Cümleten bosanmak üzereyiz iste arkadas. Buda bizim derdimiz..

valla benim 10 ayda bittiği için mu maddeler bana göre değil
hani ne adam eskidi
ne çocuk kavgası oldu çocuk bile yok
tamamen evlenince insanların gerçek yüzü ortaya çıkıyo
ve evlenmeden önce o kadar konuşmamıza rağmen şöyle olmalı böyle olmalı çiftler şunu yanlış yapıyo gibi o kadar konuşmamıza rağmen insanın karakteri neyse onu yansıttığından uygulama kısmında zorluk çıktı
nıye kız 5. madde tam senlık bence

Kızlar konumuz böylece kalmış :KK51:
Halbuki konuşacak çok şey var :KK69:
Merhaba canim!
Inanirmisin, konusmaktan kaciyorum artik. Ara ara yine sayip sovesim geliyo aklima birseyler geldiginde, sayip sovuyorum geciyo. Haftada bir soyle bi temiz aglayasimda geliyo, onuda yapiyorum, sonra oh, mis, rahatliyorum.
Hicte okadar kotu hissetmiyorum, mutluluktan kus gibi ucmuyorum evet, ama mutsuzluktan acinin en dibine filanda vurmadim. Gayet iyiyim Allahima sukurler olsun.
Hicbirsey zorlamayla olmuyormus, gidip baskalarinin bahcelerinde bayilip ayilsinlar bundan sonra. Aman benden uzak.

Hayat oyle guzelki valla. Uzerime bi guzellik geldi kizlar bosandiktan sonra hahah..kiloda verdim az biraz, biraz daha vermeye devam. Tatile birkac hafta kaldi. Bosanma islemleri basladi, bu senenin sonunda bosanmis olacagim insallah. Mal paylasimi az daha uzun surermis, sursun aman napayim. Birde bi an once kurtulayim diye uste cikip onun istedigi gibi olmasina izin vermeyecegim. Param rezil olsun avukatlarda cokta umursamiyorum. Bazi bazi yine umursayip sinirleniyorum tabide, su anda iyiyim haha..

Sizlerde ne var ne yok? Keyifler nasil? Umutsuzlugu ve mutsuzlugu biraz biraz asiyormuyuz artik?

Bize Betul Demir'den Sana N'olmus sarkisi gelsin kizlar :KK66:

Merhaba canim!
Inanirmisin, konusmaktan kaciyorum artik. Ara ara yine sayip sovesim geliyo aklima birseyler geldiginde, sayip sovuyorum geciyo. Haftada bir soyle bi temiz aglayasimda geliyo, onuda yapiyorum, sonra oh, mis, rahatliyorum.
Hicte okadar kotu hissetmiyorum, mutluluktan kus gibi ucmuyorum evet, ama mutsuzluktan acinin en dibine filanda vurmadim. Gayet iyiyim Allahima sukurler olsun.
Hicbirsey zorlamayla olmuyormus, gidip baskalarinin bahcelerinde bayilip ayilsinlar bundan sonra. Aman benden uzak.

Hayat oyle guzelki valla. Uzerime bi guzellik geldi kizlar bosandiktan sonra hahah..kiloda verdim az biraz, biraz daha vermeye devam. Tatile birkac hafta kaldi. Bosanma islemleri basladi, bu senenin sonunda bosanmis olacagim insallah. Mal paylasimi az daha uzun surermis, sursun aman napayim. Birde bi an once kurtulayim diye uste cikip onun istedigi gibi olmasina izin vermeyecegim. Param rezil olsun avukatlarda cokta umursamiyorum. Bazi bazi yine umursayip sinirleniyorum tabide, su anda iyiyim haha..

Sizlerde ne var ne yok? Keyifler nasil? Umutsuzlugu ve mutsuzlugu biraz biraz asiyormuyuz artik?

