Daha doğmadan öksüz ve yetim kalıcak

bu bi şaka olmalı inanmıyorum ya
insanın sinirlerini nasıl zıplatıyorlar dengesiz insanlar.
allaha havale ediyorum daha ağır konuşacağım olmuyacak.

O bebek için iyi bir yuva aramak niyetindesin canım ama doğru adres burası değil bence ve bu taşın altına sakın ola elini koyma derim ben
Bu kişiler verecek bebeği sonra zamanı gelecek belki geri isteyecekler yazık değilmi onca zaman ona kendilerini bağlayan aileye yazık değilmi o yavruya alt üst olsun
Yapmayın arkadaşlar yetimhaneler o kadar da kötü değil artık çok güzel şartlarda yetişiyorlar şutarafagitti
Ve o bebek çok küçükken iyi bir aileye veriliyor ve onları anne-baba biliyor
Evladlık verildikden sonra herşey gizli tutuluyor ki bir gün bu düşüncesiz kendini anne-baba zanneden vicdansızlar ortaya çıkıp çocuğu almak için girişimde bulunmasınlar...
O bebek için bence en iyi bu :ecrin_bebek:
O yavruyu evladlık alan ailye kalmış artık sonrasında gerçeği açıklayıp açıklamamak..
Birisinin zamanında sahip çıkmadığı yıllar sonra aklına düşünce acımasızca yine o bebeği düşünmeden verdiği savaş o çocuğu kimbilir nasıl etkileyecek...
İki aile arasında kalacak yavrum

benim fikrim bu arkadaşım buradan o bebeğe anne-baba araştıracağına iyi bir yetimhane araştursanız daha iyi olur bence

Oofooffff canım arkadaşın ardı ardına hatalar yapmış ne yazık ki
Sanırım boşolduğu zamanlarına denk geldi bu durum çok kötü olmuş
Allah yardımcısı olsun...
Sende çok cesaretlisin valla gel doğuma kadar bizde kal falan :mymeka:
Bu kadar iyi yürekli olma derim ben fazlası zarar:mymeka:
Bin düşün bir haraket et....
Bazen iyilikden maraz doğar derler unutmayerimseniben

arkadaşlar sanırım haklısınız dün geceden beri düşünmekten uyuyamadım benim bebeğim tekemeledikçe onun hareketlerini hissettikçe nasıl o istemez böyle bişeyi diyorum yetimhane hakkında haklısınız galiba ama istanbulda nereye verilir ben görüşmüyorum bu insanla yanında kaldığı bayan adamın ablası benim arkadaşım ondan haber alıyorum çevremde çocuğu olmayan aile olduğu için durumu bana açtılar o kadın benim asla arkadaşım olamaz gel bende kal diyemedim çünkü kadın umursamaz aleye önem vermiyor bende evliyim bir meleğim var kocama salça olacağı her halinden belli ben sadece o bebeğe acıdım şimdi çok kararlılar istemem görmem diyor ama ilerde ne olacak kimse bilemez siz haklısınız galiba.hem belki yeni doğmuş bir meleği evlatlık almak isteyen aileler vardır ve sıcacık bir yuvaya garantili bir şekilde sahip olur.rabbim böyle insanlara akıl fikir versin.çok zor bi durum.

bu hata değil çocukmu bunlar bi anlık zevkleri için evlilik dışı ilişki .....arkasından ya çöpe atılan yada ortada kalan çocuklar sonra evilik dışı ilişkiye hayır deyince insanlar geri kafa muamelesi görüyo yazık yazıkya gece gece sinir etti beni bu konu n olucak o çocuk nedicemi bilemedimya nereye gidiyo bu ülke
............. inşallah yavrucak ahlaklı merhametli bir aileye verilir huzur içinde yaşar ya o anneeee,,,ya o baba nasıl yaşıcaklar bu vicdan azabıyla yada duyacaklarmı, binlerce insan çocuk için çıldırırken çok kötüya ..kusura bakmayın sinirlendim ...

oy canım benim yaa daha doğmadan hayatı dagılmış..allah o anaya akıl fikir versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…