisa Nur,Azra daha o kadar çok isim aklıma geliyor ki canım hangilerini diyeyim.. :)
Biricik ismini ben de düşünmüştüm sonra o ismi unutup Balım ismine takmıştım..Ondan da vazgeçtim..
Bebiş doğana kadar bir sürü isim düşünüyor insan..
BEREN de Kuzu demek..
En hayırlısı olsun inşallah.
Sevgiler..

merhaba kleshtina ,
aklımda senin arnavut olduğun kalmış buyüzden "besa"ismini de düşün derim
ben duyduğumda çok beğenmiştim.."söz vermek" anlamına geliyormuş bilmeyenlerde fikir olsun..
senin yazdığın isimlerden "biricik"te çok sempatik geldi e zehra zaten benim adım :)
ALLAH gönlünüze göre versin karar vermek çok zorr

erkek ıcın omer ısmını cok sevıyorum hz omer gıbı ıyı kalplı.. kız olursa berra bereketlı demek ınsallah bereketıyle gelır... sadece tavsiyeyerimseniben

bende bebek istiyorum bakalım bikaç isim var aklımda ama daha kesin değil
kız olursa ; ALEYNA - ELİFNAZ - TUĞBANUR -
erkek olursa ; YİĞİT ADA - ÖMERCAN -
şimdilik bunlar hoşuma gidiyo.ama bencede biricik hoş değil
:ecrin_bebek:

benim kızım olacak
kayınpeder gaye dedi
görümceler ceren
eşim asya
bende öykü
bakalım daha neler çıkacak

kız isimleri; gökçe gökçen efsun feyza tuana bihter nihal ilkim hamide beren feyiz

erkek isimleri: alptug ensar ener anıl kıvanç tugrul ilkcan sencer behlül göktug arkın yagız seyhan emir

şimdilik alkıma gelenler bunlar...

kız ismi olarak Derin ben bunu düşünüyorum erkekte ise Aras yada Doruk :)

canım ahsen :en guzel çok guzel eygamberımızn ısımlerınden
ecrin:Allah’ın hediyesi anlamını taşımaktadır
ceylin:Cennetin kapısı , cennete açılan kapı
ebrar:1. Hayır sahipleri. 2. İyiler, dindarlar, özü sözü doğru olanlar. Şeş Ebrar: Altı hayır sahibi, Hz. Ebu Bekir, Hz. Ömer, Hz. Osman, Hz. Ali, Hz. Hasan, Hz. Hüseyin.
erva:Çok güzel genç
ceyla:İnsanlığa atfedilmiş, bağışlanmış
neval:1. Talih, kısmet. 2. Bahşiş, bağış
canım bak bunlarda aklında bulunsun kız olursa bak bunları dusun
erkek olursada mehmet fatih
bu benım fıkrım
benım oglumolursamehmet fatih kızım olursa ahsen 2.sini dusunmek lazım :)
bi olsa da sıra ısmıne kalsa demı? dogmadık bebege ısım koyuyorum senınkısıne dusunebılırsın

arkadaşlar slm...bende oğluşuma güzel bir isim arıyorum,bu aralara enes ismine takıldım ama kararsızımmirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…