Bize Betul Demir'den Sana N'olmus sarkisi gelsin kizlar :KK66:
Ben biraz biraz aşmaya başladım mutsuzluğu umutsuzluğu
ama boşanma işlemlerim başlayınca kendimi nasıl hissederim bilemiyorum.. ben de arada ağlıyorum arada yine konuşuyoruz aynı konuları ailemle yada arkadaşlarımla sonra yine üstünü kapatıyoruz. alışıyo insan herşeye.. işim var maaşım var ayaklarımın üstünde duruyorum bi uğraşım var daha ne olsun. erkeksiz yaşanmaz diye bi kuralda yok ailemle arkadaşlarımla gayet mutluyum.. evliyken yapamadıklarımı yapıyorum. gönlümce alışveriş yapıyorum,arkadaşlarıma gidiyorum onlar geliyo.. çünkü evliyken şehir dışındaydım hiç tanıdığım arkadaşım dostum yoktu ailem uzaktı tek başımaydım. bu günümüze şükürler olsun
dahaaaaaaaaa dahaaaaaaaaaa iyi olucaz inş
sarkını da dinliyim bakalım nasılmış

karsilikli anlayissizliktan ve sevgisizlikten bosanmalar cogaldi. kimsenin kimseye tahammulu kalmamis. bir bayan taniyorum yillardir esi ile kopuklardi, gorucu usulu ile evlenmisler, bayan bir kere seni seviyorum dememis, yatak desen kadin uzak tutmus esini, esi bunu disarda aramak zorunda kalirim demesine ragmen, ne oldu 12 sene sonra adam basasina asik oldu ve bu kadin birden kendini degistirmeler, ask mesk cumleleri birden herseyi duzeltmeye calisma adam nasil inansin bunun samimiyetine? simdi de bosaniyorlar, yani kalp baskasina gittimi olay bitmistir ustelemenin manasi yok. tabi tersi de oluyor erkek odun gibi kadin adamin pesinden kosuyor sonra yine bosanma.

karsilikli anlayissizliktan ve sevgisizlikten bosanmalar cogaldi. kimsenin kimseye tahammulu kalmamis. bir bayan taniyorum yillardir esi ile kopuklardi, gorucu usulu ile evlenmisler, bayan bir kere seni seviyorum dememis, yatak desen kadin uzak tutmus esini, esi bunu disarda aramak zorunda kalirim demesine ragmen, ne oldu 12 sene sonra adam basasina asik oldu ve bu kadin birden kendini degistirmeler, ask mesk cumleleri birden herseyi duzeltmeye calisma adam nasil inansin bunun samimiyetine? simdi de bosaniyorlar, yani kalp baskasina gittimi olay bitmistir ustelemenin manasi yok. tabi tersi de oluyor erkek odun gibi kadin adamin pesinden kosuyor sonra yine bosanma.
anlayış! kilit nokta bu.. kimse kimseye anlayış göstermiyo
en basiti özel günlerimizde daha bi agresif oluruz dimi
diyodum en azından bu günlerimde alttan al anlayış göster
yok! her özel günümde kavganın ortasında buluyoduk kendimizi

anlayış! kilit nokta bu.. kimse kimseye anlayış göstermiyo
en basiti özel günlerimizde daha bi agresif oluruz dimi
diyodum en azından bu günlerimde alttan al anlayış göster
yok! her özel günümde kavganın ortasında buluyoduk kendimizi
dogru soyluyorsun canim, hersey anlayista bitiyor.

dogru soyluyorsun canim, hersey anlayista bitiyor.
karşımızdaki insanı birey olarak görmek zorundayız
o da vakit geçirmek ister arkadaşlarıyla
o da anne babasıyla vakit geçirmek ister diyip normal karşılamalıyız
ben karşıladım ama karşı taraftan bunu göremedim
evlendik die köle almıştı sanki sadece onun yönlendirmesiyle yaşayabilirdim, markete bile izinsiz gidemezdim hemde iş dönüşü bi uğrıyım diyemezdim kendi aklımla karar veremezdim.. korkunç!

