Daha Az ile Daha Fazlası

Günaydın Kızlar, :KK45:

Kedim ameliyat oldu geçen hafta onunla ilgilendim okula git gel parka alışverişe derken zaman çok hızlı geçiyor. Ay dün hepsiburadadan alışveriş yaptık 1900 tl cif temizlik havluları yağ çözler vs 3 al 2 öde vardı . Depoya koyacağım kullanırız uzun süre dedim . Haftasonu arkadaşlarla mangala gittik. Oğlumun herşeyi sorun haline getirmedi bıktırdı artık böyle ağlaması evde huzursuzluk yaratıyor . Lego yapıyoruz parça çıktı kırıldı diye ağlıyor en basiti . Okul dönüşleri öğleden sonra park bisiklet Lego etkinlik . Bugün de Lego yapmak istemiyorum dedim 100 kez ağladı . Valla artık evde istemediğim bir şeyi kim olursa olsun yapmayacağım buda yeni kararım. Birkaç gün önce birkaç paket vitamin aldım onlar kargoda geliyorlar . Kasko yenilendi 11 bin tl 9 taksit .
Ağlamalarının altında yatan bir sebep olabilir. Onu sensizlikle cezalandırma.. sebebini anlamaya çalış.. Belliki ağlayarak dikkatinizi çekmeye çalışıyor..
Biz değerliyiz ama evlatlarımızda belli bir yaşa kadar anneye yapışık..
Her istediğini istediği anda karşılayan bir anne isen ondan da mızmızlanıyor olabilir. Sana naz yapıyordur..

Dün eve gittim annemi ve oğlumu aldım.
önce ebebek'e gittik oğluma biraz çorap pantolon v.b aldım kış için.. 1600 TL
Sonra markete girdik.. Onu setcard ile aldığım için cebimden çıkmadı ama 3600 TL
dün öğlen benzin aldım 1600 TL..

Bu arada geçen hafta bir fon araştırmıştım getirisi güzel.. 5000 TL ye günlük ortalama 150-200 TL arasında bir getirisi oldu.. Fon sepetimi değiştirdim.. Diğer fondan buna 50.000 TL daha kaydırdım. Bugün azimut ppz den tamamen çıkıp, bu fona geçeceğim.. çok uzun sürmez bu böyle ama bir süre durup tekrar başka fona geçeceğim..

4000 bin tl de hisse aldım ama bunu yatırım saymalıyım bilmiyorum yükselirse satacağım çünkü.. nakit cebimde duracak..

Günaydın Kızlar, :KK45:

Ağlamalarının altında yatan bir sebep olabilir. Onu sensizlikle cezalandırma.. sebebini anlamaya çalış.. Belliki ağlayarak dikkatinizi çekmeye çalışıyor..
Biz değerliyiz ama evlatlarımızda belli bir yaşa kadar anneye yapışık..
Her istediğini istediği anda karşılayan bir anne isen ondan da mızmızlanıyor olabilir. Sana naz yapıyordur..
Evet şimdiye kadar istediği yapılacak birşeyde yapıyoruz eğer yapılamayacak bir şeye yanlışsa vs ağlasa da istese de yapmadık . Ama biraz da kendi oyun oynasın zaman geçirsin istiyoruz sürekli yanında esir gibi oyun oynayamam artık .

Dün eve gittim annemi ve oğlumu aldım.
önce ebebek'e gittik oğluma biraz çorap pantolon v.b aldım kış için.. 1600 TL
Sonra markete girdik.. Onu setcard ile aldığım için cebimden çıkmadı ama 3600 TL
dün öğlen benzin aldım 1600 TL..

Bu arada geçen hafta bir fon araştırmıştım getirisi güzel.. 5000 TL ye günlük ortalama 150-200 TL arasında bir getirisi oldu.. Fon sepetimi değiştirdim.. Diğer fondan buna 50.000 TL daha kaydırdım. Bugün azimut ppz den tamamen çıkıp, bu fona geçeceğim.. çok uzun sürmez bu böyle ama bir süre durup tekrar başka fona geçeceğim..

4000 bin tl de hisse aldım ama bunu yatırım saymalıyım bilmiyorum yükselirse satacağım çünkü.. nakit cebimde duracak..
fon ile ilgili biraz bilgi alabilirmiyim karlı oluyormu acaba?

Selam günaydın 🌞 06:00 da kalktık oğlumun tuvaleti gelmiş kalkınca geri 1 saat uyumadı yatakta öyle yattık . Kahvaltı yaptırdım beslenme hazırladım yatakları örttüm. Okula bıraktım geri dönüşte arkadaşıma 1.5 kg kornişon bize 2.5 kg kornişon biraz acur biraz havuç aldım kg 60 tl kornişonun .Toz deterjanlarım için kutu aldım 2 tane 150 tl ödedim . Kahvaltımı yaptım ütümü yapacağım evi süpürürüm tuvalet temizleyeceğim birde çocukları temizlerim . Bir yandan da storytelden kitap dinliyorum bu ara farkındalıklarım arttı çok mutluyum . Akşamları artık yeniden meditasyon yapacağım yavaş yavaş başlarım . Akşama kuru fasülye pilav yapacağım yarın içinde fazla yapacağım eşim nöbetçi yarın yemekle uğraşmak istemiyorum hiç . Oğlumu okuldan almaya gitmeden hemen turşumu yaparsam süper olacak . Geri dönüşte de etkinlik ve Lego yapacağız . Parka gitmek istiyorum aslında ama o Lego yapmak istiyormuş . Sokaktaki kedilerime mamam kalmadı markette de büyük paket yok canım sıkıldı ona 🥹bu arada inşallah Ekim maaşı ile birikim yapmaya başlayacağım yeniden düze çıkıyoruz 😅

X