Cvs sonucu çıkmış

Çok sevindim adınıza Allah kucagınıza almayı nasip etsin inşaALLAH

Ohhh sukurler olsun Rabbime nasil sevindim anlatamam. Hayirlisi ile al kucagina insallah bebegim benim. Bugun aldigim en guzel haber bu oldu.

Gözünaydın canım senin adına çok sevindim, Inşallah başka bir sorunla karşılaşmadan sağlıcakla alırsın kucağına minik, güzel dünyaya bedel yavrunu..

Duam hic eksik olmayacak biliyorum yakınlarından daha samimî gördüm burada sizler kadar kimsenin baba dua etmedi bı garip anam ağlar gerisi yalan hepiniz çok yardımcı olunuz bu dualarıniz en büyük destek başka ne isterim ama asla dualrim eksik olmyacak ilk haberi aldigimda oan aklıma allahım şükürler olsun kadinlar kulubundeki tüm arkadaslarimin ne sıkıntısı var ise allahım Eşleri çocukları ailesinin huzur sağlık versin her kesin

Aminnn inşallah bana da dua edin ya inşallah benimde Cvs im temiz çıkar bebeğinin cinsiyeti neydi belli mi

Oh çok sevindim cnm benim. Rabbim başka sorun sıkıntı çıkarmasın inşallah sağlıkla hayırlısıyla kucağına aldığın günün mutluluğunu yaşayalım hepberaber

Ay cok sevindim cok mutlu oldum canim gozun aydin imtihani gectin bak insAllah.Rabbim sagsalim kucagina almayi nasip.etsin ❤❤❤

Şükürler olsun çok sukşür rabbim kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah çok mutlu olsuuum

Allah cümlemizden razı olsun, çok sevindim, Rabbim evladını sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşaallah, duaların içinse amin ecmain.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…