karşımızdaki insanı birey olarak görmek zorundayız
o da vakit geçirmek ister arkadaşlarıyla
o da anne babasıyla vakit geçirmek ister diyip normal karşılamalıyız
ben karşıladım ama karşı taraftan bunu göremedim
evlendik die köle almıştı sanki sadece onun yönlendirmesiyle yaşayabilirdim, markete bile izinsiz gidemezdim hemde iş dönüşü bi uğrıyım diyemezdim kendi aklımla karar veremezdim.. korkunç!
iste bunu yapan erkekleri anlamiyorum, kendi gibi goruyorlar karsidakini onun icin engellemeye calisiyorlar. yani ben ne oldugumu biliyorum o da oyledir diye kisitlama yapiyorlar. en nefret ettigim sey, kendisini de kisitlasinlar o zaman.

iste bunu yapan erkekleri anlamiyorum, kendi gibi goruyorlar karsidakini onun icin engellemeye calisiyorlar. yani ben ne oldugumu biliyorum o da oyledir diye kisitlama yapiyorlar. en nefret ettigim sey, kendisini de kisitlasinlar o zaman.
ayrıldıktan sonra bunu daha iyi anladım.. kişi kendinden bilir işi..

diyodum ben de biliyo musun.. o zaman sende sigara almak için bile büfeye gireceğin zaman haber ver diyodum ben erkeğim diyodu.. bunların kalıbına tükürcen işte.

diyodum ben de biliyo musun.. o zaman sende sigara almak için bile büfeye gireceğin zaman haber ver diyodum ben erkeğim diyodu.. bunların kalıbına tükürcen işte.
valla en uyuz oldugum sey ben erkegim, erkege namus sart degilmi, hepsi bizim igrenc kulturumuzden, dinimizde yasak hersey erkege de yasak, isine gelince ayip gunah derler islerine gelmeyince ben erkegim der cikarlar, oh ya ne ala.

valla en uyuz oldugum sey ben erkegim, erkege namus sart degilmi, hepsi bizim igrenc kulturumuzden, dinimizde yasak hersey erkege de yasak, isine gelince ayip gunah derler islerine gelmeyince ben erkegim der cikarlar, oh ya ne ala.

aynen öle hayat bunlara güzel.. kafalarına göre kural koyuyolar işte.. işine gelmeyince de ben erkeğim.. oldu canım

aynen arkadaşım
Vallahi de billahi de el üstünde tuttum adamı ama yaranamadım
hiç yemeksiz bırakmadım evimizi
saat gecenin kaçı olursa olsun acıktım dediğinde hep kalktım üşenmeden hazırladım çok zayıftı zaten kıyamıyodum
sonra kumar borcu olduğunu öğrendim çalışıyodum da olsun öderiz dedim maaşımı hep eline verdim hatta kendi çekiyodu genelde
ailesine asla saygısızlık yapmadım,kaynanamın evini defalarca baştan aşağı temizledim görevim değil ama görev bildim
daha ne yapmam gerekiyodu ki mutlu etmek için, sanırım bunlar hep fazla fedakarlıktan :KK43:
arkadaşım erkekler değer gördükçe karşısındaki bayanı değersiz görmeye başlıyor. o yüzden 3 gün kötü 5 gün iyi olacaksın bunlara. arada bir yemeksiz kalacak ki yaptığın yemeğin değerini anlasın. arada ilgisiz bırakacaksın ilginin kıymetini anlasın. yani herşey biraz var biraz yok olacak.

arkadaşım erkekler değer gördükçe karşısındaki bayanı değersiz görmeye başlıyor. o yüzden 3 gün kötü 5 gün iyi olacaksın bunlara. arada bir yemeksiz kalacak ki yaptığın yemeğin değerini anlasın. arada ilgisiz bırakacaksın ilginin kıymetini anlasın. yani herşey biraz var biraz yok olacak.
Haklısın arkadaşım. Gerçekten öyleymiş. Tecrübe edinmiş oldum ben de.. Biz değer verelim değer görelim mantığındayız ama erkekler hiçte öyle değil.

Bende katılıyım aranıza kurtaralım diye her yolu denedim ne annesi yardım etti nede kendisi ikisi mutlu mutlu yaşasınlar bakalım

X