cvp yazarsanız sevinirim

WomenLove

bir Aşk Krallığı
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
24.020
122
kızlar özel mesajlarda sorunmu var özel msj bölüme geçici olarak kullanılmıyo diyo sizdede aynımı?

hayatım reklam amaçlı kullanılmış kazen abide kapatmış bu yuzden ama geçici mi bilemiyoruz yani ama herkesde aynı elbette

hayatım reklam amaçlı kullanılmış kazen abide kapatmış bu yuzden ama geçici mi bilemiyoruz yani ama herkesde aynı elbette

hımm anladım cnm bende bendemi sorun var sadece diye merak etim
kazen abide kim?şimdilik çıkıyorum öptüm cvp yazarsan sevinirim ...

Canim senin mesajin bana geldide cevap yazamadim burda konusuruz diye amakalayamadim seni bir turlu :)

Canim senin mesajin bana geldide cevap yazamadim burda konusuruz diye amakalayamadim seni bir turlu :)

cnm mrb nasılsın ?ben 2 gün yoğun bayrma gezisindeydim ama bugün evimdeyim dinleniyorum .....ne yaptın dok.gitmişisn yazılarını okudum
nasıl geçti..

cnm mrb nasılsın ?ben 2 gün yoğun bayrma gezisindeydim ama bugün evimdeyim dinleniyorum .....ne yaptın dok.gitmişisn yazılarını okudum
nasıl geçti..

dırımkızı merhaba,
özel mesajını okuyamadım merak da ediyorum seni dr a gidecektin, ne yaptın?

dırımkızı merhaba,
özel mesajını okuyamadım merak da ediyorum seni dr a gidecektin, ne yaptın?

cnm evet yazdım sonrada özel msjlara bi hal oldu ....neyse nasılsın cnm ?

dok.gittim sancılarım için baktı adetim 3 gün yoğun geçmesi normalmiş anormal değil dedi bizce kadın birgün adet görsede düzenli adet görüyo demekdedi.
ben 3 gün adetimden sonra çektiğim sancılar yumurtlarımın çatlamasının devamından kaynaklanıyormuş yani yumurtalarım çatlıyormuş ve iç kanama yapıyormuş rahime sıvı bırakıyormuş...doktorum dediki benim için iyi bir durum bend epko olduğu için yumurtalığım çatlamıyordu ama 4 sene d.kontrol kullandığım için hep çatladı yumurtalığım adet oldum ...şimdi ise kendi kendine ilk kez oluyo buda iyi dedi doktor ama senin sancın çok olur onun içinde ağrı kesici vereceğim sadece dedi.. başak bişey yok bebek konusunu sordum bana nisana kadar süre verdi,bu zaman içind ehiç düşünme germe kendini dedi..
bu kadar cnm içim rahatladı şimdi çok rahatım yani..

nasıl geçti..

Meraba canim ben cok iyiyim bebegi ilk kez gordum ve artik karnim sismeye basladi 3 bucuk aylik olucam bu haftanin sonunda.Valla canim o an bebegimi gorunce Allahim sen herkese bu duyguyu tattir diye bol bol dua ettim o kadar sahane bir duyguki anlatamam.Kac gundur esim kendine gelemedi.Devamli bebegimiz dilimizde.Allah sanada nasip eder insallah canim en kisa zamanda.Cok guzel bir duygu :asigim:

Bu arada doktora gitmissin hersey yolundaymis cok sevindim hastaliginin tekrarlamamasina.Hadi bakalim boyle devam ederse sizde iyi calisirsaniz bebisin gelmemesi icin bir neden kalmicak Allahin izniylede gelicek.Guzel haberlerini bekliyorum canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…